Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

GRID

#1520
Już piszę co było efektem - praca użytkownika  Krzysiak_PL_GDA/
który założył wątek Pytanko czy ktoś dostał coś podobnego na temat legalności oprogramowania ?

Wszystkie odwiedziny przyszły z google a w efekcie mieliśmy wczoraj nowy rekord odwiedzin 1820 odwiedzin.
Ważne jest to że to odwiedziny są z google co będzie miało długo falowe efekty.

Więcej takich dojnych wątków to nawet jak 5% zainteresuje się BOINC to będzie spoko.
Najlepsze że  32% osób które trafiło do nas wczoraj poszło dalej po portalu.

A co jest jeszcze ważne to wszystko dzięki tej modyfikacji forum które bierze nacisk na frazy oddzielnie.
I po myśleć że wróciłem w tedy do domu o 2 w nocy po wypiciu kilku browarków i zjedzeniu ogromnej ilości Sushi

Bober

O wow  :D

To widzę, że trzeba być na czasie z tematami. A taka była okazja jak Hanka wykitowała  %)

GRID: dzięki za cenną informację!

Ufol

Wielkie osiągnięcie jest dziełem Grida. Mam na myśli drukowanie tematu. Szczegóły znajdują się w tym wątku:
http://www.boincatpoland.org/smf/forum-bp/drukowane-wersje-tematow/
Tak dla informacji. Jestem całkowicie ślepy i do obsługi komputera używam programów udźwiękawiających, zazwyczaj darmowego Nvda. Wersje drukowane w obecnej wersji są wyświetlane idealnie i skraca to czas potrzebny do zapoznania się z wątkiem.

Robert1970

Jeden z naszych liczydłowych Kamyk http://pl.boincstats.com/search/all_projects.php?cpid=5676a77760a9d9d4ad1e21dd0e9a6105 został współodkrywcą jednego z nowo odkrytych pulsarów w programie Einstein. Wiecej informacji można znaleźć tutaj: http://einstein.phys.uwm.edu/radiopulsar/html/BRP4_discoveries/

Gratuluje :)


GRID

Fajnie wy już pijecie, a ja będę mógł jak skończę newsa i damy na wykop.

AL

We are back to 9th place XD!
and we say Ni Knights bye bye

lolek

 :parrrty: :parrrty: :parrrty:
Ale łatwo utrzymać tego nie będzie  :whistle:

Troll81

 :parrrty:

pawg

Damy radę!  :attack:



GRID

Teraz niech każdy wiosłuję na 8 pozycję.

AL

Cytat: GRID w 23 Styczeń 2012, 12:27
Teraz niech każdy wiosłuję na 8 pozycję.

I to jest dobry kierunek - równaj w górę! XD

Hani

To może na trzecie?   ;D
tak poza podium będziemy stać?


AL

Cytat: Hani w 23 Styczeń 2012, 19:41
To może na trzecie?   ;D
tak poza podium będziemy stać?

:parrrty: :attack: XD

GRID

Wskoczyliśmy na 19 pozycję w GPUGRID

pawg

 :parrrty:
To jeden z najprzydatniejszych naukowo projektów!
:book:



Troll81

 :parrrty:

GRID

Trzeba jeszcze podkreślić że to głównie zasługa nowych członków BOINC@Poland : Laboratory of Theory of Biopolymers i Grzegorz Granowski którzy wspólnie robią 1,285,000 dziennie czyli około 75% całego teamu.

Tabela według RAC










pozycja Ksywa/nazwa Całkowita liczba punktów RAC dziennie
3 kryb@onet.eu7,021,060121,638.36
4 ksysju23,425,022 75,243.92
5 sharpgienek15,127,158 49,028.74
6 phobos 5,045,83838,078.14
7iron648,560,64833,033.25
8AL ADIM2,354,555 30,381.79
9 eldziobakos14,451,63028,110.34
10Thyme (również nie dawno dołączył)22,627,02221,858.51

Svistak

Gratulacje Kamraci  :respect:  ... mnie prądu nie brak, jeno sprzętu ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Troll81

B@P awansował na 7 miejsce wg RACu :D

za pół roku atak na pozycję XtremeSystems

Troll81

awans na 7 miejsce pod względem RAC

anomax

I 10. miliard punktów :p_arr:

tito

 :parrrty: dla wszystkich za wkład.

