Szósta zbiórka chętnych na zakup akcelerometru

Zaczęty przez Troll81, 14 Styczeń 2012, 13:11

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 27 Czerwiec 2012, 14:07
Cyfron
aborek
_Aleksander_
PoznanskaPyra
JacekR
GONZO x2
bezprym
ryszard.korczyk
Niniejszym muszę zmartwić - chwilowo brak możliwości więc odpadam :(

Troll81


AL

Cytat: Martin Fox w 27 Czerwiec 2012, 14:15
Cytat: Troll81 w 27 Czerwiec 2012, 14:07
Cyfron
aborek
_Aleksander_
PoznanskaPyra
JacekR
GONZO x2
bezprym
ryszard.korczyk
Niniejszym muszę zmartwić - chwilowo brak możliwości więc odpadam :(

Ale cała procedura przecież nie odbywa się w jeden dzień - to trwa i to dość trochę (zamawianie, składanie, testowanie rozsyłanie) , na pewno spokojnie może to potrwać do następnej wypłaty - tylko trzeba kolegę _Aleksander_ uprzedzić, żeby się nie śpieszył.

Cyfron

pod warunkiem, że to on się tym ponownie będzie chciał zająć

AL

Cytat: Cyfron w 28 Czerwiec 2012, 10:57
pod warunkiem, że to on się tym ponownie będzie chciał zająć

Jasna sprawa, nie śmiem myśleć inaczej. Wymieniłem kolegę z powodu jego doświadczenia i nie jako monopolu w temacie składania tych czujek. :arrr:

_Aleksander_

Karaci!

Kupujemy zestaw 10 sztuk do samodzielnego montażu (http://www.codemercs.com/shop/index.php?page=product&info=26).
Dokładnie ten sam, który zamawiałem w pięciu ostatnich zbiorowych zakupach.

Lista chętnych do zakupu akcelerometru w tej turze:
Cyfron - 1 sztuka
aborek - 1 sztuka
_Aleksander_ - 1 sztuka
PoznanskaPyra - 1 sztuka
JacekR - 1 sztuka
GONZO -  2 sztuki
bezprym - 1 sztuka
ryszard.korczyk - 1 sztuka

Pozostaje w poczekalni:
Martin Fox - 1 sztuka

Dla przypomnienia, żeby formalności stało się zadość przypominam koszty:

10 akcelerometrów = 290 EUR + 55,10 EUR (19% VAT) = 345,10 EUR
Transport             = 17,9 EUR + 3,40 EUR (19% VAT) = 21.30 EUR

To daje w sumie: 345,10 + 21,30 = 366,4 EUR

Licząc z niewielkim zapasem kurs Euro (1EUR = 4,35PLN) przy dziesięciu osobach : 1594PLN / 10 = 159,40 PLN
Koszt wysyłki w Polsce to 10 PLN.

Teraz sprawy formalne. Do każdego z listy napiszę PM z numerem konta do przelewu i prośbą o podanie adresu do wysyłki.
Wiem, że część z was już podsyłała mi swoje dane w poprzednich zakupach, ale dla porządku prosiłbym o odpowiedź na moją PM.
Domyślnie przyjmuję, że każdy preferuje otrzymać zestaw już zmontowany i przetestowany. Jeżeli ktoś chciałby sam go zlutować - proszę o informację i wyślę zestaw nie zmontowany.
Jak dostanę komplet informacji od 9 chętnych, to złoże zamówienie w sklepie i o statusie będę informował na bieżąco w tym wątku.

_Aleksander_

#46
Status realizacji zamówienia na akcelerometry: Rozesłałem PM z prośbą o potwierdzenie ilości i podanie adres do wysyłki od wszystkich zainteresowanych.

Dostałem odpowiedzi na PM od: Cyfron, PoznanskaPyra (wycofuje się z zakupu w tej turze), JacekR, bezprym, aborek, ryszard.korczyk (może dodatkowa sztukę wziąć), Martin Fox (wycofuje się z zakupu w tej turze), luk.inc (nadprogramowo, wejdzie za Martin Fox), GONZO.
Czekam na odpowiedzi na PM od: -

luk.inc

hej, prawdopodobnie też byłbym chętny na zakup jeśli jeszcze jest taka możliwość

Troll81


_Aleksander_

Czy ktoś ma jakiś kontakt z kamratem o pseudonimie GONZO?
Wpisany na listę z dwoma akcelerometrami, ale data ostatniej aktywności na forum 16 Czerwiec 2012, 05:53.
Wysłałem już dwa razy  PM, ale zdaje się kolega ma krótką przerwę w aktywności na forum i nie sprawdza wiadomości.

