OT - proźba o info dla czerwonych punktów

Zaczęty przez Troll81, 14 Grudzień 2011, 11:16

Troll81

Dajcie kurna informację że Szczecin jest testowy bo już któryś raz muszę tłumaczyć że nie ma się czego bać.....

Svistak

W chmurce na mapie widzę, że info jest, sam dodałem info na wykopie - a i tak dziś miałem wyciągnąć z czujki elektrody, dać czujce "odpocząć" i jutro wieczorem włożyć busolę... dobrze wyciągnę elektrody, ale nie szybciej niż po 15-tej jak wrócę ze szkoły - i w takim układzie nie będę już eksperymentował z busolą - przyjmuję, że testy wyszły w porządku, bo próbki liczą się normalnie :) ... ale pamiętajcie trochę minie czasu zanim kropka będzie "zielona" - pewnie z 24h...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Svistak

Czujnik jest już wolny od materiałów "radioactive" :) ... wykres zacznie więc opadać, ale czerwień jeszcze trochę potrwa...


Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

PanStaszek

Cytat: Troll81 w 14 Grudzień 2011, 11:16
Dajcie kurna informację że Szczecin jest testowy bo już któryś raz muszę tłumaczyć że nie ma się czego bać.....
Ufff, bo w piątek w Szczecinie byłem i już po płyn lugola chciałem lecieć   ;D


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Troll81

wydaje mi się że płyn lugola działa przy skażeniu radioaktywnym jodem, w innych sytuacjach stosuje się inne medykamenty. Np błękit pruski...

Svistak

a tak na marginesie - w piątek to jeszcze nie "marzyłem" o czerwonej kropce  :wacko:  ... i przepraszam Wszystkich zestresowanych, przestraszonych i zdegustowanych... ot testy były nie w porę :( ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Svistak

i nie ma już "czerwonej" kropki... i już nie straszę  :D
a czujka KotFryca ma się b.dobrze  :p_arr:

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

liquidator88

W Zabrzu przez chwile może być duże wskazanie. Testowałem czujnik :) Już jest spokój. Jak na przyszłość umieszczać też info w chmurce na mapie? Będę chiał sprawdzić czy dobrze zlicza próbki.

ksysju

#10
Hi

W ustawianiach projektu zaznaczasz: "I'm experimenting" :)
I ściągasz nowy WU!
ksysju

liquidator88


TJM

Ustawienie od eksperymentów działa w czasie rzeczywistym, nic nie trzeba dodatkowo robić.

W żadnym wypadku nie kombinujcie nic z czujnikiem bez zaznaczania tej opcji, ponieważ głupie przyłożenie nawet neonówki z obniżonym napięciem zapłonu (zawiera talerzyk z jakimś pierwiastkiem promieniotwórczym), elektrody spawalniczej itp nawet na parę minut, nie dość, że zapali czerwoną kropkę na mapie, to na dodatek zaśmieci bazę którą w czasie rzeczywistym synchronizuje na chwilę obecną kilkanaście osób.

Potem ktoś sobie rysuje wykres globalnych zmian promieniowania, a tam takie kwiatki:



W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.