MarcinB

Wszystkim członkom B@P gratuluje. Każdy wkład jest ważny  :parrrty:

armar

Polish National Team jutro nas wyprzedza: http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_stats.php
Gratulacje! :)

Spadamy na miejsce 10 na pół roku - chyba, że zaczniemy inwestować w nasz zespół kupując karty graficzne, a wówczas wyprzedzimy zespół XtremeSystems nieco szybciej. :)

Cyfron

nareszcie robi się ciekawie na polskiej scenie Boinc - kończy się monarchia  ;)
Teraz czekamy na zapowiadane odbijanie nam pierwszego miejsca w Polsce w poszczególnych projektach - głównie CPU (tak - jest to zagrywka "pod włos" ;) - niech POLSKA rośnie w siłę w poszczególnych projektach). Może na początek WCG ? jeszcze koledzy z PNT dorobią się ładnych odznak  :arrr:

anomax

Ich dzisiejszy dorobek (ponad sto milonów) robi wrazenie. Gratulacje!

Troll81

Gratuluje kolegom z PNT. Ob tak dalej  :parrrty:

armar

Cytat: Troll81 w 09 Kwiecień 2012, 20:21
Oby tak dalej
No bez przesady, aż tak ich nie kochamy. ;)
Dziś zrobili 120 milionów, czyli najwięcej ze wszystkich drużyn, więc jeśli tak się będą rozpędzali, to nawet gdyby każdy uczestnik B@P kupił sobie w miarę nową kartę graficzną do liczenia na GPU, to i tak byśmy ich nie dogonili.  :shame:
Zresztą - Cyfron dobrze powiedział o WCG. ;)

Troll81

nie chodzi o to by złapać króliczka.... a szacunek za wyniki się należy. Skoro koledzy wysupłali kasę na grafy i prąd to należy to uszanować. Nawet oponentów należy traktować z szacunkiem.

lolek

Dla tego gratulacje dla kamratów  :parrrty:

Cytat: armarB@P] link=topic=69.msg185356#msg185356 date=1334000304]
Dziś zrobili 120 milionów, czyli najwięcej ze wszystkich drużyn, więc jeśli tak się będą rozpędzali, to nawet gdyby każdy uczestnik B@P kupił sobie w miarę nową kartę graficzną do liczenia na GPU, to i tak byśmy ich nie dogonili.  :shame:

120 mln to jest jakieś 75 x 7970 więc bez przesady  :)

Troll81

jakby każdy członek kupił..... jest nas jakieś 8k załóżmy że nawet biedna grafa robi te kilka tysięcy.... to ile milionów wychodzi? tak ze 25 dodatkowych? Zakładając że nie wszyscy by jechali na najtańszych układach.... :D no ale teoria teorią a praktyka praktyką.

MarcinB

Nie można nikogo do niczego przymuszać. Nie jest to niestety zbyt bogaty kraj.. :) I tak myślę że jak na nasze warunki to Polska scena Boinc jest po prostu potęgą. Gratulacje dla PNT . Rac robi wrażenie i może rozgrzeje trochę drabinkę :)

AL

Bo konkurencja to jest to co napędza postęp (oprócz wojny oczywiście). Zatem gratulacje i ku chwale ojczyzny. A nam pozostaje mobilizacja i odbicie tego co nasze.

armar

Cytat: Troll81 w 09 Kwiecień 2012, 23:17jest nas jakieś 8k
8k dołączyło do B@P
Liczy poniżej 1700 osób... (w ciągu ostatnich 30 dni brak punktów). :(


Cytat: Troll81 w 09 Kwiecień 2012, 23:17załóżmy że nawet biedna grafa robi te kilka tysięcy....
Załóżmy, że "biedna" grafa to taka do wyrwania poniżej 200 zł, czyli np. Radeon 3870, która na dobę zrobi ~30kpkt. 
Taka karta pracując dziennie tylko 1 godzinę zrobi w ciągu miesiąca ponad 30kpkt, tymczasem powyżej tej ilości ma jedynie pół tysiąca osób. Reszta albo nie ma nawet "biednej" karty graficznej, albo - co bardziej prawdopodobne - nie wie jak dołączyć kartę do jednego z projektów.

Krzysiak

A ilu z tych 8k to martwe dusze które już nie liczą albo zalogowały się na chwilę i nigdy nie liczyły ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

tito

Niejaki sukces - znowu jesteśmy w pierwszej 10tce.

aborek

 :parrrty: :parrrty: :parrrty:

Troll81

myślę że stać nas na więcej.

Szopler