Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Pierwsze kroki w BOINC na naszej wiki.

Zaczęty przez Aegis Maelstrom, 15 Styczeń 2012, 00:45

Aegis Maelstrom

Hej,

szukałem dobrej strony do polecania ludziom spoza BOINC i poszperałem na naszej wiki. W wyniku tegoż pozwoliłem sobie dość mocno zaingerować w artykuł Co daje uczestnictwo w BOINC.

EDIT: w tej edycji, poza drobnymi poprawkami, chodziło mi o przekazanie kilku myśli, np.:
- właśnie nie musisz być naukowcem, by pomóc w badaniach (można się tu pobawić z nowymi hasłami reklamowymi!)
- program jest bezpieczny i pochodzi od zaufanej instytucji
- nie jest to kłopotliwe, wciąż można korzystać z komputera
- oferujemy też informację, zabawę, możliwość pochwalenia się sprzętem (overclocking? ...?)

Zachęcam do poprawiania po mnie (może nawet wycofania zmian, jeśli ktoś się nie zgadza) - ale wydaje mi się, że tak jest lepiej.

Wydaje mi się, że w ogóle warto poważnie ten samouczek przejrzeć i popoprawiać. I lecieć mocniej z rekrutacją ludzi spoza obecnych liczydłowych.  :attack:

GRID

CytatWydaje mi się, że w ogóle warto poważnie ten samouczek przejrzeć i popoprawiać. I lecieć mocniej z rekrutacją ludzi spoza obecnych liczydłowych
Jak najbardziej -> głównie nowi to czytają faq lub krok po kroku. Ostatnio dużo poprawiło się w tym celu ale jeszcze dużo można zrobić.
ps. dodałem jeszcze jednego odkrywcę.

Troll81

no i super :D nie ma to jak świeże spojrzenie :D