ROZSYŁAJĄ NOWE PRÓBKI - Pirates@home

Zaczęty przez KrzychuP, 12 Wrzesień 2006, 09:44

KrzychuP

ROZSYŁAJĄ NOWE PRÓBKI od wczoraj :!::!:
Do aborrrrdażu kamrrrraci  :!:  :twisted:

Simek

Nie obijac się załoga! :P Ja już 43 próbki przeliczyłem! :D

AL

Mi też kilka wpadło :D  Niestety w połowie z nich wyskoczył "Client error" :cry:

PMG

No i kurczaki chwaliliście chwaliliście, a jak sie podłaczyłem to sie okazało ze już nie rozsyłają i tylko czekają na odbiór. Nie ma łatwo.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Simek

Hmm  dziwne - rozsyłają cały czas, tylko wiesz tam jest strasznie mało jednostek na strasznie dużo ludzi :D

Aha w Pirates nie jest napsiane ready to send, bo od razu wszytskei są rozesłane. nowych jednostek szuka sie w "Ready to validate"
W tej chwili: Ready to validate   81

AL

Ja miałem przed chwilą Ready to validate 61 - zawieśiłem wszystkie inne projekty, a jak coś chciałem pobrać z piratów to non stop wyskakuje no work from project :cry:  Natomiast wcześniej jak udawało mi się coś pobrać to dział Ready to send był > 0.

Mchl

Ready to validate raczej wskazuje, że jednostki całkiem niedawno były :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

#7
---------- 07:56 19.09.2006 ----------

Do aborrrrdażu :!:  Nowa porcja mięsa do obróbki. Uwaga próbki długie (jak książka - kto zobaczy grafikę wygaszacza - ten zrozumie o co chodzi)i jeśli ktoś nie włączy w ciągu pierwszych 15minut wyświetlania grafiki-to po około tym właśnie czasie jednostki wysypują się z błędem.

Simek

;) Ponad godzinka i 16,675% :D

KrzychuP

---------- 11:07 19.09.2006 ----------

Arrrr!! A mi ściągnęły się 4 próbki w nocy, więc nie miałem szans, do stu beczek zjełczałego tranu, włączyć grafiki. No i odesłał mi je z błędem.  :x

---------- 11:21 ----------

Melduję kapitanie, że udało mi się dokonać aborrrrdażżżżu  :twisted:
Urrrruchomiłem drrrrrugą instalację Boinca, przygotowaną dla beznetowca.
I zaciągnął nową prrrrróbkę. Chyba rrrrrumu beczkę dziś otworzę.

PMG

#10
---------- 20:56 19.09.2006 ----------

W razie czego mam zrobione 37 screenshoitów to jak sie naucze umieszczać gdzieś te obrazki ( nie chce każdej osobno ładować do neta ) to dam znać.

---------- 23:41 ----------

http://actionmag.net/~pmgpmg/Piraci.zip

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

AL

Dwie odesłane bez błedów (CPU time (sec)-16,083.52 i 18,042.05 - niestety obie jako pending - bo wtedy jeszcze minimum quorum wynosiło 2, ale teraz minimum quorum   wynosi tylko 1arrrrr P-)  :!: ).

PMG

JA mam problem - przez dwie godzinyobliczyło mi 50 % - ale msuiałęm przewać. A pózniej jak rozpocząłem to zrobiło tylko 1 % i sie wypieprzyło. Wniosek - nie przerywac .

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Juras23

A ja na wersji 5.4.9 na jednostce 20 godzinnej po 5 godzinach liczenia zrestartowałem kompka z 7 razy co kilka - kilkanaście minut ( czyszczenie z różnych dziwnych staroci ) i jakoś dalej liczy....grafika chodzi, wszystko aż miło popatrzeć.

Ahhrrrrr.  P-)

AL

Ahhrrrrr. P-) Melduję kapitanie, że w wyniku dokonanego aborrrrdażżżżu złupiłem całą masę krrrrredytek. Powinno tego starrrrrrczyć naszej Pirrrrrrackiej ekipie do zdobycia pierrrrrrwszego miejsca wśrrrród Polskich drrrrrużyn. Arrrrrrr, a i mnie osobiście powinno tego starrrrrrczyć do zdobycia zaszczytnego miana pierrrrrwszego Pirrrrrata RrrrrrrrrP (Oczywiście zarrrrraz po tobie - Kapitanie) arrrrrrrrrrrr P-) :twisted:

Mchl

Aye! Dobrra rrrrobota!
Tylko sobie nie wyobrrażaj, że Cię zwolnię chociaż z jednej wachty! P-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

AJ AJ SIR!!
Ale jakaś extrrrra porrrrrrrrcja grrrrrrrrrrogu by się prrrrrrzydała, Arrrrrrr P-)

PMG

---------- 00:25 11.11.2006 ----------

Nowe paczki

Ale jakieś małe - po 1,5 minuty.

