[Przyjmę] Laptopy, Notebooki, palmtopy

Zaczęty przez Cyfron, 15 Grudzień 2011, 16:50

Cyfron

Witajcie :)

Jakby ktoś miał zbędny komputer przenośny (sprawny/nie sprawny), i nie miał co z nim zrobić, to ja bardzo chętnie coś takiego przyjmę, ewentualnie pokryję koszty wysyłki :)

Jakby ktoś coś miał, to pisać tutaj albo PW (nadmieniam, iż jest to na użytek mój a nie SKB@P :) ).
Im więcej tym lepiej :D

Troll81

a ten co miałes go zabrac od mnie to co z nim?

Cyfron

zabieram go ciągle, ale przydałoby się jeszcze :)

armar

Cyfronowi pochwaliłem się jak dzięki matszpk moja komórka liczy zużywając tylko pół wata prądu... ;)
Wskoczyła w statystyki: http://pl.boincstats.com/stats/host_graph.php?pr=milkyway&id=352856

Sprzęt przenośny również mało prądu bierze przy swojej wydajności.

Troll81

150 punktówna dobę? nieźle przy 100W miałbys 15k to uz wiem co zrobie jak mi czas na wymianę komórki przyjdzie :D

aborek

Cytat: Troll81 w 15 Grudzień 2011, 17:28
150 punktówna dobę? nieźle przy 100W miałbys 15k to uz wiem co zrobie jak mi czas na wymianę komórki przyjdzie :D
Raczej 30k...

Troll81

Tak czy siak tam wyląduje moje ZTE potym jak juz mi gwarancja poleci.....

armar

Cytat: Troll81 w 15 Grudzień 2011, 17:54
Tak czy siak tam wyląduje moje ZTE potym jak juz mi gwarancja poleci.....
W tym telefonie na gwarancji nie da się instalować aplikacji na Androida?

Troll81

tam już android jest. ale w starej wersji. trzeba go zrootować i wgrać nowszy soft. a tego na gwarancji robić nie chcę bo się nie znam a grozi to cegiełką.... no chyba że ktoś się tego podejmie dając mi gwarancję że nie zrobi cegiełki....

kotfryc

Hmmm a czy ktoś się orientuje, czy można zmusić laptopa z uszkodzoną grafiką do liczenia... ?

armar

Jeśli się system uruchamia i możesz się na niego zalogować, to chyba można... :)

Cyfron

a ja przypominam, że chętnie przyjmę laptopy/palmtopy i tego podobne rzeczy :D

Cyfron

wiem, staroć, ale robię porządek ze swoimi wątkami w dziale giełda (jak dorwę czas, to sprawdzę inne).
Ale jakby ktoś miał do oddania takowe rzeczy jak w temacie, to nadal jestem na nie chętny :)

Troll81

Temat nie ruszany od dwóch miesięcy. Zamykam.