Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

Szerpa

Wątpie Mchl zeby PurePc miało szanse nasz dogonic chyba ze zaczna jakies nowe machlojki, przez ostatnie 3 miesiace do ich zespołu dolaczylo 4 osoby.
A ostatnia sprawa z bqi tez im zwolennikow nie przysporzyla
nasz rac rosnie powoli ale stabilnie i nic nie zapowiada zeby sie to zmienilo, mamy najlepsze forum boincowe w polsce (i to  fakt nie zadne przechwalki)
A ich komputery nielegalnie zainfekowane boincem (bqi) powoli beda sie wykruszac a to przez reinstalacje systmu a to przez wgranie nowego (Vista) a w niektorych przypadkach moze ktos sie kapnie ze cos jest nie tak.
To pewnie jeszcze potrwa ale mysle ze powoli ich rac zacznie spadac :)
Z drugiej strony przydalby sie nam uczciwy rywal ktory by nam zagrazal - nic tak nie napedza koniunktury jak zdrowa rywalizacja :)

Bober

A właśnie, że są nowe przyłączenia do PurePC.pl co widać tu. Nie wiem czemu BOINCstats tego nie łapie...w każdym razie przy obecnym tempie wyprzedzenie nas zajmie im dużo czasu...ale jednak.
Jakby nie patrzeć jest to jednak pośrednia konkurencja bo nie są wieloprojektowi. No i wyrzucają z drużyny jak ktoś za mało liczy #-o

Mchl

To wszystko nie zmienia faktu, że musimy liczyćcoraz więcej  :twisted:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Cytat: "Szerpa"
Z drugiej strony przydalby sie nam uczciwy rywal ktory by nam zagrazal - nic tak nie napedza koniunktury jak zdrowa rywalizacja :)

Z tego co pamiętam naszym rywalem od zawsze są Czesi - może trzeba to raz na jakiś czas  przypomnieć :), marzeniem moim jest by wszystkie duże i małe zespoły z Polski złączyły się, niekoniecznie pod logiem B@P w jeden team, ale chodzi o władzę i raczej admini mniejszych drużyn nie będą chcieli przejść pod rządy ...nawet wybrane w demokratycznym głosowaniu....tak czy siak gonić kogo mamy.

Bober

Cytat: "Juras23"marzeniem moim jest by wszystkie duże i małe zespoły z Polski złączyły się, niekoniecznie pod logiem B@P w jeden team

Oj nie nie...precz z monopolami :!:
Konkurencja jest o wiele zabawniejsza :)

Szerpa

Poz. Nazwa zespołu           Suma punktów Punkty/dzień Punkty/tydzień Punkty/miesiąc Średniopunktów
3     Czech National Team  268,512,160     2,829,008     5,231,712        14,686,608       448,295
79    BOINC@Poland            20,835,634         68,698        458,096          2,111,174        66,033

12   Polska                      308,843,485         643,998     6,128,023       22,776,471

wysoka poprzeczka co prawda ale czemu nie :))

Bober

Ale Czesi jakąś schizmę przeżywają - wyrosła u nich kolejna spora drużyna boinc.cz

I mam wrażenie, że przez to CNT słabiej się spisuje.

cezar

NO i ta nowa drużyna dosyć sprawnie nas goni :(





Bober

Gratulacje dla ChiliWeb/chmielu za przekroczenie miliona punktów =D>

m2marek

a wczoraj zdobyliśmy rekordowo małą ilość punktów od niepamiętnych czasów :roll:

Bober

No tak. Ale przyczyną było odłączenie się osoby, która miała 77k kredytów w CPDN, które się nam odpisały i poszły na konto teamu Poland :(

Pozostaje mieć nadzieję, że ta osoba jeszcze kiedyś do nas wróci.

Maybach

A ja się chciałem przywitać.

Wiec WITAM.

Wczesniej liczylem dla AMD Users ale postanowilem sie tutaj przeniesc, aby wspomoc Wasz team.
Niestety nie wiem, czy te punkty, ktore juz mam zostana doliczone do B@P czy zaczynam od poczatku zbieranie punktow dla teamu. Ale w kazdym razie co ziennie nowych ok 500 bedzie na pewno.

Pozdrawiam.
img]http://www.boincstats.com/signature/user_683505.gif[/img]

Borsook

Witamy witamy 8)

Jak to sie mowi "ziarnko do ziarnka..." kazdy punkt sie liczy, a dokladniej kazdy liczydlowy. Nie wazne jaki masz RAC tylko to ze jestes :)

AL

Cytat: "Maybach"A ja się chciałem przywitać.

Serdecznie witam samochodziarza!

marcin20_21

url=http://www.puzzlepirates.com/register/welcome.wm?from=r490404][/url]

Bober

Również serdecznie witam. Niestety jedynym projektem z którego punktu wędrują między drużynami wraz z użytkownikiem jest Climate Prediction.

