Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Życzenia Noworoczne

Zaczęty przez Svistak, 31 Grudzień 2011, 16:18

Svistak

Drodzy uczestnicy naszych wypraw do Zony oraz wszyscy zainteresowani tematyką Czarnobyla,
w Nowym Roku chcielibyśmy życzyć Wam wszystkiego co najlepsze, a w szczególności zdrowia oraz zapału do realizacji marzeń. Niech Wasze plany wyjazdów w ciekawe miejsca zostaną w 2012 roku zrealizowane, a finanse oraz liczba dni urlopowych niech tylko temu sprzyjają. Plotki mówią, że rok 2012 będzie ostatnim i może coś w tym jest. Bohater jednej z bajek dla dzieci mawiał "gdyby wszystko się tylko zaczynało, zrobiłby się straszny bałagan..." ;)
Potraktujcie nadchodzący rok jako ostatni rok Waszego życia, a z pewnością dzięki większej motywacji, za 366 dni z jeszcze większym uśmiechem na twarzy podsumujecie to czego udało się Wam dokonać. A w 2013 będziecie mieli więcej czasu na realizację nowych planów. No bo przecież będzie ten 2013 rok... :)

Na Wasze liczne wiadomości z różnymi zapytaniami, postaramy się odpowiedzieć w ciągu kilku najbliższych dni. Przełom roku to dla nas zawsze pracowity okres w życiu zawodowym i musimy solidnie przykładać się do zamykania wielu spraw. O terminach planowanych wypraw poinformujemy niebawem. Musimy tylko znaleźć chwilę, aby usiąść i na spokojne to rozplanować. Myślę, że niebawem będziemy mieli dla Was nowe wiadomości.

Życzymy udanej zabawy sylwestrowej!

Z pozdrowieniami,
Strefa Zero + Svistak  :D

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Krzysiak

Ja również składam życzenia dla wszystkich

Rozbudowy maszyn dużo punktów i mniejszych rachunków za prąd
oraz zdrowia szczęścia pomyślności

Do zobaczenia już w nowym roku  :parrrty:
 


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

lolek

No i mamy 2012  :parrrty:                           i bolącą głowę  %)

Aegis Maelstrom

Wszystkiego dobrego!  :D

Troll81

wszystkiego naj załoga...