Świąteczno-nietypowa promocja :)

Zaczęty przez Svistak, 23 Grudzień 2011, 21:27

Troll81

Ano. Ale może zrobią kolejny materiał jak nam sie któraś czujka na czerwono zapali :D

Svistak

Dzięki Kamraci za wsparcie :) ...
Poniżej filmik - mix - "Teleexpress" i "Kronika" TVP Szczecin:

Pogodynka Svistaka

Niestety, pomimo że w materiale były nagrane też słowa o Rad@H i sam czujnik - jak telefonicznie stwierdziła to dyr. "Kroniki" - jest "embargo" na takie tematy w Zachodniopomorskim... mamy bowiem w najbliższą niedzielę, 12 lutego, w Gąskach referendum - i to zdecydowanie przeciw lokalizacji tam pierwszej polskiej elektrowni atomowej... i media lokalne mają nie "zabierać głosu" na te tematy aż do referendum... ot i życie :( ...
Na pocieszenie podam, że może wzrośnie zainteresowanie Rad@H u mnie lokalnie - bo poprzez stronę pogodynki, na stronę z monitoringiem czujnika Rad@H od wczoraj weszło dodatkowe prawie 100 osób w ciągu minionych ostatnich trzech godzin... może chociaż tak coś się uda zareklamować :) ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

GRID

Procent osób medialnych w B@P szybko ostatnio rośnie.  :)
Cytat: Troll81 w 06 Luty 2012, 22:52
Ano. Ale może zrobią kolejny materiał jak nam sie któraś czujka na czerwono zapali :D
Ta, teraz skoncentrowali się na stacji pogodowej dla tego że ostro kości. Jak tam elektrownie postawią to znowu odwiedzą Tomasza.

krzyszp

Cytat: Svistak w 06 Luty 2012, 23:07
... jest "embargo" na takie tematy w Zachodniopomorskim... mamy bowiem w najbliższą niedzielę, 12 lutego, w Gąskach referendum - i to zdecydowanie przeciw lokalizacji tam pierwszej polskiej elektrowni atomowej... i media lokalne mają nie "zabierać głosu" na te tematy aż do referendum...
I tyle w temacie rzetelności i niezależności informacyjnej...  :(


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

to moze walnij na stronce pogodynki logo BOINC@Poland i Radioactive@home?? :D

Svistak

coś pokombinuje z tłem... na razie na szybkiego dodałem linka do testów naszej czujki w Zonie...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Szopler

#46
[smg id=9335 type=av align=left]

Svistak

O widzę, że Szopler "szaleje" - pogodynki wszystkich krajów łączcie się  :D  ... ale zrobiłem błąd, jak wrócę ze szkoły muszę poprawić - wstawiłem na stronę link do mojego kanału na YT zamiast do kanału Rad@H  :wacko:  ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Cyfron

te - ale jest adres do strony podany - trzeba by było może na stronie svistak.info wrzucić jakieś info o BOINC, może linka do kamerki z czujką?

Svistak

Link do kamery jest cały czas na svistak.info :)

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com