---------- 15:44 02.01.2007 ----------

Wkurza mnie to - bo juz rzucają próbki to w takiej ilości ze jak chce was poinformowac to juz nie ma wolnych.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Juras23

właśnie skończyła mi się liczyć 6 minutowa próbka mam ładnego srrrrenshot'a z wygaszacza al'a matrix :) agrrr


KrzychuP

---------- 08:54 11.01.2007 ----------

Przed chwilą zassałem 5 próbek, ciekawym, czy to to samo co u Ciebie Juras

---------- 10:46 ----------

To samo :)
Podoba mi się. spadają sekwencje DNA :)
C, T, G, A w różnych kombinacjach (tak były oznaczone zasady)
a czasem między nie wplata aktualną godzinę

PMG

Mi też cośtakiego sie pojawiło. Generalnie na piratach co jakiś czas da sie złapać po kilka próbek.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

kempler

No to wszyscy mamy to samo :) Puszczają nowe próbki ale z tego co pisze na stronie to konkretnie jakiś ważnych spraw nie liczymy.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

#22
Jak to u piratów P-)
http://pirates.spy-hill.net/forum_thread.php?id=706 - można poczytać jaki jest cel tych jednostek

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Kapitanie melduję, że przed chwilą złupiłem prrrrojekt na jedną jednostkę !!! P-)
Kamrrrraci bądźcie czujni, aby Wam inne nie umknęły!!! ARRRRR!! P-)

Bober

Arrrrrr łup zdobyty arrrrrrrrgh P-)

AL

Arrrr złupiłem 9 jedostek i wciąż filuję Arrrrrrgh P-)

Yoshi

Właśnie mi się jedna zaciągneła :lol: a na serwerze czekają dwie (!) do zaciągnięcia :D
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

Simek

Kurde, a mnie piraci nie lubią bo:
2007-04-06 16:39:50|Pirates@Home|Message from server: Your version of the BOINC core client (5.9.0) is disallowed.
Liczę na 5.9.3 z optymalizacją Crunch3r'a 5.9.0.

Yoshi

A ja już policzyłem, odesłałem i dostałem 0,70 punkta :D A próbek znów brak :)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

RAD-Poland

Jest praca - rozsyłają próbki.  P-)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

KrzychuP

Nie załapałem się  :cry:

AL

Cytat: "RAD-Poland"Jest praca - rozsyłają próbki.  P-)

Złapłem jedną matriksową P-)  arrr

KrzychuP

A jednak jedną chwyciłem, wystarczyło zajrzeć na stronę Piratów. Arrr P-)

RAD-Poland

Cały czas są tworzone nowe, tylko czas "leżakowania" WU na serwerze po ich utworzeniu jest bardzo krótki.  :wink:  (2 - 5 sek)

troszeczkę trzeba pomagać Manager'owi w łowach  P-)
zwłaszcza jak sobie ustawi odśwież połączenie z serwerem  za 3 h

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

KrzychuP

Już łapię następne ;)

RAD-Poland

EDIT: Złupiłem dziś 11 WU (dobry dzień dla pirata)  P-)
mój rekord w tym projekcie

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

KrzychuP

Mam nowe próbki  8)

Nie wiem czy ktoś obserwował screensaver'a - testują chińskie litery w matrix'ie - do tej pory był chyba alfabet łaciński

AL

Kamrrraci do abordażu! Nowe prrrróbki! Złapałem już 5!

KrzychuP

---------- 08:59 31.05.2007 ----------

Udało mi się 3 złapać. Nawet nie zauważyłem kiedy.  8O  :lol:

---------- 14:09 ----------

Dają nowe próbki  :!:  :!:  :!:

Można około trzykrotnie wydłużyć czas jednej odpalając grafikę (to chyba ją testują).
Ciekawy jestem czy przełoży się to na punkty.

AL

W sumie od wczoraj złapałem 13 :lol: