Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

KrzychuP

Cytat: "Bober"Wróciliśmy na 5 miejsce w Rectilinear :!:
Chyba mu zwiększę przydział zasobów ;)

Yoshi

Ja właśnie dopinam kolejnego kompa ;)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

Robert1970

Moja farma też od wczoraj liczy :) Tak więc będzie lepiej :)

Bober

No to chyba ładnie przyatakujemy zaraz :D

Chyba też trochę zmienię ustawienia i newsa napiszę przypominającego...

Robert1970

Wydaje mi się że Team AnandTech wpadł na ten sam pomysł co my - żeby zdobyć pierwsze miejsce w RCN. W ostatnich dniach ich RAC rośnie co najmniej równie mocno jak nasz.

Bober

Właśnie też to zauważyłem. To raczej my ich doganiamy RACem w tej chwili i różnica w total credit utrzymuje się na poziomie 70k. Zapowiada się ciekawa rywalizacja (wreszcie z naszym udziałem) :D

[PBT] Horpah

a więc HP już za nami, mamy 45 miejsce w świecie, przed nami Russia.
RAC powoli ale systematycznie rośnie, teraz jest już ponad 157k

bartsob5

realnie jest on znacznie wyzszy... od 4 dni nie zeszlismy ponizej 150K a najgorszych momentach ledwo wyciagamy 130... (a w lepszych 500K ;) )

Pigu

---------- 17:12 24.04.2007 ----------

tak tylko zauważę, że wg. http://boinc.setiatwork.com/team/stats.cgi?teamid= 30228 nasz rac w setim po raz pierwszy przekroczył 50k na boincstat zobaczymy to za kilka h

---------- 17:12 ----------

Cytat: "Pigu"tak tylko zauważę, że wg. http://boinc.setiatwork.com/team/stats.cgi?teamid=30228 nasz rac w setim po raz pierwszy przekroczył 50k na boincstat zobaczymy to za kilka h

D_T_G

Cytat: "Pigu"tak tylko zauważę, że wg. http://boinc.setiatwork.com/team/stats.cgi?teamid=30228 nasz rac w setim po raz pierwszy przekroczył 50k na boincstat zobaczymy to za kilka h

No ja myślę, że to SETI ostatnio najbardziej przyśpieszyło, i przez to właśnie np. na boincsynergy.com/stats wzrosło nam RAC o ~ 20k (z 157k do 177k) :) Ciekawe kiedy (bo "czy" to już pewne) sumaryczny RAC przekroczy nam 200k? (niestety mi teraz będzie spadał, bo przez najbliższe tygodnie nie będę mógł zostawiać kompa na noc :( ).


kempler

Kiedy ?
Mamy przecież Probabilistycznego proroka  8)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

krzyku

No właśnie, niech się wypowie
  

KrzychuP

Zaaaglądam w moje !hik! magiczne szszszkło i daję Wam !hik! czszsztery tygodnie. !hik!  :P

jack78

Może niezbyt skromnie, ale jutro powinienem przekroczyć 1 mln punktów. :D

Bober

Dziś zrobiliśmy najwyższy wynik w WCG w naszej historii =D>

D_T_G

Cytat: "Bober"Dziś zrobiliśmy najwyższy wynik w WCG w naszej historii =D>

Faktycznie... Krótko mówiąc PBT_marian_boss szaleje =D>

Tymczasem brawa dla wszystkich za 50kk =D>  =D> :D


AL

Dziś mam dzień poprawiania sobie nastroju wszelkimi dostępnymi sposobami - więc się co nieco pochwalę :wink:

Obecnie zajmuję 1 miejsce w polsce w kilku projektach: DepSpid, Pirates@Home, Project Neuron, VTU@Home, Zebra RSA Bruteforce, Gerasim@Home i a co se będę żałował w Belgian Beer@Home :lol:

Poza tym zajmuję 2 miejsce w kilku innych projektach: RenderFarm@Home, Zivis i ABC@home beta.

Mam także trzy 3 miejsca: QMC@Home, Docking@Home i TMRL DRTG,
oraz jedno 4 miejsce w polsce: RALPH@Home.

