Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

PoznanskaPyra

Zaczęty przez PoznanskaPyra, 10 Luty 2012, 01:19

PoznanskaPyra

PoznańskaPyra

Mam 17181920212223 24 25 26 27 28 lat uczęszczamuczęszczałem do technikum (może to pogląd kontrowersyjny, ale perspektywa sprzedawania bułek w MC po liceum mało mnie satysfakcjonowała). Obecnie pracuje w lokalnej telewizji WTK oraz równolegle rozwijam swój własny biznes. (Technogon Technika Filmowa i Telewizyjna). Interesuje się elektroniką, informatyką(ale tylko od strony hardware-owej), astrofizyką, fizyką teoretyczną i ogólnie nauką. Więc jeżeli ktoś ma problem z komputerem od strony technicznej piszcie śmiało postaram się pomóc.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Moje Motto

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Obecne
Ryzen 9-3900x + GTX980Ti

2x Intel Xeon E5-2683v4 + GTX1660 <moja walizka do pracy, rzadko używam do Boinc



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyścigi Boinc 2012

Asteroids


Einstein



Wyścigi Boinc 2013

Enigma


Rosetta






Inne Sygnaturki

















---------------------------------------------
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

AL

Witamy na forum!

tito


legis


aborek

Witamy na pokładzie :ahoy:

d_worms

 :ahoy: Pozdrawiam!!!  :ahoy:

Cyfron

Witamy:)

Pochwal się co liczysz na sprzęcie :)

phobos


ryszard.korczyk

Witamy kolejnego elektronika w zespole. :)

Kryniek

Witam na naszej łajbie :)

Troll81

Witamy :D

powiedz nam cos wiecej o sobie :D Jakie projekty liczysz? Czy liczysz także na karcie graficznej?

stiven


Pigu

witaj :parrrty:

pawg




_Aleksander_

 :ahoy: Miłej lektury forum...

PoznanskaPyra

WOW, ale się posypało odpowiedzi, uzupełniłem trochę swój opis. Przepraszam za zwłokę nie wiedziałem, że wzbudzę takie zainteresowanie :)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

liczysz jako międzynarodowy? moze ustawisz flagę Polską??

Cyfron

Cytat: PoznanskaPyra w 10 Luty 2012, 01:19
Projekty jakie liczę: :attack:
Docking
Einstein
Milkyway
Seti
PrimeGrid

Polecam na GPU Distrgen (czy jakoś tak - punktuje najlepiej z dostępnych projektów na GPU NV) i dołączyć do FreeHAL i WUProp (projekty nie obciążające nadmiernie procka, a dające punkty)  :arrr:

PoznanskaPyra

Trol81
Nie wiem gdzie to się ustawia, dopiero zaczynam i się zapoznaje.  :shame:

Cyfron
Dzięki za informację zapoznam się z tymi projektami, jednak głównie wspieram to co mnie interesuje :)
Co do procesora to (nie przechwalając się) moje 6 rdzeni bardzo ciężko obciążyć, w tej chwili przetwarza się 5 projektów a jednocześnie pisze tu i słucham muzyki na YT. 
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

kraj i drożynę ustawiasz na stronach poszczególnych projektów. Musisz wejść, zalogować się na swoje konto i ustawić drużyne oraz kraj.

sprawdź ustawienia przetwarzania w swoim managerze BOINC. :D jak ustawisz by przetwarzał zadania kiedy użytkownik pracuje i zawsze nawet gdy komputer jest obciążony to zobaczysz ze load procesora szybko dojdzie do 100% :D

PoznanskaPyra

Ale same projekty zazwyczaj pracują na jednym rdzeniu każdy, jak mam 5 włączonych to 5 rdzeni pracuje i ten jeden zostaje na moje potrzeby. Ten układ bardzo mi odpowiada. Oczywiście do czasu bo grać w BF3 i przeliczać jednocześnie, to się nie da.  %)

Nie będę już zakładał tematów i zadam pytanie:
Czy macie jakiegoś IRC-a lub czat gdzie można sobie podyskutować?

