Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

jack78

Chętnie pomógłbym w dostaniu sie na 3 miejsce, ale jakoś kiepsko mi idzie.
Nie wiem jak ty to robisz, że masz taki RAC.
Już 3 kompa przyłączyłem do liczenia, ale ciągle nie mogę otrzymać próbek. Resetowanie projektów nic nie daje.
Jeden komp pobrał mi kilka dni temu kilka próbek, przeliczył już wszystkie i od wczoraj nie pobrał żadnej nowej, drugi komp za dwa dni dostał tylko jedną próbkę do obliczeń, a trzeci przez dwa dni ani jednej nie otrzymał. :cry:

AL

Cytat: "Szerpa"RALPH
No i kolejny sukces naszego zespolu 4 miejsce w swiecie!
Od 3 miejsca dzieli nas 9 tys punktow.
A ja Ci gratuluje 3 miejsca indywidualnie w tym projekcie - chyba nikt tak wysoko jeszcze z naszej drużyny nie zawędrował w żadnym projekcie. Jeszcze raz gratulacje.

Szerpa

Utrzymuje taki rac dzieki temu ze mam ustawione laczenie sie z internetem raz na 5 dni a w zeczywistosci jestem polaczony caly czas, oczywiscie nie otrzymuje az tylu probek ale jak zaciagnie to na 2 dni obliczen wystarczy na starym xp nawet na 3 4 dni.
A od dwoch dni zeczywiscie ralph nie rozdaje probek mi sie tez juz skonczyly na jednym kompie tylko jeszcze sa.

Dzieki Al za gratulacje - szkoda tylko ze to projekt alpha.

Mchl

No i robimy już milion kredytek na miesiąc! 8O

Dla mnie bomba!

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Ralph-3 pozycja na świecie :!:  Przy okazji walki o 3 miejsce w Polsce ( niestety chłopaki nam trochę odjechali-ale utrzymując nasz stały wzrost RACu-to nie na długo :wink: ), mocno podgoniliśmy drużyny z 1(o ponad 325tyś.)  i 2(o ponad 170tyś.) miejsca w ciągu ostatniego m-ca. Oby tak dalej i gratulacje dla całej drużyny. =D>

jack78

Ja też mam się czy pochwalić.  :D

Przekroczone 100 tyś. pkt w Seti http://setiathome.berkeley.edu/show_user.php?userid=380513

Jak na razie BoinStats podaje jakieś 99 tyś, ale wieczorem po aktualizacji statystyk powinna widnieć już setka. :lol:

Gave

No i stuknęło mi 50k kredytek.  :D

A odkąd komp działa 24/7 pojawiła się nikła nadzieja na powrót do pierwszej 50 w zespole.  :lol:

jack78

Moje gratulacje.

U mnie komp już ponad 2 lata idzie 24/7, z wyjątkiem modernizacji, czyszczenia z kurzu i zwiechów.
Szkoda tylko że wcześniej nie przyłączyłem się do Boinc :cry:

bartsob5

a po co na czyszczenie kurzu wylaczac????? :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

jack78


Mchl

Ja ostatnio czyściłem Pentagrama QVC 120 bez wyłączania. Opracowałem niezłą metodę nawet. ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Gave

Ja czyszczę trochę inaczej - nie na żywca, ale na czas (tak jak zabawy z bronią) - od wyłączenia, przez wykręcenia kilku wiatraków, przeczyszczenie ich i innych elementów, złożenie do włączenia w 20 min.  :lol:

Oczywiście żartuję, bowiem nie jest to żaden rewelacyjny wynik, ale jakoś mi nie szkoda wyłączyć kompa na ten czas by go porządnie 'wyszorować'.  :wink:

Szerpa

Troszke sie zebralo:
- 25 miejsce w BOINC@Poland
- ponad 100 tys kredytek
- 2 miejsce w Ralph@home :))

AL

Cytat: "Szerpa"Troszke sie zebralo:
- 25 miejsce w BOINC@Poland
- ponad 100 tys kredytek
- 2 miejsce w Ralph@home :))
No, no drugie miejsce w Ralphie na świecie to jest coś, nawet jeśli to jest projekt alpha to i tak to wyczyn nie lada. Może spróbujesz zaatakować pierwsze :?:  Wiemy, że stać Cię na to, a tak przy okazji to Gratulacje, Gratulacje, Gratulacje :)

Mchl

Do pierwszego miejsca został Ci raptem miesiąc, zwlaszcza, ze lider klasyfikacji przestal liczyc.
A ze przy okazji cały zespół ciągniesz na 1. miejsce... też zdrowo ;D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Szerpa