Jeśli chodzi o prowadzenie w poszczególnych projektach tylko w ramach naszego zespołu - to też zajmuje kilka pierwszych miejsc: DepSpid, Pirates@Home, Project Neuron, VTU@Home, RenderFarm@Home, Zivis, ABC@home beta, Zebra RSA Bruteforce, Gerasim@Home i a co se znowu będę żałował w Belgian Beer@Home :lol:  

Czyli jakby nie było w 10 projektach :D

Drugię miejsce w ramach naszego zespołu zajmuje w trzech projektach: TMRL DRTG, QMC@Home i Docking@Home.

Poza tym zajmuje 9 miejsce na świecie w Project Neuron oraz 24 w RALPH@Home.

Acha, no i jeszcze prowadzę w polskiej klasyfikacji UOTD.
Dobra - dosyć tego dobrego :wink:

jamin

Gratulacje AL! ...i ktoś mówił o nieambitnych celach ;)

Ja z tego co pamiętam jestem pierwszy w DRTG w Polsce i chyba w SAP ale mogę sie mylić :D

bartsob5

Cytat: "AL"Dziś mam dzień poprawiania sobie nastroju wszelkimi dostępnymi sposobami - więc się co nieco pochwalę :wink:

Obecnie zajmuję 1 miejsce w polsce w kilku projektach: DepSpid, Pirates@Home, Project Neuron, VTU@Home, Zebra RSA Bruteforce, Gerasim@Home i a co se będę żałował w Belgian Beer@Home :lol:

no to by wychodzilo ze ja mam 2 miejsce w polsce w Zebra RSA :D

coz za zaszczyt!  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Robert1970

Dzisiaj zrobiliśmy najlepszy wynik na świecie w Project Neuron :D  \:D/

Bober

Teraz jak jest nas trochę więcej, realne staje się odzyskanie 4 miejsca!

Bardzo fajna nowa opcja się na BoincStats pojawiła. Widać kogo wyprzedzimy a kto nas w najbliższym roku (total credit):
http://pl.boincstats.com/stats/overtake_stats.php?pr=bo&object=team&id=9063

Wyprzedzimy 12 drużyn, 2 wyprzedzą nas - awans o 10 miejsc na 35.

Tymczasem  mamy 23 RAC na świecie =D>

kempler

Bardzo ciekawa ta opcja. Jak ją włączyć/uzyskać ? Możliwa jest dla pojedynczego użytkownika ?

Ja Neurona coś tam zapuszczam w miarę możliwości.

Miły RAC :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

A takich nowych strzałeczek zielonych i czerwonych po lewej stronie flag nie zauważyłeś? :P
Są również przy użytkownikach.

kempler

Nie zauważyłeś, nie zauważyłeś  :wink:
Teraz już zauważyłem :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

D_T_G

Cytat: "Bober"Bardzo fajna nowa opcja się na BoincStats pojawiła. Widać kogo wyprzedzimy a kto nas w najbliższym roku (total credit):
http://pl.boincstats.com/stats/overtake_stats.php?pr=bo&object=team&id=9063

Wyprzedzimy 12 drużyn, 2 wyprzedzą nas - awans o 10 miejsc na 35.

Na boincsynergy też to mieli, ale nie dla overall team stats. Poza tym wyprzedzimy raczej 11 drużyn, gdyż 1-a to jest jakiś tymczasowy odłam od drugiej (Einstein@UWM i Einstein@UW-madison)... a zresztą nie wiem, czemu by się tak nie mieli lubieć wewnątrz tego uniwerka ;)


Pigu

miły rac to będzie jak się Seti pozbiera - 200k jak nic przeskoczymy :)

awaria akurat jak rozwinąłem szerszy żagiel  :cry:

Bober

Cytat: "Pigu"miły rac to będzie jak się Seti pozbiera - 200k jak nic przeskoczymy :)

awaria akurat jak rozwinąłem szerszy żagiel  :cry:

Zawsze możesz w tym czasie rozwijać żagle w innym projekcie, do czego gorąco zachęcam :D

Pigu

ech - tyle, że bezpośredni wpływ mam na 1 maszyne, zanim dotrę do reszty to będzie już po poniedziałku i set będzie hulał :)

w jakim projekcie są w miare szybkie wu (co bym oddał kilka przed poniedziałkiem), a jednocześnie na nie nie trzeba czekać, no i moje kilkaset pkt się przyda?

btw :) easynews nas nie dogoni, bo ma całą moc w wcg, a jak set ruszy, to nie będzie po nich śladu :mrgreen:

Bober

Jest ich dużo.
W Rosecie np. można samemu ustawić czas obliczeń.
W miarę krótkie i na ogół dostępne są jednostki w: Proteins, Malarii, PrimeGrid, Rectilinear (brak checkpointów), Riesel Sieve, Spinhenge (brak checkpointów), SIMAP (chwilowo jest praca), Tanpaku...

