Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

krzyszp

Z tym jego dorobkiem jest tak jak z GPUF - szybko się pojawił, szybko zaniknie. Przecież wystarczy, że kilka (naście) osób odpali 5970 i po sprawie... Max pół roku...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

sesef

Cytat: Troll81 w 05 Kwiecień 2010, 00:23
Ano fakt  %) Robert lubi pokazywać jaki to jego dorobek jest wielki :D minie kilka lat i zobaczymy co z tego zostanie :D w BOINC dobrą pozycję buduje się latami. A za kilka lat wszyscy będą liczyć na grafach...

Tylko za te kilka lat topowe grafy będą miały wydajność dzisiejszych superkomputerów z TOP300 więc nadal proporcje będą zachowane. Osoby liczące obecnie na CPU przejdą na słabsze grafy a czołówka nadal będzie mielić kilkadziesiąt razy szybciej.

Pantarhei

Masz rację tylko ze dysproporcja pomiedzy starymi grafami a topowymi nie bedzie juz tak wielką jak między zwykla grafą a dobrym cpu dzis.
Postęp wydajności układów bedzie następował zgodnie ze starym, dobrym prawem Moora.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

ano. Odstep między czołówką a typowym liczydłowym będzie jak pomiędzy najnowszym quadem a typowym coreduo :D czyli kilkukrotna a nie 100 krotna.

Peciak

Pozwolę sobie się z Kamratami nie zgodzić. Zawsze nowy sprzęt będzie drogi i dostępny nielicznym, za najnowsza kartę graficzną dziś można kupić bardzo dobrego PC bez grafy i raczej tak zostanie. Nowe grafy będą kosztowały krocie i stać na będzie tylko nielicznych boincowników. A już kilka graf z górnej półki przeznaczonych do liczenia Boinc będzie mogła sobie pozwolić "zwariowana elita"

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Pigu

5970 nie różni się tak od 4850 jak 4850 od quada %) imo będzie wygładzenie

G

-yyyy - ten -  :fright: tego - no co to ja właściwie chciałem powiedzieć - yyyy - że zgadzam się z jednym z moich przedmówców - o!  XD

[B@P] MSW

#1207
Ale większa liczba trochę gorszych i tańszych kart całkowicie zjada jedną super wypasioną i drogą kartę, więc na pierwszym miejscu liczy się ilość liczących póżniej sprzęt. Nas jest dużo więc, mamy potencjał do odnoszenia SUKCESÓW .  :)

[B@P] MSW

Rober właśnie sobie odpuścił bo Czechy na 10 miejsce spadły
dzisiaj: -80 kk punktów zdobyli, czyli Polska skoczyła jedno miejsce w górę.
PS. Czy możecie sprawdzić czy to rzeczywiście Robert odpuścił czy może ktoś inny się u nich wyłamał.

tmphaha

[quote author=[B@P] MSW link=topic=69.msg100106#msg100106 date=1271012632]
PS. Czy możecie sprawdzić czy to rzeczywiście Robert odpuścił czy może ktoś inny się u nich wyłamał.
[/quote]

Oczywiście, że możecie  ;) http://pl.boincstats.com/stats/user_graph.php?pr=milkyway&id=52491 - dzisiaj już międzynarodowe ...

G

Wracając do prawa Moor'a i ciągłej dewaluacji osiągniętego już przemiału, to chwila kiedy przestanie ono działać - ciągle sie oddala. W sprzedaży są już CPU z GPU w jednym scalaku... Na razie same w sobie, są trochę słabe , ale podparte zewnętrzną grafą z GPU -pokazują lwi pazur. Kolejne wersje mogą być tylko lepsze i mocniej zintegrowane. Wszystko wskazuje na niezłe zamieszanie w przemiałach za sprawą popularyzacji takich układów np. w tanich laptopach i budżetowych PC-home. Podkreślam - idą taaaanie układy tego typu. To jest na pewno szansa, dla tak licznych zespołów jak nasz. Stąd co roku sukces będzie mierzony inną miarą i trzeba się z tym pogodzić.
Trzymajmy więc rękę pulsie. Bo kto od nas kupi później cały ten złom?  XD  gdy masowo zaczniemy sprzedawać karty i niepotrzebne już pecety? XD
A elita? - no cóż- ona zawsze sobie poradzi  XP i na pewno znajdzie te droższe i bardziej wydajne podzespoły.