Dziekuje za gratulacje
Postaram sie choc nie obiecuje :)

jack78

Uda ci się i to bez problemów. :D
CytatA ze przy okazji cały zespół ciągniesz na 1. miejsce... też zdrowo ;D
A ze swojej strony mogę dodać, że będę liczył tak długo, aż trafimy na pierwsze miejsce, choć ostatnio się trochę opuściłem, z początkowych 4 kompów, zostały już tylko 3, :oops: odpadł z obliczeń najmocniejszy XEON, ze względu na benchmarki. Znacznie lepiej spisuje mi sie w Seti. Ale pozostałe liczą dalej, w tym jeden wykręca mi ostatnio zadziwiające wyniki: za 3-4 tyś. sekund obliczeń zbiera między 19-43pkt.   :roll:

Szerpa

wlasnie jak jakies dupki zkrackowaly nam strone stuknelo nam 6 mln kredytow :))

kalium

Cytat: "Szerpa"wlasnie jak jakies dupki zkrackowaly nam strone stuknelo nam 6 mln kredytow :))

Ja 6 milionow widzialem juz dzisiaj przed poludniem, ale strona jeszcze byla wtedy normalna. Taki prezent na 6 milionow.
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=9518714f264091061dde3f72dc99074b][/url]

AL

Pięciotysięczny post na naszym forum :!:  :!:  :!:

KrzychuP

A ja dotarłem do kolejnego okrągłego 5cio-tysiącznika :) zatem 15tys. zrobiene

bartsob5

a ja w ciagu ostatnich kilku dni doszedlem do 70K i oprzebilem 15K w einsteinie:D

Szerpa

Dzieki wszystkim liczącym w ralph@home

Od 2 miejsca w świecie w ralph@home dzieli nas w tej chwili tylko 400pkt

A od 1 tylko 25 tys biorac pod uwage ze nasz rac wynosi okolo 3 tys to tylko

8 dni

Dzieki

jack78

No i dziś wskoczyliśmy na 2 miejsce w RALPH. Jeszcze tydzień i 1-sze miejsce powinno należeć do nas.
A wszystko dzięki Szerpie :D
Przy okazji, iloma kompami dysponujesz i jakiej mocy :?: , bo RAC masz rewelacja.

Szerpa

CytatA wszystko dzięki Szerpie Very Happy

to akurat nie prawda bo bez pomocy twojej-jack78, gaciu, m2marek, gave ...... nie bylibysmy tak szybko na 2 miejscu.


Dysponuje 3 hostami
- athlon 2400 podkrecony 2,3GHz
- laptop acer TravelMate 2403 (CeleronM 1,5GHz)(podkrecony 2GHz)
- athlon 64 x2 3800 podkrecony na 2,5GHz

Gave

Cytat: "Szerpa"to akurat nie prawda bo bez pomocy twojej-jack78, gaciu, m2marek, gave ...... nie bylibysmy tak szybko na 2 miejscu.
Można powiedzieć, że jest to sukces zespołu. Choć oczywiście nie umniejsza to zasług jednostek - tych, którzy są liderami i ciągną pozostałych (Szerpa), tych którzy zachęcają i mobilizują (jack78), jak i wszystkich innych, którzy tylko (a może aż) dorzucają swoje megahertze.  :wink:  
Jednym słowem - dobra robota!
A teraz jeszcze jeden mały wysiłek, kilka dni i będziemy numer 1!  :lol:

jack78

No  to może uda się trochę przyśpieszyć, bo ponownie XEON 3GHz liczy RALPH :D , w porywach jest w stanie wykręcić 1000 pkt  na dobę :lol:

Szerpa

---------- 14:13 26.05.2006 ----------

No to super :)
tym bardziej ze jak lider klasyfikacji Poorboy sie zorietuje ze ma zagrozone miejsce i jak zacznie liczyc to masakra w Xtremlab ma 8 tys RAC

---------- 22:15 ----------

A tak na marginesie to od kilku dni punktujemy wyzej dziennie od    POLAND - SetiTeam 2000
ich rac maleje a nasz rosnie
mam nadzieje ze ta tendencja sie utrzyma

Artur

Cytat: "Szerpa"
A tak na marginesie to od kilku dni punktujemy wyzej dziennie od    POLAND - SetiTeam 2000
ich rac maleje a nasz rosnie
mam nadzieje ze ta tendencja sie utrzyma

Może się nie utrzymać jeśli ta tendencja się utrzyma ;)
[opis z moderowany z powodu przekroczenia maksymalnej dozwolonej liczby znaków, proszę o poprawienie opisu]

Mchl

Ale to chyba tylko redystrybucja mocy ;)
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=48058

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Artur

Tak, ale przełączył się na "wzmacniacz" ;)
- a w tej chwili napełnia mu się magazyn "pending credit" i nie widać jeszcze tego ogólnego wzrostu mocy.

