ROZSYŁAJĄ NOWE PRÓBKI - Pirates@home

Zaczęty przez KrzychuP, 12 Wrzesień 2006, 09:44

KrzychuP

Dopiero przed chwilą zauważyłem w komunikatach:
Cytat2007-05-31 14:26:58|Pirates@Home|Message from server: Starting in 305 days and 15 hours, project will require a minimum BOINC core client version of 5.10.0.  You are currently using version 5.9.3; please upgrade before this time.
Więc kto chce łapać punkty w Piratach musi się wkrótce ;) przesiąść na nową wersję klienta.

AL

Cytat: "KrzychuP"Dopiero przed chwilą zauważyłem w komunikatach:
Cytat2007-05-31 14:26:58|Pirates@Home|Message from server: Starting in 305 days and 15 hours, project will require a minimum BOINC core client version of 5.10.0.  You are currently using version 5.9.3; please upgrade before this time.
Więc kto chce łapać punkty w Piratach musi się wkrótce ;) przesiąść na nową wersję klienta.

Ja się już przesiadłem wczoraj :wink:

KrzychuP

Cytat: "AL"Ja się już przesiadłem wczoraj :wink:
I jakie wrażenia? Nie sypie się za często? A działa z kopii katalogu (w sensie zastosowania beznetowego)?

AL

Generalnie się mi nie podoba. Rozłącza się z loclhostem ni stąd ni z owoąd i nic nie liczy. Poza tym nie działa sortowanie - chyba wracam do wcześniejszych wersji. Na beznetowcach nie miałem okazji posprawdzać.

KrzychuP

To chyba na razie odpuszczę sobie testowanie, bo mam dość innej roboty.    :|

PMG

Dzisiaj zaciągnąłem około 6 próbek.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

KrzychuP

ja coś na razie nie mogę nic złapać, choć przyznam się, że poniedziałek i wtorek były udane pod tym względem :D

cezar

Cały czas są dostępne nowe próbki





kret

#48
arrrr..dwie sztuki wyłowiłem  :wink:

edit 13.01.2008

arrrr..marynarze..praca jessst ;)

kret

#49
em..nie można kasować własnych postów?

KrzychuP

Piraci dają takie ładne 15 min, próbki (na moim Celku 1,7), dawno już takich nie było.  :arrr:
Łapać  :arrr:
:attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:

Troll81


lolek


KrzychuP


Angelus

Dziś zaczęło podsyłać nowe wu  :ph34r:

KrzychuP

tym razem szybko się rozeszły, jakąś jedną czy dwie tylko złapałem

Troll81


Angelus

Jak to tak? <glaszcze>
Do mnie jakoś przylatują nawet teraz :) Niestety nie ma stałego dopływu tylko od czasu do czasu :/

KrzychuP

Dorzucili jeszcze.

Próbuję właśnie wymusić na managerze, żeby zassał coś.

tito

Znowu są próbki - punktują 0,02
Tutaj wyjaśnienie, dlaczego nie było WU przez tak długi okres czasu.
http://pirates.spy-hill.net/forum_thread.php?id=1044#8700

X X X


tito

za około 4 sekundy pracy CPU :)
Dlatego ten projekt, jest "elitarny" rzadko próbki i mało punktują - o wiele lepiej jest mieć 20 x pentium1, niż quada.

X X X

Tak, elitarność w stylu WCG.
XD
Zatem Piraci na słabiaki i złomy marsz! ;)

KrzychuP

A żebyś wiedział, że elitarny.  XP
Bo jeden z pierwszych powstałych na platformę Boinc i w czasach, kiedy powstawał Boinc testowano na nim wieeele rzeczy, zanim zostały zaaplikowane do innych projektów.

Troll81

Próbki w piratach dostępne :D

Tomasz R. Gwiazda

dzieki za newsa. tego jeszcze nie liczylem :D

Tomasz R. Gwiazda

tylko czemu tak to chimerycznie dziala?

1 probke dostalem, czas na otrzymanie kolejnej  to 1h, po ktorej sie okazalo ze nie ma pracy :D (w sensie nie twierdzi ze nie ma)

Troll81

Ten projekt jest jak zaćmienie słońca :D zdarzają się próbki rzadko. jaj liczę od kilku lat i jaki dorobek????

Tomasz R. Gwiazda

ale on sie dziwnie zachowuje.
1 host ktory obliczyl 1 probke (bo tyle po przylaczeniu sie dostal) przy odpytywaniu serwera dostaje komunikat:
2010-02-20 21:41:17   Pirates@Home   Message from server: No work sent

podnaczam inny host do projektu, dostaje probke bez problemu. Potem jak chce kolejna to to samo :D

AL

Chyba z okazji nowego pojawiły się próbki. Właśnie się zorientowałem, że od wczoraj chyba z 20 mi pobrało. Długi czas między kolejnymi żądaniami (60min), ręczne aktualizowanie automatycznie ustawia kolejne żądanie na za 60min.

tito

Wyjeżdżałem i coś mnie podkusiło, aby nie wyłączać kompów, dzięki temu 350 pkt wpadło już, a teraz podłączyłem na tę okazję jeszcze netbooka - 8 pkt na godzinę robi  :) W tym projekcie to całe mnóstwo.

tito

Przypominam, że 9go jest międzynarodowy dzień mówienia jak pirat. Co rok na tę okazje pojawiały się próbki, może w tym też tak będzie?


Troll81


AL

Cytat: tito w 07 Wrzesień 2011, 23:47
Przypominam, że 9go jest międzynarodowy dzień mówienia jak pirat. Co rok na tę okazje pojawiały się próbki, może w tym też tak będzie?


Potwierdzam z tym, że mi wydaje się, że ten dzień obchodzimy 19 a nie 9.

AL

Wczoraj był międzynarodowy dzień pirata - ale dopiero dziś yellow world rzucili piraci do przeliczeń. Kto żyw do abordażu

Tobas

Podeśle mi ktoś kod rejestracyjny?

krzyszp

Niestety, u mnie na dwóch maszynach błąd pobierania próbek :/


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

AL

Cytat: Tobas w 20 Wrzesień 2012, 11:59
Podeśle mi ktoś kod rejestracyjny?
Nawet nie wiedziałem, że taki wprowadzili!

Troll81