Niekumaty Burak

Kołki w zęby tempo 120  :attack:. Na horyzoncie widać maszty The Knights Who Say Ni! Za 2-4 dni abordaż.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Troll81

arrrrrr  :attack:

pszyklejony

Ładować armaty i walić w sk... chciałem powiedzieć skubańców  :attack: :attack: :attack:

lukaszja

Trzynastka okazała się szczęśliwa. Jest rekord dzienny -    9,180,475 pkt.
http://boincstats.com/stats/boinc_team_graph.php?pr=bo&id=9063

Troll81


G

 :parrrty: to jest coś kamrraty - tak trzymać :parrrty:

tmphaha

Cytat: lukaszja w 13 Kwiecień 2010, 23:33
Trzynastka okazała się szczęśliwa. Jest rekord dzienny -    9,180,475 pkt.

Tylko jest mały szkopuł w tym rekordziku, popatrzcie co za naszymi plecami się dzieje :
BOINC Synergy    14,903,125 - miejmy nadzieję, że to tylko jednodniowe zawahanie zwiazane z SETI@Home Beta gdzie zdobyli 11,718,485.39  :o

Troll81

chwilowe wachnięcie....

[B@P] MSW

Abordaż kamraci  :attack: to już dziś

Nitro

Co ciekawe, takie coś pokazuje Free-DC ;)


The Knights Who Say Ni!  4,993,460  1,722,488,847  5,194,283  5,199,737  16  International
10 BOINC@Poland              0 0 3,724,710 1,723,052,048 6,731,570 6,924,648 9 Poland

tito

No to jesteśmy oficjalnie na 9tym miejscu. Niestety patrząc na statsy 2 drużyny prędzej, czy później nas łykną, zaś Czesi są ciągle daleko poza naszym zasięgiem.

Troll81

 :parrrty: :attack:

teraz gonimy następnych  :attack:

G

#1223
 :parrrty:   :parrrty:   :parrrty:

     
                  

eclipse99

"Jednocyfrowe" miejsce naprawdę robi wrażenie, to już jest ścisła czołówka !

Voice1980

oł jes  8) kawał porządnej żołnierskiej roboty  :parrrty:

[B@P] MSW

jednocyfrowe miejsce będzie potrzebowało ośmiocyfrowego RAC  XD Nasz przyszły cel to stały RAC powyżej 10kk. a najlepiej już w 15kk celować.  :attack:

Troll81

nie szlajać się tylko walczyć. Już dwa okręty nas gonią.....

Voice1980

Tak jest.. DO WIOSEŁ  :attack:

[B@P] MSW

I TRZYMAĆ KURS  :attack: :attack:

G

Pozwól nam się trochę poszlajać, tylko troszeczkę - zobaczysz jak potem bedzęimy wiosłować. XD

Troll81

ja się wczoraj poszlajałem na kawalerskim u kumpla :D

G

Oj to będziesz wiosłował  :attack:

tmphaha

Jak donosi BOINCstats dziś padł nowy dzienny rekordzik: 9,518,846  :parrrty:

lolek

niejaki bq zdobył  2,357,546  czyżby nowy nabytek ?

mpowroznik  297,438 też nie kojarzę

Troll81

:D promocja teamu robi swoje??

Pigu

i dziś padł rekordzik dzienny teamu

Troll81

dzienny rekordzik to był
2007-03-12      12076608  XD

a tak na serio to gratulacje  :parrrty:

szczególnie dla user bq -
2357546 to jego dzienny urobek, prawie dwa razy tyle co AiDec

i to wszystko dziś w PrimeGrid :D
kolega ma ukryte hosty.....

kolega jest chyba od niedawna w zespole....
choc pierwszy raz odchaczony na statach August 27, 2008

hm....
chylę czoła przed jego mocarnością

Pigu

a ja go nie widzę w teamie w prime? na pewno nie sychronizacja boincstats? http://www.primegrid.com/team_members.php?teamid=2&sort_by=total_credit&offset=0

PanStaszek

Cytat: Troll81 w 22 Kwiecień 2010, 23:31
hm....
chylę czoła przed jego mocarnością
bq wygląda jak błąd w BS, wiec ja bym tak od razu na kolana nie padał (szczególnie do miecza)  ;D


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"