Takie coś można zobaczyć np. u Szerpy od 17-22.04:
Tutaj przed tymi wysokimi słupkami z lewej podłącza się chyba do optymalizacji i pracuje na magazyn i spadają mu na chwilę ogólne wyniki.
Co się dzieje potem, to widać już 23.04.
[opis z moderowany z powodu przekroczenia maksymalnej dozwolonej liczby znaków, proszę o poprawienie opisu]

PrzPrz

Cytat: "jack78"(...)ponownie XEON 3GHz liczy RALPH :D , w porywach jest w stanie wykręcić 1000 pkt  na dobę :lol:

Hmmm... a ja właśnie chciałem się pochwalić, że na swojej domowej maszynce od grudnia ub. roku nastukałem dwadzieścia tysięcy... :?

Jackowi wystarczyłoby na to 20 dób... :twisted:

jack78

No już niestety nie aktualne, ponieważ XEON nie chce pobrac nic do liczenia od kilku dni, a jeśli pobiera to po jednej, góra dwie próbki na dzień. Z resztą kompów jest podobnie, na domowym kompie mam 4 próbki, w pracy jeden ma 15 próbek, a Xeon nie ma żadnej chyba już od 3 dni.
Poza tym, to były wyliczenia optymistyczne, jeśli kompy miałby cały czas co robić, wtedy jestem w stanie na 3 kompach wyciągnąć jakies 2000 pkt dziennie, jednak od kilku dni jest ciężko i mam duży rozrzut, - wyniki od 200-2000 pkt. :cry:
Średnia jak wydać w granicach 700, jest trochę zaniżona, ponieważ założyłem konto w marcu, a licze dopiero od 6 maja.

Juras23

No to i ja coś tam powiem

Od 8 lutego gdy awansowałem do pierwszej 50 udało mi się przebić dziś do pierwszej 30 i jestem obecnie 29 !!! HURRRA....cel pierwsza 20, powinienem w niej być przy obecnym RAC średnim 700 - 900 za około 50 dni....wniosek....zatrudnic do liczenia więcej beznetowców :)

Mchl

Dobry wniosek, dobry... ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

Prawie 5 miesięcy wspólnego liczenia za mną. I 40k kredytów do wspólnego worka.

jack78

U mnie dokładnie 4 m-ce i 16 dni, w tym czasie udało się zarobic 165 tyś pkt. :lol:
Oraz 8 miejsce w RALPH.

Mchl

6 lat, 3 miesiące i 13 dni :D
To od rejestracji w S@H Classic, a niestety nie mam daty rejestracji w S@H BOINC. Ale to gdzieś tak w lipcu 2004.
536 jednostek Classic, prawie 60000 tys. kredytów w BOINC i najlepszy zespół w Polsce \:D/

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

no no... robi wrazenie... szczegolnie to ostatnie;) ja niestety swojego teamu sie nie dorobilem, i wlasciwie nie zamierzam... od 16 VI 2004 zapisany do SETIclassic, przerobione 88 jednostek, ok wrzesnia-pazdziernika przejscie na boinc, przez ten czas 71000pkt wynik rowniez niczego sobie, 100K powinienem osiagnac w ciagu 154 dni, 80K w 45 dni... chyba ze cos sie zmieni, mam nadzieje ze na lepsze...

AL

---------- 05:27 31.05.2006 ----------

Class of 2005-05-04 to były moje początki w seti pod pseudonimem AL tylko 990pkt i RAC=18 (wszystko to na komputerze dziewczyny - bo tylko on miał dostęp do neta)
potem nastąpiła 3 miesięczna przerwa spowodowana kłopotami z dostawcą neta.
Class of 2005-08-20 wielka reeaktywacja też pod pseudonimem AL (niestety użyłem innego maila- i w przyszłości nie mogłem połączyć tych dwóch kont), później ze względu na niemożliwość wykorzystania tego pseuda w WCG nastąpiła zmiana na dziś znaną AL ADIM. Reaktywacja nastąpiła odrazu na 2 hostach (początkowy RAC dochodził mi wtedy aż do 200 :!: ),  potem doszły następne 2 hosty z czego mój domowy cały czas modernizuje. Wszystkie te zabiegi spowodowały wzrost realnego RACu do ok.600, no i ponad 130tyś. punktów łącznie. W 9 projektach przekroczyłem granicę 5k (z czego rosecie jedenastokrotnie :D ). Wkrótce kolejna modernizacja no i następne 6 projektów czeka na przekroczenie granicy 5k.

---------- 07:24 ----------

Właśnie zauważyłem, że znów PrimeGird mi się rozsynchronizował i wsysło mi ponad 5k :?