Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

RAD-Poland

Raczej stracone punkty 5 otrzymało sygnał z serwera do kasacji (z komunikatów manager'a),
a jedna z niezaliczonych
CytatOver     Success     Done     30,092.34     53.10     0.00
no może tę jedną jeszcze doliczą
Narazie zapchany jestem jednostkami z RCN poza tym coś się ruszyło w LHC (mój priorytet - fajny artykuł o tym projekcie jest w marcowym CHIP'e "Największy eksperyment w historii")
CytatA chcę jeszcze zauważyć, że zaczynamy się piąć w górę w Rosecie
=D>

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kret

Cytat: "RAD-Poland"Narazie zapchany jestem jednostkami z RCN poza tym coś się ruszyło w LHC (mój priorytet - fajny artykuł o tym projekcie jest w marcowym CHIP'e "Największy eksperyment w historii")
ano fajny :) chociaż sprawę przetwarzania rozproszonego potraktowano tam marginalnie, a odgrywa dość dużą rolę przecież :) no przynajmniej tak mi się zdaje :)

no a poza tym ogólnie widać postępy IMO ;) w punktach w sensie :) powolutku, powolutku..może to moblizacja związana z tym, że ostatnio jakoś było wolniej i mniej pktów? :]

anyway? jest fajnie :]

remix85

Mi chyba żadna jednostka nie przepadła (wszystkie wyniki są OK). Za to zapunktowały 4 (219,40) dając mi jak do tej pory najwyższy wynik w najlepszych 5 dniach :D
CytatA chcę jeszcze zauważyć, że zaczynamy się piąć w górę w Rosecie
Tylko tak dalej  =D>

kempler

No to 76 miejsce zdobyte.
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_stats.php?pr=bo&st=0#84

Brawa dla wszystkich =D>  =D>  =D>  =D>  \:D/  \:D/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

ansuz

Dziś skoczyliśmy na 76 miejsce w statystykach zespołów na świecie. Wyprzedziliśmy Apple corporation :) Steve Jobs zapewne jest wkurzony  :evil:  Teraz w polsce czekają nas podwyżki za Mac-i i iPody :)

Przed nami Japończycy.
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

kempler

Cytat: "ansuz"Dziś skoczyliśmy na 76 miejsce w statystykach zespołów na świecie. Wyprzedziliśmy Apple corporation :) Steve Jobs zapewne jest wkurzony  :evil:  Teraz w polsce czekają nas podwyżki za Mac-i i iPody :)

Przed nami Japończycy.

hahah niezłe, a jak Japończyków wyprzedzimy to podrożeją samochody i elektronika :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

I pensje mi obetną :roll:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Szerpa

Teraz ja sie pochwale.
Niedawno minal mi roczek zabawy z Boinc

The World Community Grid
Welcome back Szerpa
Registered Member Since: 02/13/2006

Einstein@Home member since 13 Feb 2006

w statystykach ogolnych
5 miejsce w zespole
38 w Polsce
w pierwszych 3 tys na swiecie
powoli zblizam sie do 1 M

w xtremlab i Ralphe w pierwszej 10 na swiecie
ale najwazniejsze jest to ze juz od roku jestem z wami
Pozdrowienia dla wszystkich i wytrwalosci w liczeniu.

Ps. jack78 wez sie do roboty bo cie doganiam

Bober

Jeśli fuzja się powiedzie wiele się może zmienić...
...ale póki co muszę się pochwalić, że wbiłem się do pierwszej setki B@P :D
\:D/  \:D/  \:D/  \:D/  \:D/

AL

Gratulacje :!:

kempler

Ładnie, ładnie. Właśnie ostatnio Ci chyba RAC podskoczył. Ja może za 2 dni wskocze też do setki ale drugiej :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Cytat: "kempler"Ładnie, ładnie. Właśnie ostatnio Ci chyba RAC podskoczył. Ja może za 2 dni wskocze też do setki ale drugiej :)
Ano dorwałem parę znudzonych kompów. A gdzie... to już pisałem gdzie indziej :wink:

AL

No i mamy kolejne rekordy ilości odsłon - i tak dzień w dzień!

[moderacja: link nie aktualny]

Bober

No tak. Właśnie dziś pobijamy kolejny (wczorajszą ilość odsłon już o godzinie 20 chyba przekroczyliśmy).

bartsob5

no i tez w ciagu 2 dniu na forum zarejestrowalo sie 12 nowych uzytkonikow, jeszcze tylu nie bylo!

ansuz

Również to zauważyłem, wiadomo dlaczego tak się stało, ale rekord to rekord.  :wink:
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

bartsob5

to tak jak z tymi 'best 5 days'

niby wysrubowane w wyniku usterek serwera, ale jednak wciaz najlepsze!

p.s. no i mamy chyba rekord ilosci uzytkonikow odwiedzajacych forum w tym samym momencie ->12!

Bober

A to co jest na dole forum:
Najwięcej użytkowników 42 było obecnych Pon 06.11.06 09:42:56

Dotyczy strony?

bartsob5

nie, ale dolicza jeszcze niezarejestrowanych

Bober

Aha. Swoją drogą próbowałem sobie przypomnieć co to za okazja była 6.11. ale nie wiem...jakiś sabat liczydłowych czy co? :P

AL

Dziś odkryłem małą ciekawostkę. Mianowicie w Projekt Neuron mam 2 hosty w pierwszej dwudziestce (pod względem total kredits) Top computers. Co prawda są to miejsca 17 i 19. Miejsce 17 to mój domowy potworek -  a właściwie jedno z jego wielu wcieleń w tym projekcie (jakby je zsumować to powinien wylądowaać około miejsca 6). Natomiast bardziej jestem dumny z tego 19 miejsca - które zostało osiągnięte słabiutkim duronem. Myślę, że jak na prawie 1000 hostów ogółem w tym projekcie to niezły wynik jak na takiego rzęcha.

emik

dziś awansowaliśmy na 75. miejsce \:D/  wyprzedzając Japończyków z Team EDGE.


AL

BOINC@Poland Statystyki odwiedzin , statystyki dzienne - 11 Marzec, 2007 - 24143 :!:

AL

Oto zaktualizowane pozycje naszej drużyny w różnych projektach  na  arenie Polskiej  wśród innych Polskich drużyn:
1.ABC@home - 1 niezagrożone miejsce
2.ABC@home beta - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
3.BBC Climate Change - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
4.BURP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
5.Chess960@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
6.Climate Prediction - 2 miejsce (i tu dalej czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce - choć ostatnio udało nam się do nich bardzo zbliżyć :wink: )
7.DepSpid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
8.Docking@Home - 1 niezagrożone miejsce
9.Einstein@Home - 2 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(i tu równierz czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce - choć powoli zaczynamy zdobywać tu już nieco więcej punktów niż nasi rywale - ale do objęcia prowadzenia droga daleka
10.HashClash - 1 niezagrożone miejsce
11. Leiden Classical - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
12.LHC Alpha - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
13.LHC@Home - 2 miejsce - czyli bez zmian(w tej chwili mamy sporą stratę do pierwszego miejsca zajmowanego przez drużynę LHC Poland - o ile BOINCstats nieeksportuje chwilowo statystyk - to wg.danych bezpośrednio ze strony LHC mamy ponad 10krotnie wyższy RAC od LHC Poland - i szybko się zbliżamy :!: )
14.Malaria Control - 1 niezagrożone miejsce
15.Nagrzewanie Stali @ Home  -  1 niezagrożone miejsce  (projekt nie aktywny) - warto również zauważyć, że zajeliśmy również (póki co) 1 miejsce na świecie!
16.Nano-Hive@Home - 1 miejsce
17.Pirates@Home - 1 miejsce
18.Predictor@Home - 3 niezagrożone miejsce z długoterminową opcją na pierwsze miejsce - czyli bez zmian (jednakże strata do 1 miejsca znacznie zmalała, no i w tej chwili mamy najwyższy RAC wśród Polskich drużyn w tym projekcie-Uwaga nie śmiało zaczęły się pojawiać po długiej przerwie próbki do przeliczania, póki co tylko dla linuksowców, ale jednak. Próbki dla posiadaczy Windowsów powinny się zacząć pojawiać w najbliższej przyszłości)
19.PrimeGrid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
20.Project Neuron - 1 niezagrożone miejsce - warto zauważyć, że zajmujemy również 4 miejsce na świecie!
21.Proteins@Home - 1 miejsce
22.QMC@HOME - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
23.RALPH@home - 1 niezagrożone miejsce  - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 2 miejsce na świecie i zbliżamy się do pierwszego!
24.Rectilinear Crossing No. - 1 niezagrożone miejsce (obecnie 5 na świecie)
25.RenderFarm@Home - 1 miejsce
26.RieselSieve - 1 miejsce
27.Rosetta@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
28.Seasonal Attribution -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
29.SETI@Home - Awans dzięki fuzji z PBT na 3 miejsce - teraz już nie bez szans na zawalczenie o wyższe pozycje
30.SETI@Home Beta - 1 miejsce
31.SIMAP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
32.Spinhenge@home - 1 miejsce
33.SZTAKI Desktop Grid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
34.Tanpaku -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
35.TMRL DRTG - 1 niezagrożone miejsce
36.The Lattice Project - 3 miejsce - czyli bez zmian (projekt nie aktywny)
37.uFluids - 1 miejsce - czyli bez zmian
38.VTU@Home -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
39.World Community Grid - Awans na 169 miejsce na świecie (brak możliwości porównania tylko wśród Polskich drużyn)
40.XtremLab - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 3 miejsce na świecie!

W ostatnim czasie powstał tylko 1 nowy projekt (chwilowo nie wspierany jeszcze przez BOINCstats) to:
1. WEP-M+2 Project - 1 miejsce (15 na świecie)


Z tego zestawienia wynika, że w 34 projektach ( TYM RAZEM JUŻ Z 41 ) jesteśmy najlepsi wśród polskich drużyn :!:  :!: .

krzyku

I bardzo mnie to wszytko cieszy  :D
  

D_T_G

Cytat: "AL"
39.World Community Grid - Awans na 169 miejsce na świecie (brak możliwości porównania tylko wśród Polskich drużyn)

No to ja tradycyjnie jak poprzednio:

Cytat
Pos.-||-----Team Name----||-Total credit-||-Credit/day-||-Credit/week-||-Credit/mont  h-||-Average credit
109--||--------Poland--------||--615,524---||-----   3,611---||----10,486-----||-----85,987-----||-----  --3,183
119--||---IBM PL Gliwice--||--562,816----||----1,558----||------9,3  17----||-----47,508-----||------1,588
175--||-BOINC@Poland--||--373,396----||----3,268--  --||-----15,407----||-----66,662-----||------2,433      

Uwagi - widniejące Credit/day - 3,268 jest naszym najlepszym wynikiem, tutaj widać efekty fuzji - wiedzieliście, że PBT_marian_boss, ma najwięcej kredytów w Polsce! :) W sumie to od ostatniego raportu przyśpieszyliśmy o ok. 1/3 i systematycznie pniemy się w górę (jakieś 6 pozycji), Poland również troszeczkę przyśpieszyło (5 pozycji w górę), jest poza naszym zasięgiem, przebijają się do pierwszej setki (o punktach UD nawet nie wspominam, są na 39 miejscu na świecie, my na 519 - afair to awans z >540; Poland wyrabia 60~70k UD punktów, gdyby byli boincowcami byłoby to ok. 9,5&10k kredytów; u nas chyba ze dwóch co liczy na UDagencie, chyba nie słyszeli o BOINCu ;) ). IMB PL Gliwice minimalnie zwolnił. Z lukassszzz zaaranżowaliśmy małą reklamę na forum (tutaj), cieszy się raczej mały zainteresowaniem. Jeśli chodzi o polskie teamy, to odkryłem tylko jeden - Red Dragon, forumowy team reddragon.pl, w swoich szeregach mają dwóch bardzo mocnych liczydłowych, necro1 jeden swego czasu, dzień w dzień był najlepszym liczydłowym w Polsce. Podsumowując - trzecie, nie zagrożone miejsce, w b. dalekiej perspektywie drugie miejsce jest w zasięgu.

Cytat
W ostatnim czasie powstał tylko 1 nowy projekt (chwilowo nie wspierany jeszcze przez BOINCstats) to:
1. WEP-M+2 Project - 1 miejsce (15 na świecie)

Nawet miałem zaszczyt zaliczyć pierwsze drużynowe punkty :roll:


AL

Cytat: "D_T_G"
Nawet miałem zaszczyt zaliczyć pierwsze drużynowe punkty :roll:

No i między innymi właśnie dzięki Tobie - jesteśmy najlepszą Polską drużyną w tym projekcie :!:

Bober

Jedyną, która ma w ogóle punkty :lol:

emik

Cytat: "Bober"Jedyną, która ma w ogóle punkty :lol:
:twisted: a ja to co


Bober

jedyną drużyną... :P

emik

ups  :oops:  poczułem się jak Pazura z lasem.......krzyży


D_T_G

Cytat: "AL"W ostatnim czasie powstał tylko 1 nowy projekt (chwilowo nie wspierany jeszcze przez BOINCstats) to:
1. WEP-M+2 Project - 1 miejsce (15 na świecie)

Już ta chwila minęła, właśnie zauważyłem WEP-M+2 w statystykach na boincstats :) Ciekawe czy mi podliczy tych 50 kredytów w total credit?


AL

Cytat: "D_T_G"
Cytat: "AL"W ostatnim czasie powstał tylko 1 nowy projekt (chwilowo nie wspierany jeszcze przez BOINCstats) to:
1. WEP-M+2 Project - 1 miejsce (15 na świecie)

Już ta chwila minęła, właśnie zauważyłem WEP-M+2 w statystykach na boincstats :) Ciekawe czy mi podliczy tych 50 kredytów w total credit?

Powinno się doliczyć podczas wieczornej aktualizacji, ewentualnie najpóźniej do jutrzejszej wieczornej aktualizacji.

Bober

Awansowaliśmy już na 46. miejsce zostawiając w tyle Portugal@home :D
Uwaga przed nami gigant Hewlett-Packard - brać ich kamrrrrraci  P-)

BTW: Parę dni temu przebiliśmy się w CPDN przez 4 miliony punktów

Bober

A dziś zrobiliśmy najwięcej punktów na świecie w WEP -M+2. =D>
Jak tak dalej pójdzie to jeszcze Panowie D_T_G i RAD-Poland niechcący wypracują pierwsze miejsce :P

Robert1970

No to trzeba ich wesprzeć w tym szczytnym zadaniu :)

Mój jeden komp już liczy - reszta niestety na windzie.

D_T_G

---------- 19:49 02.04.2007 ----------

Przed nami jest teraz spora jak na ten projekt dziura punktowa, a mocno depczą nam po piętach tak ze 3 teamy :roll:

Aha i nie radzę liczyć tego projektu jako jedynego na kompie, bo od czasu do czasu (na krótko, np. 0.5h) brakuje próbek i by się nudził.

A jeśli chodzi o inny projekt, w którym liczę aktywnie, to właśnie załataliśmy podobną dziurę punktową i jeśli utrzymie się tempo to wkrótce będzie awans o jakieś 5 miejsc :)

---------- 19:30 03.04.2007 ----------

Cytat: "Bober"Uwaga przed nami gigant Hewlett-Packard - brać ich kamrrrrraci  P-)

Ciekawe kto pierwszy przekroczy granicę 50 mln :roll: ... Raczej my! :D


krzyszp

Cytat: "Bober"A dziś zrobiliśmy najwięcej punktów na świecie w WEP -M+2. =D>
Jak tak dalej pójdzie to jeszcze Panowie D_T_G i RAD-Poland niechcący wypracują pierwsze miejsce :P

Też liczę, ale na Ubuntu pod managerem cały czas wyświetla mi teraz "http error" :?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

D_T_G

Cytat: "Bober"A dziś zrobiliśmy najwięcej punktów na świecie w WEP -M+2. =D>

BIS :)


Bober

Wróciliśmy na 5 miejsce w Rectilinear :!: