Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

Tomislaw

I o to tu właśnie chodzi  :wink:  Tak trzymać panowie ( i panie) :D  :!:



Borsook

no to mozemy sie cieszyc :D  :D  :D  :D
i trzeba ustalic kolejny cel...  moze tak pierwsze w swiecie :wink:  ale tak realnie patrzac to mozna by sie pokusic o pierwsze miejsce w jakims projekcie na swiecie, tylko jakim? ale o tym to juz chyba bylo gdzies mowione

gaciu

Hehe!! Udalo się!! A jak pomyśle, że we wrześniu zeszłego roku dołączyłem do team-u i nie było wtedy jeszcze takich perspektyw. Pamiętam jak w grudniu zbliżaliśmy się do 6-go miejsca w Polsce. Była wtedy straszna radocha. W ciągu roku udało nam sie zbudować  najsilniejszą drużynę w Polsce ( w zasadzie dłużej to trwało :] ). Gratuluję wszystkim. Własnie Mchl. Może zapodałbyś wyciąg z historii drużyny? Od czego się zaczęło itd.

ansuz

Chciałbym pogratulować wszystkim liczydłowym tym większym i mniejszym :) no to teraz kolejny cel pierwsze miejsce w każdym projekcie w polsce. Będzie ciężko, szczególnie w seti.
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Tomislaw

Cytat: "Bober"
Teraz  bierzmy się za pierwsze miejsce na świecie :twisted:

Może w RALPHie  :?:



Bober

Cytat: "Tommy"
Cytat: "Bober"
Teraz  bierzmy się za pierwsze miejsce na świecie :twisted:



Może w RALPHie  :?:



Nie, ogólnie :twisted:



Temat poszczególnych projektów został poruszony w temacie "Zdobywamy mistrzostwo świata" :)



JUŻ jest ankieta w której można wyrazić zdanie:

Mchl

Nie miałem do tej pory czasu, żeby napisać, a wypada.


[align=center]!!!WIELKIE DZIĘKI!!![/align]

Niewiele rzeczy w życiu tak mi się udało jak ten zespół i jestem naprawdę dumny z tego, co razem tutaj tworzymy. Kiedy zakładałem zespół, miałem nadzieję, że będzie w stanie dotrzeć gdzieś do drugiej dziesiątki zespołów w kraju. Nigdy bym nie przypuszczał, że po upływie trochę ponad dwóch lat będziemy na 1 miejscu.
Tylko pomyślcie: W Sylwestra poprzedniego roku świętowaliśmy nasz drugi milion punktów. Wtedy to był już drugi milion. Z dzisiejszej perspektywy, gdy zdarza nam się zrobić dwa miliony w miesiąc... sami rozumiecie. :)
Strach pomyśleć, gdzie będziemy za rok... Jeśli tylko nie popadniemy w samouwielbienie, to nie dość, że utrzymamy pozycję w kraju, to mamy szansę na... sam nie wiem na co, bo co bym nie napisał, wy i tak mnie zaskoczycie i pójdziecie dalej...

I niech tak będzie. Nie miejmy kompleksów i pokażmy innym jak się liczy w Polsce :)

Do dzieła!








P.S.: Obiecałem kiedyś braciom z południa, że prześcigniemy Czech National Team... sami rozumiecie, nie mogę wyjśc na faceta, który rzuca słowa na wiatr...  8)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Aj aj kapitan !!!! Cel: POŁUDNIE - do ciepłych krajów !!! Agrrr

gaciu

No to aspiracje sa niezle :] Ale jak mierzyc, to wysoko. gl!

Artur

Gratulacje dla BOINC@Poland!
Ja mam nadzieję, że m.in. dzięki B@P prześcigniemy też Czechów w klasyfikacji międzynarodowej.
[opis z moderowany z powodu przekroczenia maksymalnej dozwolonej liczby znaków, proszę o poprawienie opisu]

Tomislaw

Razem DAMY RADĘ - jak mawiał pewien Bob   :wink:

...choć nie ukrywam, że przydało by się jeszcze trochę świeżej krwi.



kempler

No rzeczywiście może być ciężko :/ Ja osobiśćie do końca roku chce zaciagnąć do pracy kolejne 2 maszynki. Mało ale zawsze coś...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Cytat: "kempler"No rzeczywiście może być ciężko :/ Ja osobiśćie do końca roku chce zaciagnąć do pracy kolejne 2 maszynki. Mało ale zawsze coś...

