Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

informacje o nowych postach

Zaczęty przez Nietoperek, 10 Październik 2005, 23:54

Nietoperek

znow te nieszczesne wyroznienia - moze mi ktos wytlumaczyc jak to dziala ? (jesli to dziala) -- rzadko sie zdarzy ze widze przy nowym temacie jakas zmiane ikonki np. mrugajaca biala koperta - badz pomaranczowa kartka i strzalka - a zazwyczaj jest tak ze na glownej stronie ladnie pomaranczowo jest a pozniej jak sie wejdzie wglab to juz musze szukac nowosci po tematach badz datach utworzenia wiadomosci :|

Mchl

:(
Najgorzej, że u mnie wszystko wygląda ok...
Chyba musze sobie doinstalowac ze dwa systemy operacyjne i z osiem przegladarek... :wink:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Hmmm... Powiem wam, że to jest niezwykle ciekawe... Jeśli jest się zalogowanym, to faktycznie są problemy z wyświetlaniem. Ale po przelogowaniu wszystko zaczyna wyglądać dobrze...
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Nietoperek

nie wiem czy cos bylo zmieniane ale chwilowo co az dziwne wyroznia aktywne tematy -- cuda jakies ;) -- ddoam tylko iz staram sie byc na okraglo zalogowany - bez przelogowywania i takuch tam wiec nie wiem jak to jest wtedy...

PrzPrz

Hmm... Dziwne...

Odpalam komputer, po sporej przerwie wchodzę na Forum, po zalogowaniu mam pozaznaczanych kilka tematów z nowymi postami...

Niestety, po przeczytaniu pierwszego z tematów, po powrocie piętro wyżej wszystkie zaznaczenia znikają...



Cytat: "Nietoperek"(...)zazwyczaj jest tak ze na glownej stronie ładnie pomarańczowo jest a później jak sie wejdzie wglab to już muszę szukać nowości po tematach bądź datach utworzenia wiadomości :|



Mam zatem dokładnie to samo, co Nietoperek... :(

bartsob5

no bo jak sie wejdzie, to trzeba szybko otwierac nowe tematy w nowych oknach (lub zakladkach, ten kto ma mozille) wtedy wszystko jest ok;)

Mchl

Proszę zachować spokój i nie poddawać się panice!  :D

Jeszcze tydzień sesji, a potem obiecują poświęcić trochę więcej czasu stronie. Mod usprawniający wyświetlanie nieprzyczyatnych postów mam już na twardym dysku. Niestety wygląda na to, że jest dużo bardziej skomplikowany, niż jakikolwiek mod, który poprzednio instalowałem. W instrukcji napisali, że czas instalacji to 30min, czyli daję sobie jakieś dwa do trzech razy więcej  :roll: .

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Grrr!!!

Do stu par beczek zgniłych śledzi! Kapitanie! Powinieneś krrrrwawo stłumić bunt na pokładzie! Arrrr!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

A ktoś się buntuje?
Nie zauważylem, ale na wszelki wypadek nakrmię killka rekinów.
Arrr..

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

to znow ja ale z innej beczki - Odpowiedź zamieszczona przez , jest poniższej treści: a poczatku istnienia stronki w emjlach bylo podawane jaka to osoba pisala posta teraz juz nie pisze - to jest celowo wylaczone czy tez cos nie dziala jak powinno ?

Mchl

:?
Jak ja lubie jak psują się rzeczy, które działały tak dobrze...
Sprawdzę...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Arrrrr.... Kto śmie zakłócać spokojny sen kapitana! Trzeba go przeciągnąć pod kilem!!!! Grrr....!!!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Nietoperek

kapitana przeciagnac pod kilem ?? ojjj radzilbym juz szukac dobrej kryjowki ... zleee bedzie z Wami marynarzu ...

matti_tm

Cytat: "Nietoperek"kapitana przeciagnac pod kilem ?? ojjj radzilbym juz szukac dobrej kryjowki ... zleee bedzie z Wami marynarzu ...

EEpffffpppffrrrppff... (zaplułem się) Tego, kto zakłóca, pod kilem!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Nietoperek

Odpowiedź zamieszczona przez , jest poniższej treści: - jakies postepy ? bo poki co nic sie nie zmienilo :|

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

Odpowiedź zamieszczona przez , jest poniższej treści:

A teraz?
bez zmian

Mchl

:evil:  
Szukam dalej...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

No jak teraz nie, to już nie wiem...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

Odpowiedź zamieszczona przez , jest poniższej treści:

No jak teraz nie, to już nie wiem...
:(

Mchl

Teraz jedna szalona próba.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

nie wiem na czym polegala ta proba ale wynik jest taki --> Odpowiedź zamieszczona przez, jest poniższej treści:

Teraz jedna szalona próba.

---------------------------------------
troszke pozno ale teraz zauwazylem jedna zmiane po ostatnich bojach - jak wczesniej bylo
Odpowiedź zamieszczona przez , jest poniższej treści:
tak teraz jest
Odpowiedź zamieszczona przez, jest poniższej treści:
jednym lsowem przecinek sie przesunal w tyl - tak jakby pole informujace o niku zostalo calkiem wyciete