PS. Drużynę już poustawiałem-wiadomo jaką.  :parrrty:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

Jest kanał IRC

http://www.boincatpoland.org/wiki/Nasz_kana%C5%82_irc

PoznanskaPyra

Cytat: Troll81 w 12 Luty 2012, 23:13
kraj i drożynę ustawiasz na stronach poszczególnych projektów. Musisz wejść, zalogować się na swoje konto i ustawić drużyne oraz kraj.

sprawdź ustawienia przetwarzania w swoim managerze BOINC. :D jak ustawisz by przetwarzał zadania kiedy użytkownik pracuje i zawsze nawet gdy komputer jest obciążony to zobaczysz ze load procesora szybko dojdzie do 100% :D
W bionicstats nie mogę znaleźć gdzie się zmienia kraj....
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Martin Fox

Cytatkraj i drUżynę ustawiasz na stronach poszczególnych projektów. Musisz wejść, zalogować się na swoje konto i ustawić drużyne oraz kraj.
:) a nie na boincstats

krzyszp

Musisz to zrobić na stronach poszczególnych projektów.
Przyciski do stron tych projektów masz w managerze, w zakładce projekty. Wystarczy, że jakiś zaznaczysz i się pojawią po lewej stronie.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

PoznanskaPyra

Tak tak, to zrobiłem czyli pozostaje mi czekać a boincstats sam wszystko załaduje.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

PoznanskaPyra

http://www.youtube.com/watch?v=7tu0dDJQNAY Zapraszam bardzo ciekawy reportaż o parowozowni Wolsztyn z roku 1991.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

eyu

Witam i ja początkującego kolegę

PoznanskaPyra

Podbijam z racji zmian w pierwszym poście
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

PoznanskaPyra

Podwójny komputer do boinc-a

Etap 1
Zamontowałem półkę, termometr, zasilanie oraz pierwszą płytę główną z procesorem Core2Duo.
Rozmieszczenie napędu DVD i dysku nie jest jeszcze pewne. Wszystko okaże się jak dotrze do mnie druga płyta.
Zmodyfikowałem też zasilacz na ATX 20+4, ucinając wtyczkę od procesora starego typu i dodając zamiast jej wtyczkę +4. Uciąłem też jednego MOLEX-a i zastąpiłem SATA.

[smg id=9489 type=preview align=center caption="1"]

[smg id=9490 type=preview align=center caption="2"]
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

gdzie to stoi (w pokoju u Ciebie?)?
Będzie to zamykane w szafce?

PoznanskaPyra

Pułka, ale otwarta i tak u mnie.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

a popatrz jakie tam jest miejsce na mocarną grafikę na pci-e (tylko zasiłkę wymienić)  :whip:

PoznanskaPyra

 XD XD A dasz mi taką? Wpakuje do x6
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

komuś miałem przesłać moją grafikę na pci-e, która chyba jest uwalona, ale nie wiem kto to był - ginę już w tym wszystkim trochę...

PoznanskaPyra

Uwalona tzn? Może do czegoś się jeszcze nada. Ja załatwiłem "chyba" jakieś 2 stare grafiki na PCI-E ale tylko po to, żeby widać było pulpit.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

grafika była w "Nautilusie" (komputer w oleju) i przy przenoszeniu pewnego dnia nie wstał komp - okazało się, że po wyjęciu grafiki poszło.
Teraz nawet nie mam gdzie wsadzić tej grafiki, żeby ją sprawdzić. Chętnie ją oddam (to był jakiś AMD z seri 3XXX albo 4XXX - liczył BOINC), ale dopiero po tym, jak ten ktoś, dla kogo ta grafa była rezerwowana się nie odezwie.

PoznanskaPyra

Spoko, byle płyty nie zjarało  XD
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

phobos

Hah, widzę, że nie tylko ja mam "gołego" kompa.

PoznanskaPyra

Gołe kompy są najfajniejsze, tylko nie brać mnie za jakiegoś xxxfila
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970