Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

AL

Cytat: "Bober"Al wytrzaśnij skądś szybko jeszcze 3 UotD a wejdziesz do pierwszej dziesiątki świata w liczbie zdobytych UotD :!:

Narazie myślę nad tym jak zmniejszyć tą sygnaturkę - chyba ją woogóle usunę.

Tomislaw

Cytat: "Bober"Al wytrzaśnij skądś szybko jeszcze 3 UotD a wejdziesz do pierwszej dziesiątki świata w liczbie zdobytych UotD :!:
No to klikamy "I like this profil"
Może pomoże.



Bober

Właśnie zauważyłem, że PBT_marian_boss jest w Top100 userów. (92) :!:
Moje gratulacje  =D>

PBT_marian_boss

Dziękuje, staram się jak mogę. A dokładniej to komputerki starają się jak tylko mogą :D

Pigu

a ja sobie dzisiaj dodałem 11 maszyn (12 rdzeni) hrehre

będzie po nich coś widać prawdopodobnie dopiero w październiku jak ruszą laboratoria, ale spodziewam się przyrostu wydajności

tym bardziej, że jeszcze w tym tygodniu planuję dodać kolejne 10-20 maszyn

PBT_marian_boss

Pigu oby tak dalej, szukaj maszynek i dołączaj, dołączaj. Działaj jak wirus :D

MJ19

Cytat: "Bober"Właśnie zauważyłem, że PBT_marian_boss jest w Top100 userów. (92) :!:
Moje gratulacje  =D>
No szczere gratki za ten nie lada wyczyn.Życzę dalszych sukcesów,może kiedyś top50 :wink:
P.S. Na razie 85 :wink:

Bober

A w WEP-M+2 awansowaliśmy na 5 miejsce, a w najbliższym czasie może nawet 2 będzie??
Zobaczymy  :D

AL

Cytat: "Bober"A w WEP-M+2 awansowaliśmy na 5 miejsce, a w najbliższym czasie może nawet 2 będzie??
Zobaczymy  :D

No właśnie zauważyłem, że od kilku dni mocno tam atakujesz. Jakieś nowe znudzone komki z linami znalazłeś?

Bober

Ależ to nie ja.  :lol:

AL

Cytat: "Bober"Ależ to nie ja.  :lol:

8O  faktycznie! Zwiodła mnie zbieżność nazwisk? To Twój brat czy co?

Bober

Cytat: "AL"
Cytat: "Bober"Ależ to nie ja.  :lol:

8O  faktycznie! Zwiodła mnie zbieżność nazwisk? To Twój brat czy co?

Tak, ale  :-$  :wink:

D_T_G

Cytat: "D_T_G"
Cytat: "D_T_G"
Cytat: "Bober"I milion w RCN przekroczony  :D

Teraz Tanpaku, a następny w kolejce WCG :)

No i WCG się ochrzciło tym mianem. Co następne? Predictor czy Malaria? Obstawiamy? ;)

Cytat: "AL"W związku z naszym bojkotem predictora stawiam na Malarię.

Buahaha, gdzie dwóch się ściga tam trzeci korzysta - na 1kk mecie pierwszy zameldował się ABC@home :)

Duo - kto zauważył, że zwykłe zsumowane RAC drużyny przekoczyło 200 000 ? :D BS-rac już powoli też, tak jak 70kk we wszystkich projektach i 10kk w Roseccie...


AL

Zauważyłem tę zbieżność dziś rano. Jeszcze tylko czekam aż bs-rac dojdzie do 200 i daje newsa na główną.

Bober

A to dziś się stało.  :D
No jak SETI nie nawali to może dziś, albo jeszcze w tym tygodniu zrobimy 230k - na tyle szacuje naszą obecną topową wydajność  :D
W ostatnim czasie nam sporo przybywa, szczególnie w SETI  =D>

blusior

A daj Boże!Na chwałę wszystkich liczących i pożytek  całej ludzkości. :D















Pigu


Bober

No i udało się  :D

AL

Cytat: "Bober"A w WEP-M+2 awansowaliśmy na 5 miejsce, a w najbliższym czasie może nawet 2 będzie??
Zobaczymy  :D

2 zdobyte - jakoś mi to wcześniej umknęło. Teraz widzę, że transfer nadzwyczajnych mocy poszedł w stronę cosmology?

bartsob5

a w perspektywie nastepnego roku wg boincstatsow awansujemy o 9 pozycji i spadzniemy o 4, z tym ze to jedno jest tam troche na wyrost, i bedzie spadek o conajwyzej 3 pozycje (a wciaz mozemy sie bronic przed easynews..

czajmen

a wiec ludzie liczyc, kupowac super machiny :)
er Wille zur Macht


cezar

No i jesteśmy na 38 miejscu.





bartsob5

o to chyba wazna informacja dla jamina :D

bartsob5

SwissTeam.NET przescigniete o nieco ponad 4K! nastepne w kolejce 2CPU.com.

obecnie zajmujemy 37 miejsce:D i chyba za 4-5 dni znowu spadniemy... ale raczej nie mamy szans z Electronic Sports League (ESL)

Bober

Chyba się troszkę pospieszyłeś. Ostatnio SETI niedomaga i strasznie nam RAC leci :(

bartsob5

dobrze ze chociaz seti nie stanowi polowy naszego racu, bo wtedy byloby naprawde krucho... a w poludnie dzisiaj bylismy na 37 miejscu! ale... co sie odwlecze to nie uciecze...

Bober



Uroczyście oznajmiam, że pierwsze miejsce w Polsce w projekcie WCG zdobyte :!:  :D
=D>  =D>  =D>

bartsob5

juz ci chcialem zwrocic uwage, ze wg http://pl.boincstats.com/stats/team_stats.php?pr=w cg&st=0&co=Poland to juz chyba jestesmy no. 1 od dawna, ale nie zwrocilem uwagi ze jest team poland ustawiony na miedzynarodowy :/ trzeba chlopakom dac znac ze maja blad...

AL

Ja np. dałem znać na forum Purepc - żeby sobie zmienili w WCG na Polskę - ale ich forum chyba umarło - bo od kilkunastu dni - nic się tam nie dzieje.

Tomislaw

---------- 05:35 21.08.2007 ----------

I już jesteśmy na 37 miejscu.

---------- 05:36 ----------

sorka było wcześniej, przeoczyłem  :oops:



bartsob5

Cytat: "Tommy"---------- 05:35 21.08.2007 ----------

I już jesteśmy na 37 miejscu.

---------- 05:36 ----------

sorka było wcześniej, przeoczyłem  :oops:

bylo wczesniej, ale dziwnym trafem przez pol dnia wrocilo spowrotem na 38:P

cezar

Na razie 37. Ale lada moment ESL faktycznie nas wyprzedzi  :cry:





Bober

Proszę proszę. Kto by się spodziewał, że najlepszy host na świecie w Rosecie należy do członka naszej drużyny chillerworks.com :D

W zasadzie jest to najlepszy host w całym BOINC 8O
Pierwsze miejsce w RAC jest kwestią dni (obecnie 4).

Wg. BOINCstats jest to 24-procesorowy Intel(R) Xeon(tm) 3.00GHz (48 rdzeni) #-o

Gratulujemy posiadaczowi (nawet jeśli nie bezpośrednio) takiego minisuperkomputera  =D>

AL

Cytat: "Bober"Proszę proszę. Kto by się spodziewał, że najlepszy host na świecie w Rosecie należy do członka naszej drużyny chillerworks.com :D

Wg. BOINCstats jest to 24-procesorowy Intel(R) Xeon(tm) 3.00GHz (48 rdzeni) #-o

Gratulujemy posiadaczowi (nawet jeśli nie bezpośrednio) takiego minisuperkomputera  =D>

Mini? No to jak dla mnie za mało powiedziane. Dla mnie to superkomputer  :wink:

BTW. Właśnie przekroczyliśmy 10 baniek w rosecie link.

Bober

www.chillerworks.com - zajmują się chłodzeniem komputerów. Może trafił im się jakiś mainframe do wychłodzenia  :P

Bo chyba nie trzymają tego na własny użytek :-k

Zobaczymy jak długo będzie liczył...

Tomislaw

Jesteśmy już na 5 miejscu w kat. UotD  Top 10  Teams =D>
(Gratki dla ALa w SIMAPie) =D>



emik

Cytat: "cezar"Na razie 37. Ale lada moment ESL faktycznie nas wyprzedzi  :cry:

no i niestety stało się to co od pewnego czasu było dla nas wiadome - ESL nas wyprzedziło i znów spadliśmy na 38 miejsce


Pigu

ja tam widzę, że na 40 jesteśmy? co tu się kurcze działo jak byłem nad Bałtykiem? ke?

[PBT] Horpah

faktycznie jakieś poważne przetasowanie w statystyce

D_T_G

Ale, ale, ale, pewnie jakiś błąd, bo co to za drużyny: "24" na 11 miejscu, który przesunął "nagle" więle potęg boincowych o jedno miejsce jak leci, albo drużyna "51" na 29. miejscu... Pierwszy raz taki błąd na boincstats? Nie. Założę się, że za kilka dni zostanie to poprawione.