Troll81


_Aleksander_

GONZO się odezwał. Mamy komplet.

Sprawdziłem kurs wymiany w Paypal i prawie z krzesła spadłem  :fright:

Po przeliczeniu 366,40 EURO na PLN wychodzi 1 620,20 PLN (1 PLN = 0,226146  EUR).
Średni kurs sprzedaży EURO w walutomat.pl to 4,24PLN a z Paypal wychodzi 4,42PLN.
Innej opcji chyba jednak nie ma. Wieczorem zrobie zamówienie, a tymczasem możecie już dokonywać wpłat.

Finalny koszt pojedynczej czujki wyniesie 172,20PLN z kosztem wysyłki w Polsce (nieważne czy 1 czy 2 sztuki w kopercie).

_Aleksander_

#52
Status realizacji zamówienia na akcelerometry: 13.07.2012 - Paczka dotarła, wieczorem zacznę montować, wysyłka w poniedziałek.

Dostałem wpłaty od: Cyfron (175PLN), bezprym (173PLN), JacekR (175PLN), aborek (175PLN).
Czekam na wpłaty od: ryszard.korczyk (2 sztuki, niezmontowane), luk.inc, GONZO (2 sztuki).

_Aleksander_

Akcelerometry zlutowane, sprawdzone i zapakowane do wysyłki.
Przesyłki gotowe dla wszystkich, jutro wysyłam do osób od których otrzymałem przelewy.


Dostałem wpłaty od: Cyfron (175PLN), bezprym (173PLN), JacekR (175PLN), aborek (175PLN).
Czekam na wpłaty od: ryszard.korczyk (2 sztuki, niezmontowane), luk.inc, GONZO (2 sztuki).

_Aleksander_

#54
Akcelerometry wysłane do osób od których otrzymałem przelewy.

Dostałem wpłaty od: Cyfron (175PLN), bezprym (173PLN), JacekR (175PLN), aborek (175PLN), ryszard.korczyk (350PLN), GONZO (350PLN).
Czekam na wpłaty od: luk.inc.

aborek


JacekR

Mój również doszedł, pracuje  :)
Dzięki _Aleksander_   :p_arr:

Bezprym

Doszedł i już podłączyłem.
Pięknie dziękuję Aleksandrze :)

Troll81

mamy pierwsze miejsce. Czesi sa na drugim z RACem prawie 3 krotnie nizszym. Niemcy Włosi i Amerykanie maja ponad 4 krotnie nizszy RAC....

W skrócie rzadzimy :d

Bezprym

Cytat: Troll81 w 19 Lipiec 2012, 10:37
mamy pierwsze miejsce. Czesi sa na drugim z RACem prawie 3 krotnie nizszym. Niemcy Włosi i Amerykanie maja ponad 4 krotnie nizszy RAC....

W skrócie rzadzimy :d

:parrrty:

Możemy teraz postawić sobie ambitny cel  - dogonienie Niemców w wyścigu narodów!!! :)

Troll81


Bezprym

To znaczy, że nas wyprzedzają :)
Podobnie jak Amerykanie, ale oni są poza zasięgiem:

http://boincstats.com/en/stats/83/country/list/

Troll81


_Aleksander_

Minęły dwa tygodnie bez dwóch dni, a od kolegi luk.inc wpłaty nie zobaczyłem. Zero kontaktu od wysłania przez niego maila z potwierdzeniem chęci zakupu.
Oczywiście akcelerometr pozostaje cały czas u mnie, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem to proszę o kontakt.
Szkoda żeby czujka leżała i marnowała się. Koszt czujki wynosi 172,20PLN z kosztem wysyłki w Polsce.

Troll81

ktos tu się zachowuje nie fair.... ale wakacje sa.może jest na urlopie?

_Aleksander_

Wątek szóstej zbiórki można już chyba zamknąć, wszystkie oprócz jednego akcelerometry rozesłane i nikt nic nie reklamował.

Nadal posiadam jedną nieużywaną sztukę do sprzedania, więc jakby ktoś był zainteresowany proszę o kontakt.
Koszt czujki wynosi 172,20PLN z kosztem wysyłki w Polsce.

Troll81

moze zrobic zbiórke i odkupic ją od ciebie? a potem przekazać jakiejś szkole??

_Aleksander_

Ostatnia pozostała sztuka akcelerometru właśnie znalazła nowego właściciela i co najważniejsze punktuje dla naszego zespołu!

Troll81