Nie bądź taki skromny...chciałbym też mieć takie mało :P
Co do Czechów to jak już kiedyś wspominałem są mi solą w oku (oczywiście tylko jeśli chodzi o Boinc :P )
Więc robię co mogę, żeby sytuację zmienić :twisted:

Liczę, że/żeby się udało :P

kempler

No może źle to ująłem. Byłoby więcej tylko problemem są ludzie :/. Mieszkam w akademiku i wiele osób mogłoby udostępnić kompy bo i tak większość chodzi 24/7 często nie robiąc nic. Ale oczywiście nie dadzą sobie wytłumaczyć, żę BOINC może liczyć wtedy kiedy nic się nie robi. Ale będe się starał, ku chwale Teamu :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Nom... To jest niezły zonk z tymi akademikami. Namówi się kogoś na BOINCa to od razu narzeka, że "komp mu muli". A jak przyjdzie co doczego, to się okaże, że siedzi tam w systemie robactwa wszelkiego jedeno na drugim i dziwne, że komputer w ogóle działa... To ciekawe, że tak mało osób decyduje się na firewalla...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Dokładnie. Kiedyś często mnie znajomi wołali "bo coś nie działa" to poprostu tragedia. Jak już się decydują na firewalla to z kolei wszystko przepuszczają...

Ps. Nowy Athlon podpięty :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

A nie wydaje Wam się, że bardziej przyszłościowe byłoby, żeby ludzie liczyli ale na własne konto - trzeba zaszczepiać bakcyla BOINCa - zostaje na całe życie :lol:

Tak czy inaczej życzę powodzenia i dalszych sukcesów :)

kempler

Ja również chciałbym aby złapali bakcyla, ale z niektórymi się poprostu nie da :/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

---------- 20:59 26.12.2006 ----------

Jest już nas 900 w drużynie =D>
To już tak niedaleko do 1000 :wink:

---------- 00:25 11.01.2007 ----------

A w Seti@home przekroczyliśmy 2 miliony \:D/

Zajmujemy też 395. miejsce na świecie i 8. w Polsce.

AL

Oto zaktualizowane pozycje naszej drużyny w różnych projektach  na  arenie Polskiej  wśród innych Polskich drużyn:
1.ABC@home beta - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
2.BBC Climate Change - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
3.BURP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
4.Chess960@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
5.Climate Prediction - 2 miejsce (i tu dalej czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce - choć powoli zaczynamy zdobywać tu tyle punktów co nasi rywale, teraz wystarczy ich zdobywać od nich troszkę więcej :wink: )
6.DepSpid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
7.Docking@Home - 1 niezagrożone miejsce
8.Einstein@Home - 2 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(i tu równierz czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce - choć powoli zaczynamy zdobywać tu tyle punktów co nasi rywale, teraz wystarczy ich zdobywać od nich troszkę więcej :wink: )
9.HashClash - 1 niezagrożone miejsce
10. Leiden Classical - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
11.LHC Alpha - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
12.LHC@Home - 2 miejsce - czyli bez zmian(w tej chwili mamy sporą stratę do pierwszego miejsca zajmowanego przez drużynę LHC Poland - o ile BOINCstats nieeksportuje chwilowo statystyk - to wg.danych bezpośrednio ze strony LHC mamy ponad 10krotnie wyższy RAC od LHC Poland - i szybko się zbliżamy :!: )
13.Malaria Control - 1 niezagrożone miejsce
14.Nagrzewanie Stali @ Home  -  1 niezagrożone miejsce  (projekt nie aktywny) - warto również zauważyć, że zajeliśmy również (póki co) 1 miejsce na świecie!
15.Nano-Hive@Home - 1 miejsce
16.Pirates@Home - 1 miejsce
17.Predictor@Home - 3 niezagrożone miejsce z długoterminową opcją na pierwsze miejsce - czyli bez zmian (jednakże strata do 1 miejsca znacznie zmalała, no i w tej chwili mamy najwyższy RAC wśród Polskich drużyn w tym projekcie-tyle, że nastąpiła na nie wiadomo jak długo przerwa w dostawie próbek do przeliczania)
18.PrimeGrid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
19.Project Neuron - 1 niezagrożone miejsce (bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie) - warto zauważyć, że zajmujemy również 4 miejsce na świecie!
20.Proteins@Home - 1 miejsce
21.QMC@HOME - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
22.RALPH@home - 1 niezagrożone miejsce  - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 3 miejsce na świecie!
23.Rectilinear Crossing No. - 1 niezagrożone miejsce (obecnie 11 na świecie - przyczym nasz RAC jest na 2!!!)
24.RenderFarm@Home - 1 miejsce
25.RieselSieve - 1 miejsce
26.Rosetta@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
27.Seasonal Attribution -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
28.SETI@Home - 8 miejsce
29.SETI@Home Beta - 1 miejsce
30.SIMAP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
31.Spinhenge@home - 1 miejsce
32.SZTAKI Desktop Grid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
33.Tanpaku -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
34.The Lattice Project - 3 miejsce - czyli bez zmian (projekt nie aktywny)
35.uFluids - 1 miejsce - czyli bez zmian
36.VTU@Home -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
37.World Community Grid - 179 miejsce na świecie (brak możliwości porównania tylko wśród Polskich drużyn)
38.XtremLab - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 3 miejsce na świecie!

W ostatnim czasie powstał tylko 1 nowy projekt (przynajmniej taki, który wspiera BOINCstats) to:
1.TMRL DRTG - 1 niezagrożone miejsce

Z tego zestawienia wynika, że w 32 projektach ( TYM RAZEM JUŻ Z 39 ) jesteśmy najlepsi wśród polskich drużyn :!:  :!: .

No i chyba najciekawsza (może poza 2mln w Seti) informacja. Otóż:
CytatBOINC@Poland Statystyki odwiedzin

Otrzymaliśmy 2007215 odsłon strony od Sierpień 2005
:!:

ansuz

20,000,000 punktów przekroczone !  :D

Gratulacje dla wszystkich liczydłowych oraz Ojca Założyciela.




P.S.Nikt nie zauważył?  8O
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

kempler

Zauważył, zauważył. Bober tworzy okolicznościowego, specjalnego newsa. Już jest na ukończeniu. :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

ansuz

No myślę, że zauważył. A jeszcze niedawno borykaliśmy się z 10,000,000. Ciekawe kiedy 30 mln będzie. Ja stawiam osobiście na 20 kwietnia, ale takie przewidywania to nie moja funkcja w w tym zespole  :lol:
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Pluto

Chcialbym zauwazyc, ze w ralph@home zajmujemy juz drugie miejsce na swiecie. Mam duze szanse na mistrzostwo swiata. Zapraszam wszystkich !!!

Tomislaw

No to otwieram buteleczkę domowego gronowego winka własnej roboty i piję Wasze zdrowie  :D  \:D/  8)
Może ma ktoś pomysł na jakiś okolicznościowy toast ?



Bober

No coś dziś weny nie miałem  :P  Gratuluję wszystkim :D
A o RALPHie nawet w newsie pisałem...co prawda trzeba było nacisnąć czytaj więcej :P

kempler

W ABC też mamy duże szanse na dobre miejsce w świecie ale musiałoby więcej osób liczyć. Ja teraz liczy tylko ABC i Ralpha gdy są jednostki, ale to jest ciagle mało :(

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Oj obawiam się, że w ABC mamy nikłe szanse na 1. miejsce.
BTW: Mchl przypominam o opisie ABC  :P

kempler

Na 1 nie ma szans ale myślę że w pierwszej 20 moglibyśmy byc, a w dodatku Kolobrzeg nam depcze po piętach.
A no własnie już dawno temu to pisałeś a dalej nie ma :(

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Tak szaleje wirus SESJA, objawy: nikt nie ma na nic czasu  :P (ja w tym roku przeszedłem go w grudniu więc mam teraz czas robić sobie opisy :P )

kempler

U mnie sesyja się bedzie ciągła :( Matlab dopiero 5 lutego:( A po sesji lub gdy znajde czas to postaram się opisać DRTG.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomislaw

Ech... Studia...To były piękne czasy...



KrzychuP

Cytat: "ansuz"Ciekawe kiedy 30 mln będzie. Ja stawiam osobiście na 20 kwietnia, ale takie przewidywania to nie moja funkcja w w tym zespole  :lol:

Myślę, że jesteś blisko. Biorąc pod uwagę, że członków zespołu przybywa, jest to możliwe, ale chyba to zbyt optymistyczny szacunek. Ja obstawiałbym między 1 a 3 maja.

ansuz

Poczekamy zobaczymy, ale mam nadzieję że zespół jak zwykle zaskoczy i będzie wcześniej  :D
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

PMG

W momencie gdy to czytacie powinnismy mieć juz 5 milionów w Einsteinie.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Bober

A w RCN awansowaliśmy właśnie na 9. miejsce na świecie :!:  :D  \:D/

Bober

900 członków mieliśmy 26 grudnia. Dziś mamy 1000 \:D/
Czyli setka doszła w miesiąc i tydzień (wzrost o 11%) :)
To co, do końca roku będzie nas 2000 :?: A może 3100, jeśli utrzymamy tempo wzrostu...

Fajnie by było :twisted:

Mchl

Nom... trzeba trochę przyspieszyć, żeby PurePC nas nie dogoniło ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

D_T_G

A skąd wiecie kto był tysięcznym? Pokierujcie mnie, bo nie potrafiłem się wywiedzieć na tym boincstats, którym z kolei ja byłem, bo też się niedawno przyłączałem.


Bober