Maybach

Moich punktow faktycznie nie dodalo do statystyki B@P w Tanpaku, ale w statystyce indywidualnej sa wszystkie.

Czy mozna sprawdzic, ile kto policzyl dla danej druzyny?
Jest gdzies zapisywana taka historia?
img]http://www.boincstats.com/signature/user_683505.gif[/img]

bartsob5

nic na ten temat nie wiem, a ze my nie lustrujemy nikogo pod wzgledem tego kto ile dal dla druzyny, to nawet nigdy sie nad tym niezastanawialismy;)

Bober

Tzn jesteś już u nas w Tanpaku: staty, ale Twoje punkty nie dodały się do punktów B@P i nie dodadzą.
Cytat: "Maybach"Czy mozna sprawdzic, ile kto policzyl dla danej druzyny?
Jest gdzies zapisywana taka historia?
Z tego co mnie wiadomo nikt nie prowadzi takich zapisków, a BOINCstats nie podaje.

Bober

No to mamy 78. miejsce \:D/

AL

Oto zaktualizowane pozycje naszej drużyny w różnych projektach  na  arenie Polskiej  wśród innych Polskich drużyn:
1.ABC@home beta - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
2.BBC Climate Change - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
3.BURP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
4.Chess960@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
5.Climate Prediction - 2 miejsce (i tu dalej czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce - choć powoli zaczynamy zdobywać tu tyle punktów co nasi rywale, teraz wystarczy ich zdobywać od nich troszkę więcej :wink: )
6.DepSpid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
7.Docking@Home - 1 niezagrożone miejsce
8.Einstein@Home - 2 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(i tu równierz czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce - choć powoli zaczynamy zdobywać tu tyle punktów co nasi rywale, teraz wystarczy ich zdobywać od nich troszkę więcej :wink: )
9.HashClash - 1 niezagrożone miejsce
10. Leiden Classical - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
11.LHC Alpha - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
12.LHC@Home - 2 miejsce - czyli bez zmian(w tej chwili mamy sporą stratę do pierwszego miejsca zajmowanego przez drużynę LHC Poland - o ile BOINCstats nieeksportuje chwilowo statystyk - to wg.danych bezpośrednio ze strony LHC mamy ponad 10krotnie wyższy RAC od LHC Poland - i szybko się zbliżamy :!: )
13.Malaria Control - 1 niezagrożone miejsce
14.Nagrzewanie Stali @ Home  -  1 niezagrożone miejsce  (projekt nie aktywny) - warto również zauważyć, że zajeliśmy również (póki co) 1 miejsce na świecie!
15.Nano-Hive@Home - 1 miejsce
16.Pirates@Home - 1 miejsce
17.Predictor@Home - 3 niezagrożone miejsce z długoterminową opcją na pierwsze miejsce - czyli bez zmian (jednakże strata do 1 miejsca znacznie zmalała, no i w tej chwili mamy najwyższy RAC wśród Polskich drużyn w tym projekcie-Uwaga nie śmiało zaczęły się pojawiać po długiej przerwie próbki do przeliczania, póki co tylko dla linuksowców, ale jednak. Próbki dla posiadaczy Windowsów powinny się zacząć pojawiać w najbliższej przyszłości)
18.PrimeGrid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
19.Project Neuron - 1 niezagrożone miejsce (bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie) - warto zauważyć, że zajmujemy również 4 miejsce na świecie!
20.Proteins@Home - 1 miejsce
21.QMC@HOME - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
22.RALPH@home - 1 niezagrożone miejsce  - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 2 miejsce na świecie!
23.Rectilinear Crossing No. - 1 niezagrożone miejsce (obecnie 8 na świecie - przyczym nasz RAC jest na 3!!!)
24.RenderFarm@Home - 1 miejsce
25.RieselSieve - 1 miejsce
26.Rosetta@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
27.Seasonal Attribution -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
28.SETI@Home - 8 miejsce
29.SETI@Home Beta - 1 miejsce
30.SIMAP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
31.Spinhenge@home - 1 miejsce
32.SZTAKI Desktop Grid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
33.Tanpaku -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
34.TMRL DRTG - 1 niezagrożone miejsce
35.The Lattice Project - 3 miejsce - czyli bez zmian (projekt nie aktywny)
36.uFluids - 1 miejsce - czyli bez zmian
37.VTU@Home -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
38.World Community Grid - 175 miejsce na świecie (brak możliwości porównania tylko wśród Polskich drużyn)
39.XtremLab - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 3 miejsce na świecie!