AL

Oto zaktualizowane pozycje naszej drużyny w różnych projektach  na  arenie Polskiej  wśród innych Polskich drużyn:
1.ABC@home - 1 niezagrożone miejsce
2.ABC@home beta - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
3.BBC Climate Change - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
4.BURP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
5.Chess960@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
6.Climate Prediction - 2 miejsce (jeszcze tylko 1,3 mln do pierwszego miejsca!)
7.DepSpid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
8.Docking@Home - 1 niezagrożone miejsce
9.Einstein@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli awans o jedno oczko ( a wszystko to dzięki połączeniu sił z gonioną przez nas drużyną POLAND - w wyniku fuzji pomiędzy naszymi zespołami staliśmy się nie kwestionowanymi liderami w polsce oraz zanotowaliśmy awans na 24 miejsce na świecie!)
10.HashClash - 1 niezagrożone miejsce
11. Leiden Classical - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
12.LHC Alpha - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian (bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
13.LHC@Home - 2 miejsce - czyli bez zmian(w tej chwili mamy już coraz mniejszą stratę do pierwszego miejsca zajmowanego przez drużynę LHC Poland - o ile BOINCstats nieeksportuje chwilowo statystyk - to wg.danych bezpośrednio ze strony LHC mamy ponad 10krotnie wyższy RAC od LHC Poland - i szybko się zbliżamy :!: )
14.Malaria Control - 1 niezagrożone miejsce
15.Nagrzewanie Stali @ Home  -  1 niezagrożone miejsce  (projekt nie aktywny) - warto również zauważyć, że zajeliśmy również (póki co) 1 miejsce na świecie!
16.Nano-Hive@Home - 1 miejsce
17.Pirates@Home - 1 miejsce
18.Predictor@Home - 3 niezagrożone miejsce z długoterminową opcją na pierwsze miejsce - czyli bez zmian (jednakże strata do 1 miejsca znacznie zmalała, no i w tej chwili mamy najwyższy RAC wśród Polskich drużyn w tym projekcie)
19.PrimeGrid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
20.Project Neuron - 1 niezagrożone miejsce - warto zauważyć, że zajmujemy również 5 miejsce na świecie!
21.Proteins@Home - 1 miejsce
22.QMC@HOME - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
23.RALPH@home - 1 niezagrożone miejsce  - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 1 miejsce na świecie!
24.Rectilinear Crossing No. - 1 niezagrożone miejsce (obecnie 5 na świecie)
25.RenderFarm@Home - 1 miejsce
26.RieselSieve - 1 miejsce
27.Rosetta@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
28.Seasonal Attribution -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
29.SETI@Home - Awans dzięki fuzji z PBT na 3 miejsce - teraz już nie bez szans na zawalczenie o wyższe pozycje
30.SETI@Home Beta - 1 miejsce
31.SIMAP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
32.Spinhenge@home - 1 miejsce
33.SZTAKI Desktop Grid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
34.Tanpaku -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
35.TMRL DRTG - 1 niezagrożone miejsce
36.The Lattice Project - 3 miejsce - czyli bez zmian (projekt nie aktywny ale w najbliższej przyszłości może się coś w tej kwestii zmienić!)
37.uFluids - 1 miejsce - czyli bez zmian
38.VTU@Home -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
39.WEP-M+2 Project - 1 miejsce 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian (bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie, poza tym mamy 7 miejsce na świecie)
40.World Community Grid - Awans na 145 miejsce na świecie (dzięki uprzejmości D_T_G wiemy, że jesteśmy na 3 miejscu spośród polskich drużyn i mamy w tej chwili najwyższy RAC spośród nich)
41.XtremLab - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 3 miejsce na świecie!

W ostatnim czasie powstał tylko 1 nowy projekt ( wspierany przez BOINCstats) to:
1. Zivis - 1 miejsce


Z tego zestawienia wynika, że w 37 projektach ( TYM RAZEM JUŻ Z 42 ) jesteśmy najlepsi wśród polskich drużyn :!:  :!: .
PS. Nasza drużyna zajmuje także pierwsze miejsce spośród polskich drużyn w projektach testowych takich jak np.: Belgian Beer@Home, Gerasim@home, BOINC Alpha Test czy Zebra RSA Bruteforce o innych już nie wspominając.

KrzychuP

Cytat: "AL"W ostatnim czasie powstał tylko 1 nowy projekt (chwilowo nie wspierany jeszcze przez BOINCstats) to:
1. Zivis - 1 miejsce
Eeee, jak to nie wspierany?
B@P w Polsce

Ranking członków B@P

etc. już sobie każdy sam znajdzie

Thomas

Boincstats na podstawie czego wylicza średni czas do wyprzedzenia następnej osoby/zespołu ? RAC, punkty za ostatni dzień, jakiś średni RAC ?

D_T_G

Cytat: "Thomas"Boincstats na podstawie czego wylicza średni czas do wyprzedzenia następnej osoby/zespołu ? RAC, punkty za ostatni dzień, jakiś średni RAC ?

"Średni RAC" to chyba "masło maślanne", co nie? Ja myślę, że na podstawie bs-rac.


AL

Cytat: "KrzychuP"
Cytat: "AL"W ostatnim czasie powstał tylko 1 nowy projekt (chwilowo nie wspierany jeszcze przez BOINCstats) to:
1. Zivis - 1 miejsce
Eeee, jak to nie wspierany?
B@P w Polsce

Ranking członków B@P

etc. już sobie każdy sam znajdzie

Prawdę piszesz - Rumu Ci dać - to wszystko przez tą wczesną porę - już poprawiam.

bartsob5

Cytat: "Thomas"Boincstats na podstawie czego wylicza średni czas do wyprzedzenia następnej osoby/zespołu ? RAC, punkty za ostatni dzień, jakiś średni RAC ?

CytatHow is the overtake calculated?

First a creditrate is calculated with the following formula:
creditrate = ( (last month credit / 30) * 3 + (last week credit / 7) * 2 + (last day credit) ) / 6.

We also have the creditrate that is calculated for the item just above the current item (which for this F.A.Q. we call prev-creditrate).

If prev-creditrate is greater then creditrate, overtake is 0. It will not happen.

Now we take the current credit from both items, and add the creditrate's to these. We do this until the credit of the current item exceeds the credit of the previous item. Then we check how many times we had to add before we reached this point. That is the overtake value.

CytatHow is BOINCstats RAC (BS-RAC) calculated, and why use it instead of project-RAC?

BS-RAC is the gained credit of the past x days divided by x, where x is the number of days in the day-history (also used for the 60 day history chart), with a maximum of 60 days.

Some projects to not correctly update project-RAC which makes this RAC too high or too low compared to reality.
BS-RAC is more accurate than project RAC because it is updated every day together with the daily update and it represents your true average credit per day.

Thomas

I oto mi właśnie chodziło gdy mówiłem ,,inny średni RAC"  :wink: .

Bober

Kontrowersje wzbudziło właśnie sformułowanie "średni RAC" - RAC już jest średnią. Tak tylko wyjaśniam, nie żeby to było jakieś istotne :P

D_T_G

Cytat: "D_T_G"Na boincsynergy też to mieli, ale nie dla overall team stats. Poza tym wyprzedzimy raczej 11 drużyn, gdyż 1-a to jest jakiś tymczasowy odłam od drugiej (Einstein@UWM i Einstein@UW-madison)... a zresztą nie wiem, czemu by się tak nie mieli lubieć wewnątrz tego uniwerka ;)

OK, przyznaję się, nie sprawdziłem, ale żeby skończyć z tymi niejasnościami to klaruję, że uniwersytety Wisconsin-Milwaukee i Wisconsin-Madison (przy okazji zawsze można można poczytać o rywalach, którzy _jeszcze_ są przed nami, bo później to o nich kompletnie zapomnimy ;P) to nie to samo :roll:

W każdym bądź razie w ciągu dwóch tygodni powinniśmy awansować 3 pozycje :D


Pigu

znacznie szybciej ;) jak tylko set odpali assymilatory, bo liczymy w bufor

Bober

Tak jakoś wyszło, że dziś dostaliśmy w SETI najwięcej punktów wśród polskich drużyn :D