Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Info o teamie w projektach

Zaczęty przez PMG, 09 Wrzesień 2006, 14:14

PMG

BOINC@Poland jest pierwszym prawdziwie wieloprojektowym Polskim zespoĹ,em. UmoĹĽliwiamy liczenie pod jednÄ... nazwÄ... we wszystkich aktywnych projektach BOINC, a takĹĽe w wiÄ™kszoĹ›ci projektĂłw bÄ™dÄ...cych w fazie przygotowaĹ,,. W niektĂłrych jesteĹ›my wrÄ™cz jedynymi reprezentantami Polski.
Na naszej stronie znajdziesz duĹĽo ciekawych materiaĹ,Ăłw o BOINC i poszczegĂłlnych projektach, najnowsze wiadomoĹ›ci ze Ĺ›wiata obliczeĹ,, rozproszonych oraz bardzo dynamiczne forum, na ktĂłrym ĹĽadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi.

BOINC@Poland - W kwestii liczenia mamy najwięcej do powiedzenia
DoĹ,Ä...cz, a nie poĹĽaĹ,ujesz.


TAkie kwiatki mam z konta teami w Tanpaku. Pytanie - oni maja schrzanione coś, ja mam coś schrzanione czy ogólnie życie ejst kiepskie. I czy w związku z tym a także innymi tego typu opisami w innych projektach (a widziałem krzaczki w kilku) nie warto by było rozważyć infa teamu bez polfontów ?

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

bartsob5

to wina kodowania na stronach projektow... hmmm rzevczywiscie byloby lepiej, ale nie ja za to odpowiadam:)

Mchl

Niedługo zamierzam przelecieć się po projektach i poprawić ci się da. W najgorszym przypadku usnie sie polskie znaki.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

symbiont

Ciekawe ja nie miałem jak do tej pory problemów z krzakami a testowałem juz tę stronke z wspomianym texstem na róznych przeglądarkach firefox, opera, ie... no ale skoro trzeba się dla ogólnego dobra pozbyć  polskich znakow...

Mchl

Pozbędę się tam, gdzie nie da się nic innego zrobić.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org