Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

krzyszp

Witamy, witamy.

Coraz nas więcej. pomyśleć, że w projektach uczestniczy 9185 polaków.

Ciekawe, ilu przejdzie do nas?  :D

Mam nadzieję, że to faktycznie lawina ruszyła.
Może się przyłączy następne 10'000???
:wink:


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

matti_tm

Hmmm... W tym temacie są różne analizy więc...


W Boincu liczy nieco ponad 9000 polaków. W naszym zespole jest nieco ponad 300 członków, co stanowi ok 3% całości.

W polsce jest 535 zespołów, więc nasz zespół pod tym względem stanowi nieco mniej niż 0,2%. Można powiedzieć, że jesteśmy dość silnym ośrodkiem :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Chciałbym też zauważyć, że tylko co czwarty użytkownik liczy w jakiejś drużynie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Cytat: "Mchl"Chciałbym też zauważyć, że tylko co czwarty użytkownik liczy w jakiejś drużynie.

Co oznacza, że możemy się stać jeszcze silniejszym ośrodkiem :).
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

Pisałem już, że się nie zdziwię kiedy to się stanie, więc się nie dziwię.
Koleżanki i koledzy! Dwa miliony punktów na Sylwestra mamy w tym momencie niemalże jak w banku (pod warunkiem, że wydajność nam nie spadnie znacząco w czasie Świąt) ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Ja osobiście bym powiedział, że mi prawdopodobnie wzrośnie, bo nie będę zaczepiał komputerka, a przez to nie będę podjadał mu mocy obliczeniowej :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


krzyszp

Nooo, u mnie pewnie tez nieźle pójdzie do góry...

Doszedł jeden komp, w święta wszystkie maszyny w biurze będą sobie chyba spokojnie odpalone czekały...

Pójdą punkciki... ;-)

Zastanawiałem się nad instalacją na serwerach, ale brak mi danych na temat stabilności klientów - jak by mi się np. serwer poczty wywalił...
Lepiej nie.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

matti_tm

Heheheheh...

Ja miałem kiedyś postawione na produkcyjnym serwerze. Gdy chodziło dobrze, to było dobrze, ale czasami BOINC odpalał dziesiątki procesów obliczeń. Zatrzymywało serwer w miejscu :) Chodził na nim Predictor, przy innych projektach mi się nie zdarzyło coś takiego. BOINC nigdy nie zwiesił mi całego systemu.
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


AL

No ja też się trochę dozbroiłem. Zamieniłem A64 3200 na A64 3500 (miał być A 64 X2 3800, ale...niestety na razie miałem nieplanowaną naprawę zawiasu w furce-i trochę środków się rozeszło :cry: ). Na razie to musi wystarczyć-co nie znaczy, że zapomnę o tym dwurdzeniowcu (za trzy m-ce-przy następnej modernizacji-będzie mój :) ).

Simek

Dzis BOINC@Poland przekroczył granicę 2 milionów punktów :D Jestem ciekawy czy zauważyliście :P

gaciu

Ja od dluzszego czasu obserwowalem statsy i wkoncu ten dzien nadszedl. Gratuluje wszystkim! Jak wszyscy mozecie zobaczyc wkrotce bedziemy pisac o naszym awansie na 5 pozycje :)

bartsob5

a jesli sie zmieni druzyne, to czy wszystkie moje punkty oprzejda do nowej, czy wszystkie zostana w starej?

MadMan

Cytat: "bartsob5"a jesli sie zmieni druzyne, to czy wszystkie moje punkty oprzejda do nowej, czy wszystkie zostana w starej?
Chyba nie myślisz o zmianie drużyny, co?
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

bartsob5


Mchl

Zostaną w starej. tylko nowe będa się liczyć dla nas (bo jak mam nadzieję, myślisz o porzuceniu innych drużyn, w których się udzielasz, na rzecz naszej ;) )

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

no dobrze myslisz, a ja tego sie obawialem...

Mchl

Jak chwilę się zastanowisz, to całkiem logiczne rozwiązanie. Zapobiega szantażowaniu całych zespołów, przez opjedyńczych, mocnych użytkowników ("nazwa zespołu ma być taka, jak ja chcę, albo zabieram swoje 1500000 punktów i spadacie do trzeciej ligi!").
Nic się nie martw. Zespołowi przyda się też Twój RAC ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

juz sie przepisalem, szkoda czasu, zwlaszcza ze mamaktualnie 200pkt pending;)

gaciu

To z kim jeszcze liczyles? :]

bartsob5

a tego sie nie przyznam:P

matti_tm

Ten temat na forum został założony 15. października z okazji miliona punktów. Jak widać w tym czasie podwoiliśmy punkty, co 22. grudnia przewidział Ojciec Założyciel:
Cytat: "Mchl"Pisałem już, że się nie zdziwię kiedy to się stanie, więc się nie dziwię.
Koleżanki i koledzy! Dwa miliony punktów na Sylwestra mamy w tym momencie niemalże jak w banku (pod warunkiem, że wydajność nam nie spadnie znacząco w czasie Świąt) ;)

Gratuluję trafności! :)


Dodatkowo, nie chcę nic mówić, ale w chwili obecnej (21:05) mamy NAJWIęKSZY RAC W POLSCE!!!!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

mwoisz o pkt dziennie czy srednio pkt? bo w pierwszym wypadku, rzeczywiscie jestesmy pierwsi, w drugi niestety 4th...

Mchl

Cytat: "matti_tm"Ten temat na forum został założony 15. października z okazji miliona punktów. Jak widać w tym czasie podwoiliśmy punkty, co 22. grudnia przewidział Ojciec Założyciel:

Gratuluję trafności!  :)

A wizję miałem i tyle... :wink:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Tu jest miejsce na chwalenie się osobistymi sukcesami. :)

A więc: Panie i Panowie, przekroczyłem właśnie magiczną granicę 100'000 punktów dołączając ten sposób do dziewięciu pozostałych koleżanek i kolegów. Jest to naprawdę ważna chwila w moim życiu. Następna taka zdaży się, gdy przeliczę milion (czyli nieszybko ;) ). Dziękuję wszystkim za miłe współliczenie!
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


krzyszp

Cytat: "bartsob5"mwoisz o pkt dziennie czy srednio pkt? bo w pierwszym wypadku, rzeczywiscie jestesmy pierwsi, w drugi niestety 4th...

Ja zauważyłem, że jeśli brać pod uwagę punkty dziennie, to jesteśmy na drugim miejscu (wyprzedza nas team POLAND), zaś w kategorii średnio punktów - na trzecim - wyprzedza nas także Seti@Home Poland.

Zastanawia mnie tylko użytkownik Exatel S.A., którego w statystykach widzę w kilku zespołach 8O  - także w naszym. W każdym zespole ma tę samą ilość punktów...

Natomiast faktycznie jesteśmy chyba najbardziej dynamicznym zespołem - mamy już 378 użytkowników ;-)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

AL

Cytat: "krzyszp"Zastanawia mnie tylko użytkownik Exatel S.A., którego w statystykach widzę w kilku zespołach 8O  - także w naszym. W każdym zespole ma tę samą ilość punktów...
Takich użytkowników jak Exatel S.A. jest znacznie więcej (np. żeby wymienić tylko kilku z naszej drużyny: bartsob5, tomi124, Y@h.oo, kryb itd.). Otóż każdy z tych użytkowników liczy po kilka projektów. Każdy projekt liczą, że tak powiem pod egidą innej drużyny i stąd potem w bioncstats wyskakują w każdym z tych teamów ich ogólne dorobki. Dodam tylko, że w każdej drużynie w bionicstats danemu użytkownikowi wyświetla się tyle samo punktów. Choć do końca nie wiem jak to jest z zaliczaniem tych punktów. Bo jeśli tak sumarycznie użytkownik dostaje we wszystkich projektach 3000creditów jednego dnia ( powiedzmy, że liczy 3 projekty w 3 drużynach i za każdy tego dnia dostał 1000creditów)-to czy każda z drużyn też dostaje po 3000? Czy tylko po 1000 za projekt, który akurat dla niej liczy dany użytkownik? Oto jest pytanie :?:

matti_tm

Cytat: "AL"
Takich użytkowników jak Exatel S.A. jest znacznie więcej (np. żeby wymienić tylko kilku z naszej drużyny: bartsob5, tomi124, Y@h.oo, kryb itd.). Otóż każdy z tych użytkowników liczy po kilka projektów. Każdy projekt liczą, że tak powiem pod egidą innej drużyny  (...)

Hmmm... Myślisz, że bartsob5, jeden z najaktywniejszych na forum członków, liczy jeszcze w jakiejś drużynie?  :-k

Może ci ludkowie kiedyś liczyli w innych zespołach i dlatego ich tam wyświetla?
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

nie no rzeczywiscie, swego czasu bylem w kilku druzynach (wlasciwie kazdy p[rojekt -> inny team) ale swefo czasu znaczaco to ograniczylem!

matti_tm

Przyznaj się lepiej jak jest teraz  :lol:
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


bartsob5

aktualnie jestem w innym seti (ostatnia probke wyslalem w zeszlym roku (tzn grudzien (zaraz po tym tygodniowym outage))) i predictorze...

Mchl

A co to za inwigilacje i grzebanie w archiwach? Lojalki nikt nie podpisywał. :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

To fakt-lojalek żadnych nie było i nie będzie (mam nadzieję :wink: )
Zresztą ja sam z ciekawości przełączyłem seti pod inny team (mojego wymarzonego państwa :D ), żeby obczaić co i jak!? Stąd moja wiedza w tym temacie. Zresztą na ten projekt przeznaczam tylko ułamek wydajności (jeden najsłabszy host-co i tak ulegnie niedługo zmianie-bo chcę zaatakować 1 miejsce w rosecie wśród polskich użytkowników....no i każdy host się przyda) :D

gaciu

Z takim RAC-iem możesz wojowac !! Jako pierwszego w Rosseta z naszej drużyny wysyłamy cię w bój :) Ale decyzja należy oczywiście do rady pleminnej :)

matti_tm

W sumie jeszcze nie wybraliśmy rady. Narazie błogosławi Ojciec Założyciel.  :lol:
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Mchl

To ja może namaszcze jakiegoś szamana, żeby przejął obowiązek błogosławienia wojownikom wyruszającym na łowy?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

A gdy będą wyruszać...to niech MOC będzie z nimi.  :wink:

bartsob5

bno a 3 dni temu przezywalismy, ze mamy 2000 postow... teraz z tego zrobilo sie nagle 2176!!

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

matti_tm

Cytat: "Mchl"To ja może namaszcze jakiegoś szamana, żeby przejął obowiązek błogosławienia wojownikom wyruszającym na łowy?

:lol:

Proponuję namaścić gęsim łojem.
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Juras23

Ciekawe czy gęsi łój jest tak samo skuteczny jak gęsi smalec....