Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Świąteczno-nietypowa promocja :)

Zaczęty przez Svistak, 23 Grudzień 2011, 21:27

Svistak

Przygotowałem u siebie w Szczecinie małą świąteczną nietypową promocję platformy Boinc, naszego Teamu i w numerze noworocznym gazetki dołączę osobistą reklamę projektu RadioActive@Home...
Bo przecież - Wiara i Rozum - nie muszą się wykluczać :) ...
[smg id=30 type=album]
I dodatkowo zrobiłem mały mix moich zdjęć z Wyprawy Czarnobylskiej i Testów Czujnika Proto - dodatkowa promocja na YT - jako odstresowanie od wiele spędzanego obecnie czasu w "świecie zza kratkami" :)

Testy proto czujnika Projektu RadioActive@Home Teamu Boinc@Poland w Prypeci

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com


AL


lolek


Svistak

Kamraci - bo pycha mnie zgubi  :D  ... po prostu trzeba "kombinować" co by tu jeszcze zrobić dla promocji...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

taktu



Troll81

wykorzystać reklamę pewnej sieci komórkowej w której występuje serce i rozum?  %)

szacun dla cię svistak  :respect:

Svistak


Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Troll81

#8
świetne wideo  :parrrty: jakiej muzyki użyłeś? kiedy wrzucamy to na wykop i wykopujemy do nationala?

Widać że Troll nie obejrzał do końca :P
Metro 2033 - "Don't forget"

Svistak

spoko - nazwałbym to "zmęczeniem" świątecznym... ja właśnie skończyłem prace po trzech intensywnych dniach w "firmie"... i szkoda, że musimy w tym roku tak wcześnie iść do ludzi od jutra z kolędą, bo bym już był w drodze na Wrocław - mam ciocię tam... wszystko przez te wczesne ferie w tym roku w zachodniopomorskim :( ... koniec tego OT - a odnośnie tych dwóch "filmików", to ja wiem czy to na wykop? raczej jeżeli już to na nasz kanał YT Ra@H - tylko Szopler musiałby mi na pw przypomnieć login i hasło, bo jakoś z wiadomości zniknęły mi...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Troll81

ja bym wrzucał. Z odpowiednim powiadomieniem :D tak by wykop osiągnął odpowiedni poziom :D

Svistak

To już według uznania Kamratów - ja tego nie potrafię zrobić by było dobrze, a nawet b.dobrze :) ... umiem tylko kliknąć gdzie trzeba  :D

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Svistak

Dzięki Szopler za info - filmy już si e przesyłają na Konto YT Ra@H - i jak tam już będą, to warto stamtąd zrobić "wykop" - promocja ma być w końcu z "Własnego podwórka", a nie prywatnego :) ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Svistak

Filmy dla wykopu i innych form promocji są już na naszym YT - tu :) ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

kotfryc

Svistak oniemiałem  ;D taka forma promocji nawet nie miała prawa mi się przyśnić   ;)  :p_arr:

Svistak

#15
[smg id=9328]

Po dzisiejszym telefonie z ośrodka TVP Szczecin, a związanym z piątkowym artykułem w "Głosie Szczecińskim" - "odświeżonym" po dwóch latach (tekst na samym dole - "Ksiądz czeka na rekord") - dostałem propozycję - nie do odrzucenia - nagrania krótkiego materiału dla TV o mojej pogodynce i hobby... i mam pytanie - poza tym, że przy module stacji znajduje się akurat czujnik Rad@H plus od niedawna skierowana na niego kamerka internetowa oraz oczywiście też i plakat B@P - jak to rozegrać, aby oprócz "pogodynki" powiedzieć też coś o Boinc i Rad@H?... to będzie horror dla mnie - takiej promocji, to ja się teraz nie spodziewałem Kotfryc  :fright:  ... TV mam mieć "na głowie" w poniedziałek o godz. 9:00 i podobno chcą ten materiał puścić w "Teleexpresie"  :o  ... trzymajcie kciuki albo nie wiem co...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

mimeq



lolek

No to liczydłowych na przybędzie  :D

_Aleksander_

Ubierz koszulkę B@P na występ, to lepsze niż plakat. Powodzenia! :p_arr:

Svistak

Niestety nie mam koszulki B@P :( ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Cyfron

możesz powiedzieć, że w środowisku poza temperatruą wilgotnością i ciśnieniem mierzysz także promieniowanie, a robisz to w globalnej siatce czujników.
Tylko weź też pod uwagę, że jak będzie to w teleekspresie, to może będzie Ciebie widać z 10 sekund...

Svistak

choćby nasz plakat i czujkę raz pokazali - i tak będę już szczęśliwy, że te "męki" medialne na coś się przydały...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

kotfryc

Svistak bądź sobą po prostu i powiedz o tym o czym chciałbyś powiedzieć. Nikt Tobie nie będzie miał niczego za złe. Jak w ciągu tych kilku sekund zdążysz opowiedzieć o tym co wzbogaciło ostatnio Twoją stację - Rad@H  ;)  to cały zespół będzie Ci wdzięczny  :) Jeśli by byli bardziej zainteresowani tym tematem możesz odesłać do art. w PAP - to zawsze ma mocniejszy wydźwięk. 
O działalności B@P nie ma co na siłę wciskać jeśli dziennikarz nie będzie zainteresowany (to My jesteśmy w tym momencie dla mediów, nie odwrotnie niestety) - zostawmy coś na następny materiał do TV  ;)  :parrrty:  Myślę że to nie pierwsza, nie ostatnia okazja ;) Dociekliwi sobie doczytają   :book:
Powodzenia  :ahoy:

Cyfron

pewnie będzie to tak wyglądać, że zbiorą kilkanaście/kilkadziesiąt minut materiału a zrobią z tego reportaż 30-60 sekund - taka jest natura teleekspresu

_Aleksander_

#24
30 sekund to nie ma nawet gwiazdor Marek "dzień dobry"* Sierocki...obstawiam finalnie 15 sekund na temat + 5 sekund na morał/puentę.  :book:

* - "Witam!" ;)

Troll81

jak bęziesz opowiadał o stacji to wspomnij że istnieje cos takiego jak projekt monitorowania skażenia radioaktywnego. Dziennikarz to pewnie podchwyci ze względu na "efekt fukushimy".

Svistak

dokładnie o tym tylko myślę - bo jak mam mówić coś o pogodynce - to ja tu "noga" jestem - po prostu lubię "mierzyć" co popadnie  :whistle:  ...
zaś odnośnie Naszego Rad@H - tu czuję się jak u siebie - nawet do ramki elektronicznej załadowałem zdjęcia naszej czujki w Prypeci - i tak chcę głównie poprowadzić tor tej rozmowy, jak to też słusznie zauważył Cyfron - mierzymy wszystko...
to znikam znów do swojej niedzielnej pracy, choć wizja spotkania z TV odbiera mi dziś chęć do wszystkiego  :dunno:  ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Svistak

Kamraci - właśnie TVP Szczecin dała mi odpocząć od siebie - mam mętlik w głowie - mówiłem chyba chaotycznie - ale mam nadzieję, że coś o Rad@H udało mi się "przemycić"  :whistle:  ...
Materiał ma być dziś w głównym wydaniu "Kroniki" szczecińskiej o 18:00...
Może będzie też w "Kronice" - "Obraz dnia" o 18:30 - tu wtedy będzie można oglądnąć ...
A "Teleexpress" dostanie też, ale oni wg już swojego uznania i nie wiadomo, jeżeli już - kiedy...
Będę próbował nagrać, to zgram jak się uda na YT...
P.S. Wolę jednak kazania głosić na wszystkich Mszach całą niedzielę - jak wczoraj :) ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Troll81

hehehe. witamy w showbiznesie. nagraj i koniecznie wrzuć na YT :D

Cyfron

 :parrrty: :parrrty: daj znać jak się pojawi :)

aborek

Teraz musisz bardzo uważać, bo następny krok w karierze medialnej to Taniec z Gwiazdami XD

emik

widziałem w Teleexpresie - szybko i nawet Svistaka nie było dobrze widać


Szopler

Rzeczywiście był ...express.

_Aleksander_

To nawet 15 sekund nie trwało.... :wacko:

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

mimeq

#35
Jeszcze nie ogladalem ale chyba tutaj :

http://tvp.info/teleexpress/wideo/06022012-1700/6247640

Od 09:45


gregre

Cytat: _Aleksander_ w 06 Luty 2012, 17:42
To nawet 15 sekund nie trwało.... :wacko:

dokładnie 23sec :P

ale było widać "opakowanie" czujki  XD

Troll81

Ano. Nawet nie wspomnieli ze mierzy promieniowanie :(

krzyszp

Cytat: Troll81 w 06 Luty 2012, 20:37
Ano. Nawet nie wspomnieli ze mierzy promieniowanie :(
Fakt, ale i tak Svistakowi należą się gratulacje :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Szopler

http://www.tvp.pl/szczecin/nasze-programy/kronika/wideo/1800-60212/6444048

Od 14:24

O Rad@H nic nie ma, ale i tak gratulujemy :D