Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

Bober

Wczoraj (03.06.2006) BOINC@Poland zarobił najwięcej kredytów jednego dnia - 129126
Niezły wynik:) Brawo dla nas.

Ciekawe jak szybko go poprawimy??  :twisted:

Mchl

Najmilej by było, gdybyśmy mieli taki wynik codziennie ;)

A ponieważ powiedziałem sobie, że niczym mnie już nie zaskoczycie, to myślę, że w końcu do tego dojdzie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

a to chyba dlatego, ze ktos sie przepisal z teamu POLAND do nas... robi wrazenie, nie powiem:D

Juras23

Dziś udało mi się przejść 100k credytków :), ale za to spadłem na miejsce 30 w naszej ekipie haha :)

Bober

Cytat: "bartsob5"a to chyba dlatego, ze ktos sie przepisal z teamu POLAND do nas... robi wrazenie, nie powiem:D

Rzeczywiście taka liczba to rezultat przenosin. Sporo punktów w CPDN dzięki nim przybyło. Tak czy inaczej mamy rekord. Ale któregoś pięknego dnia nasz RAC i tak przekroczy 100tys.  :twisted:

AL

---------- 12:50 05.06.2006 ----------

Cytat pochodzi z forum POLAND -SetiTeam2000:
Cytat: "Grzegorz"... Team, który nas wyprzedził w Seti ma ok 4 tys RAC czyli niewiele więcej niż co najmniej 3 osoby z naszego teamu. Nie liczą się tu. Ale zobaczcie w innych projektach. Oni liczą praktycznie we wszystkich a my w połowie może.
Team to team a nie Seti. Można mieć sentyment, ale team musi iść z duchem czasu. Uważam, że founder teamu, był admin i jeszcze parę osób jest bezpośrednio odpowiedzialnych za ten stan rzeczy, gdyż nowa strona teamu poszła w Seti a nie multiprojektowość, co spowodowało, iż nowi do nas dochodzą ale tylko do tego projektu. W pozostałych 20-tu projektach jesteśmy - jak ktoś wspomniał - małymi misiami.
Proszę zobaczyć stronę teamu z największym RAC - nie nawiązuje do żadnego projektu graficznie za to jest niesamowicie obszerna i czytelna. Budzi zaufanie i wygląda poprzez treść jak portal. Co chwila newsy o jakich my możemy tylko marzyć. Tam jest zapał i są ludzie, którzy mimo pracy i rodziny mają czas na tworzenie grafik, statów, pisania newsów z wiedzy ogólnoświatowej, udzielania się ogólnie rzecz biorąc. U nas panuje malkontenctwo. RAC spadł i już robią się sprzeczki. Nie umiemy przegrywać i tu leży problem. Nasz team jest leniwy i szuka kozłów do roboty. Wszyscy się zgadzają, że trzeba coś zrobić, ale jak przychodzi do wyboru kto to ma być , to każdy jest zajęty.  ...
Mchl to chyba miło przeczytać pochwały na temat naszej drużyny i to w dodatku pochodzące wprost z forum naszej "konkurencji".

---------- 13:00 ----------

I jeszcze tak gwoli uzupełnienia. Mamy najwyzszy RAC , poza tym ilość kredytów w m-cu i tygodniu oraz dorobek dzienny w Polsce!!!

m2marek

kurcze!!! jeszcze niedawno  punktacja nie była taka dobra, ale podskoczyliśmy!!! :D
Dziękuję Ojcu Założycielowi i wszystkim tworzącym tę stronę, forumi i zespół

Mchl

Przeczytać miło..szkoda tylko, że w kontekście kłótni w SETI 2000.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

No teraz jest ładnie to się chwalimy, ale co będzie gdy powstanie Team , który nas przegoni - wtedy staniemy się takimi tetrykami jak Ci wspomniani w poście Al'a.

Proponuję nie dopuścić do tego i działać nawet wtedy gdy jest dobrze. A jest dobrze :)

krzyszp

Toteż działamy chyba (jak ktoś zauważył) dość dobrze.

W dodatku, bogactwem tego teamu są ludzie "którym się chce".

Oby tak dalej, atmosfera jest super i na stronie się dzieje.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Bober

Odnośnie zacytowanej wypowiedzi z konkurenycjnego forum - to mnie właśnie do Boinc@Poland zachęciła i wieloprojektowość i fajna strona oraz miła atmosfera (pomijam fakt, że wciągnął mnie tu brat :P )
A tak w ogóle to dziwię się, że osoba z drużyny, która w nazwie deklaruje co leży w jej zainteresowaniach, marudzi. Jeśli zależy komuś na wielu projektach zapraszam do nas:)

Ja np. zraziłem się do Seti, ponieważ z trudem przerobiłem w Classicu 428 pakietów i co?? Musiałem od nowa zaczynać :evil:  (wiem, że ja to akurat jestem mało pokrzywdzony - współczuję innym)

A ponieważ podoba mi się tu, to postanowiłem:
-po pierwsze pomagać Boinc@Poland osiągnąć 1. miejsce w kraju
-po drugie (i najważniejsze) starać się by Polska wyprzedziła Czechy (ale mnie to irytuje!!!:P)

Także gratuluję i dziękuję wszystkim z drużyny (przede wszystkim Mchl-owi) zapału, wytrwałości, pracowitości itd.

A teraz trzeba brać się w garść bo cel numer 2 jest bardzo odległy :evil:

Mchl

Cytat: "Bober"Także gratuluję i dziękuję wszystkim z drużyny (przede wszystkim Mchl-owi) zapału, wytrwałości, pracowitości itd.

Kłaniam się ;)

Cytat: "Bober"A teraz trzeba brać się w garść bo cel numer 2 jest bardzo odległy :evil:

I się oddala :!:  :evil:  :!:

No a narazie jest perspektywa przegnienia Finów z dwunastego miejsca.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Spokojnie. Uda się.

Boincuje bez netu i pamietajcie, że nie wszystkie staty odrazu są naliczone. Znaczy to, że co jakiś miesiąc mamy zastrzyk tych CPDN co się liczą na beznetach, bo wtedy je aktualizuje. postaram się dodać jeszcze kilka kompków do mej kolekcji. :) Wiem że sam finów i czechów nie przegonię, ale zapał jest :)

gaciu

Należy pamiętąć, że zapał i radocha jaką wielu z nas wyłapuje z liczenia jest zaraźliwa - przyciąga nowych ludzi. Powinno więc być lepiej.

Simek

Jak dobrze pójdzie to w przeciągu 1-2 dni wskoczymy na 1 miejsce w projekcie RALPH :D

124,563.71 - Free-DC
123,518.89 - BOINC@Poland

jack78

Cytat: "Simek"Jak dobrze pójdzie to w przeciągu 1-2 dni wskoczymy na 1 miejsce w projekcie RALPH :D

U mnie kompy znów pobrały próbki, więc się trochę do tego dołożę.

Poza tym udało mi się 3 kolejne kompy zatrudnić do liczenie, Semptron 2400, Celeron 633 i Duron 1200. Może niewiele, ale zawsze coś punktów dorzucą. :wink:

Mchl

Myślicie, że warto zrobić podstronkę, gdzie umieścilibyśmy najważniejsze osiągnięcia zespołu?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

---------- 01:25 07.06.2006 ----------

Ciekawy pomysł-a jakby to wyglądało?

---------- 01:38 ----------

A tak przy okazji, właśnie zauważyłem, że wskoczyłem do pierwszej dwusetki w kraju (i pomyśleć, że kiedyś mi się marzyła pierwsza pięćsetka :lol: ). No to teraz czas na pierwszą setkę. Aby stało sie to realne w piątek zamawiam A64 X2 3800.

Artur

@AL posłałem Ci PW w sprawie Stowarzyszenia - pilne !
[opis z moderowany z powodu przekroczenia maksymalnej dozwolonej liczby znaków, proszę o poprawienie opisu]

krzyszp

Cytat: "AL"w piątek zamawiam A64 X2 3800.

GRATULJĘ ;-)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

m2marek

Cytat: "AL"---------- 01:25 07.06.2006 ----------

... w piątek zamawiam A64 X2 3800.

Ja nigdzie nie widziałem 35watowców  :( . Może gdzieś można zamówić.

qbaspl

Przekroczyłem 25000 punktów :D Następny cel 50000 8)

jack78

Dla mnie kolejny cel to 200 tyś pkt. Patrząc na ostatnie punkty moich kompów to tylko 10 dni.



Cytat: "AL"w piątek zamawiam A64 X2 3800.