W ostatnim czasie powstał tylko 1 nowy projekt (przynajmniej taki, który wspiera BOINCstats) to:
1.ABC@home - 1 niezagrożone miejsce

Z tego zestawienia wynika, że w 33 projektach ( TYM RAZEM JUŻ Z 40 ) jesteśmy najlepsi wśród polskich drużyn :!:  :!: .

D_T_G

Cytat: "AL"
38.World Community Grid - 175 miejsce na świecie (brak możliwości porównania tylko wśród Polskich drużyn)

Można +/- stwierdzić patrząc na nazwy teamów stąd, które pochodzą z Polski. Wychodzi na to, że:

Cytat
Pos.-||-----Team Name----||-Total credit-||-Credit/day-||-Credit/week-||-Credit/mont h-||-Average credit
114--||--------Poland--------||--529,858---||-----  1,601---||----12,282-----||-----45,300-----||----- -1,719
118--||---IBM PL Gliwice--||--517,135----||----1,849----||-----10,3  29---||-----46,248-----||------1,678
175--||-BOINC@Poland--||--307,830----||----1,828-- --||-----10,706----||-----40,203-----||------1,577    
264--||Poland BOINC Team||-191,780--||------662----||-----6,893------| |-----45,992-----||------1,383    

jesteśmy trzeci :) Chyba, że znacie jakieś inne 'wielkie' teamy z Polski, których nazwa nie sugeruje ich pochodzenia :) I nie obijać się mi na WCG, jestem tu nowy, a już depczę po piętach czółówce naszego teamu :twisted: (tabelka)


bartsob5

ja jestem obrazony na ten projekt, wiec na mnie nie liczcie :P

kempler

Ja też tego nie liczę. Skupiłem się na ABC i Ralphie

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Ja bym z chęcią liczył WCG, gdyby tylko było trochę bardziej kompatybilne z platformą BOINC....

KrzychuP

CytatJa bym z chęcią liczył WCG, gdyby tylko było trochę bardziej kompatybilne z platformą BOINC....
A co, coś nie działa pod Boinc'em? Długi czas już tego nie liczyłem. Ale kiedyś dobrze chodziło. Jak jest teraz?

Bober

Wszystko działa. Ale na stronie WCG nie wiele można się dowiedzieć o odesłanych jednostkach, ich statusie, ilości przyznanych punktów za daną jednostkę...takie drobiazgi.

KrzychuP

chyba nie masz racji. po zalogowaniu na swoje konto wejdź w menu po lewej w 'Device Manager'
tam wybierz 'Results Status' powinno działać. przynajmniej kiedyś mnie działało.

Bober

Ooooo. Jakoś to przeoczyłem. Dzięki :D

KrzychuP

Proszu bardzu. Fajnie, że jeszcze mogę komuś tutaj w czymś pomóc. hihi  :lol:

D_T_G

Cytat: "Bober"No to mamy 78. miejsce \:D/

77. I jeśli patrzeć na punkty/dzień to w dalszej perspektywie będzie to ok. 65 miejsce.


Bober

Wczoraj (20.02.2007) padł rekord liczby odwiedzin naszej strony w ciągu dnia - wynosi obecnie 13511 :D



4 dni wcześniej pobity również został wynik odwiedzin w ciągu godziny: 1929.



EDIT:  Niezwykłe. Dziś (21.02.2007) wynik znów został pobity i wynosi 16019.

Bober

RAC przebił się przez 70k. To całkiem ładny wynik :)

To teraz pomnóżmy go przez 2 :twisted:

Bober

W QMC (Quantum Monte Carlo) przekroczyliśmy milion punktów :!:

D_T_G

Cytat: "Bober"To teraz pomnóżmy go przez 2 :twisted:

8O

Jakim cudem?



Bober

A to przez problemy z bazą danych w Einsteinie w ostatnich dniach (skumulowało punkty w pending i teraz po paru dniach zostały przyznane). Także nic trwałego :(

D_T_G

Aha.... ale przynajmniej bez przekrętów na wcg wyrobiliśmy dziś najlepszy dzień w historii partycypacji 8)


Bober

A rzeczywiście :)
I nie mała w tym Twoja zasługa :D
Sporo osób też w WCG się do nas przyłączyło ostatnio...
Tak trzymać :!:

RAD-Poland

A mogło być jeszcze więcej. Na tej awarii bazy 9 moich jednostek się przeterminowało  :( , ale 3 z nich zaliczyli (159,3pkt)  :) defakto strata 6 przeliczonych próbek

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Bober

Resztę też powinni zaliczyć, w końcu nie z Twojej winy się przeterminowały.

A chcę jeszcze zauważyć, że zaczynamy się piąć w górę w Rosecie :!:
Jest kilka mocnych drużyn za nami, które w ciągu miesiąca czy kilku nas wyprzedzą, ale już chyba na dobre zagościmy w 3 dziesiątce \:D/