Mam nadzieję że ci się uda, bo ja się zamierzam do tego od jakiś 3 miesięcy, ale ciągle kasy brak. :cry:

bartsob5

ja osiagne 100K w ok 131 dni... przy obecnym RACu... jak wszystko pojdzie dobrze, to sobie sprowadze ze stanow intel conroe, i wtedy bede smigal;)

jack78

Ralph-a udało się nam dociągnąc do 1-szego miejsca na świecie. Teraz przy odrobinie chęci może uda nam się z Xtrem.
Aktualnie zajmujemy 8. miejsce, a do 3-go mamy niewiele.

Ja liczę ile mogę, zapraszam kolejnych chętnych. :lol:

KrzychuP

Zaraz się przełączę ;)

Szerpa

Mam złe informacje,
stało się to czego się obawiałem
Poorboy sie obudził
i przzucił sily z Xtremlab gdzie jego urobek dzinny 11.000
na Ralph@home
nie wiem czy cała moc ale jesli nawet polowe to szybko stracimy zespolowo 1 miejsce,
bo liczy dla zespolu Free-dc ktory jest zaraz za nami
ja oczywiscie indywidualnie na pierwsze miejsce nie mam szans
od wczoraj wieczorem do teraz nastukał juz ponad 5 tys kredytek :(
co o tym myslicie ??

Mchl

Ja myśle, że nie ma co się poddawać. ;)
Trzeba popatrzeć, co on tam kombinuje. 8)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Jak skończe ponad 400 próbek einsteina - to się dołącze  :wink:

Gave

Cytat: "Szerpa"Mam złe informacje,
stało się to czego się obawiałem
Poorboy sie obudził
i przzucił sily z Xtremlab gdzie jego urobek dzinny 11.000
na Ralph@home
I stało się - wyraźnie widać, że się gościu włączył w RALPHie. Owe 11tys kredytów wpadło dziś na konto zespołu Free-dc. I chyba niewiele możemy na to poradzić bowiem wyrabia dziennie 2 razy więcej niż cały nasz zespół w najlepszych dniach. Trochę to frustrujące.  :?  
Ale bez walki się nie poddamy!  :wink:

Mchl

On jest tylko jeden. A nas...

Chocby robil, co mógl, nie utrzyma pierwszego miesca w tylu projektach (a ma w czterech... twardy zawodnik swoją drogą ;) )

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

Tylko ralph- na razie ;).

Szerpa

---------- 22:00 18.06.2006 ----------

warto przypomniec ze jesli walczymy jednak z gosciem i probojemy dotrzymac mu kroku to optymalizacjja krunch3ra najlepsza bo projekt daje tyle kredytek ile my zadamy.

---------- 09:59 20.06.2006 ----------

Własnie wszedłem do pierwszej setki w Polce (wypada sie pochwalic)
I zauwazylem fajna prawidlowosc ze pierwsza dziesiatka w zespole jest w pierwszej setce w Polsce:)
Jack78 lada chwila tez wskoczy do 100 (kilka dni )

ansuz

A ja właśnie przekroczyłem 20000 pkt. we wszystkich projektach, i 10000 w Einsteinie :)
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

krzyku

Gratulacje !!!!
  

ansuz

Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Tom

Było miło ale pierwsze miejsce w RALPHie się skończyło  :cry:  
Rodacy, do pracy :!:
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=885bc8da28246e545e08fa0942ddc60d][/url]

Bober

Ja chciałem pomóc ale na 5 unitów w Ralphie miałem już 2 errory typu -107. Czytałem trochę na forum o nich, ale nie wiele wiadomo poza tym, że to wina windowsa i że pracują nad tym. Więc mam chyba za mało stabilnego kompa. W Rosecie też mam te błędy:(

Ale generalnie widzę, że dla Ralpha liczą u nas obecnie 3 osoby, więc nie widać większego zainteresowania.  :(

AL

Cytat: "Tom"Było miło ale pierwsze miejsce w RALPHie się skończyło  :cry:  
Rodacy, do pracy :!:
Jeszcze tylko ze 150 próbek Einsteina - i dołączam się pełną parą.

jack78

Cytat: "Szerpa"
Jack78 lada chwila tez wskoczy do 100 (kilka dni )

Nawet nie zauważyłem kiedy się tak zbliżyłem, pewnie dlatego że od zeszłej soboty byłem bez netu. :cry:
Aktualizacji projektów dokonywałem przez komórkę (cholernie droga zabawa). :x

Wygląd ana to że jeszcze 4 dni i będzie pierwsza setka w kraju.   :D