Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

AL

jack78 gratulacje z okazji awansu do pierwszej setki w kraju :!:

jack78

Dzięki AL

Jak zwykle przegapiłem :oops:

bartsob5

no i prosze... mamy ponad milion wejsc na strone w niecaly rok:)

AL

---------- 23:14 12.07.2006 ----------

Cytat... postanowiłem przedstawić aktualne pozycje naszej drużyny w różnych projektach  na  arenie Polskiej  wśród innych Polskich drużyn:
1.BBC Climate Change - 1 niezagrożone miejsce
2.Climate Prediction - 3 miejsce z realnymi szansami na drugie
3.Einstein@Home - 2 niezagrożone miejsce
4.LHC Alpha - 1 niezagrożone miejsce (bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
5.LHC@Home - 2 miejsce
6.Pirates@Home - 6 miejsce - tu awans jest tylko uzależniony od tego czy projekt roześle nowe jednostki do przeliczenia - bo stratę do poprzedzających drużyn mamy niewielką
7.Predictor@Home - 3 niezagrożone miejsce z długoterminową opcją na pierwsze miejsce
8.PrimeGrid - 1 niezagrożone miejsce
9.RALPH@home - 1 niezagrożone miejsce (bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
10.Rosetta@Home - 1 niezagrożone miejsce
11.SETI@Home - 9 miejsce z średnioterminowymi możliwościami awansu na 6 miejsce
12.SETI@Home Beta - 1 niezagrożone miejsce
13.SIMAP - 1 niezagrożone miejsce
14.SZTAKI Desktop Grid - 1 niezagrożone miejsce
15.uFluids - 1 miejsce
16.World Community Grid - 158 miejsce na świecie (brak możliwości porównania tylko wśród Polskich drużyn)
17.XtremLab - 2 miejsce-projekt zakończony
18.BURP - 2 miejsce, mała strata do pierwszego miejsca, ale też i brak próbek do przeliczenia
19.The Lattice Project - 3 miejsce
20. Leiden Classical - 1 niezagrożone miejsce
21.QMC@HOME - 1 niezagrożone miejsce
Jeśli pominąłem jakiś projekt (a wydaje mi się, że tak właśnie jest) - to proszę o wyrozumiałość i uzupełnienie mnie.

Oto zaktualizowane pozycje naszej drużyny w różnych projektach  na  arenie Polskiej  wśród innych Polskich drużyn:
1.BBC Climate Change - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
2.Climate Prediction - w stosunku do poprzedniego notowania awans na 2 miejsce (i tu czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce)
3.Einstein@Home - 2 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(i tu równierz czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce)
4.LHC Alpha - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
5.LHC@Home - 2 miejsce - czyli bez zmian(w tej chwili mamy sporą stratę do pierwszego miejsca zajmowanego przez drużynę LHC Poland - ale już w tej chwili mamy od nich znacznie wyższy RAC-także są średnioterminowe nadzieje na pierwsze miejsce)
6.Pirates@Home - nieznaczny awans na 5 miejsce w porównaniu do poprzedniego notowania - tu awans jest tylko uzależniony od tego czy projekt roześle nowe jednostki do przeliczenia - bo stratę do poprzedzających drużyn mamy niewielką
7.Predictor@Home - 3 niezagrożone miejsce z długoterminową opcją na pierwsze miejsce - czyli bez zmian (jednakże strata do 1 miejsca znacznie zmalała, no i w tej chwili mamy najwyższy RAC wśród Polskich drużyn w tym projekcie)
8.PrimeGrid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
9.RALPH@home - 1 niezagrożone miejsce  - czyli bez zmian(przybyło za to innych polskich drużyn w tym projekcie)
10.Rosetta@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian (ale pojawił sie nowy groźny konkurent -    Poland Null-Zero Team)
11.SETI@Home - awans na 8 miejsce w porównaniu z poprzednim notowaniem (lecz przy obecnym RACu w tym projekcie ciężko będzie o jakąś lepszą pozycję niestety)
12.SETI@Home Beta - spadek na 2 miejsce (ale pierwsze nie daleko)
13.SIMAP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
14.SZTAKI Desktop Grid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
15.uFluids - 1 miejsce - czyli bez zmian (ale drużyna KOŁOBRZEG wciąż blisko!)
16.World Community Grid - spadek o trzy oczka na 161 miejsce na świecie (brak możliwości porównania tylko wśród Polskich drużyn)
17.XtremLab - awans na 1 miejsce w porównaniu do poprzedniego notowania  (projekt ożył, a z nim i nasz dorobek punktowy w tym projekcie :wink: )
18.BURP - awans na 1 miejsce w porównaniu do poprzedniego notowania (ze względu na przerwę wakacyjną w tym projekcie mamy zagwarantowane pierwsze miejsce przynajmniej do września)
19.The Lattice Project - 3 miejsce - czyli bez zmian (projekt nie aktywny)
20. Leiden Classical - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
21.QMC@HOME - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian

Powstało też kilka nowych projektów w których nasza drużyna aktywnie uczestniczy. Oto nowości nie obecne w poprzednim zestawieniu:
1.Chess960@Home - 1 niezagrożone miejsce
2.HashClash - 1 niezagrożone miejsce
3.Malaria Control - 1 niezagrożone miejsce
4.Rectilinear Crossing No. - 1 niezagrożone miejsce (bo też w tej chwili jesteśmy jedyną polską drużyną w tym projekcie)
5.Seasonal Attribution -  1 niezagrożone miejsce
6.Tanpaku -  1 niezagrożone miejsce
7.VTU@Home -  1 niezagrożone miejsce

Z tego zestawienia wynika, że w 18 projektach ( z 28 ) jesteśmy najlepsi wśród polskich drużyn :!:  :!: . W porównaniu do porzedniego notowania zanotowaliśmy 5 awansów :D , 2 małe spadki :cry: , 7 nowych projektów (w których jesteśmy pierwsi i oby tak bez zmian :wink: ) oraz 14 projektów w których nasza pozycja (zregóły pierwsza pozycja :lol: ) nie uległa zmianie.

---------- 08:32 13.07.2006 ----------

Właśnie mi stukneło 200K :D

Bober

Cytat: "AL"
10.Rosetta@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian (ale pojawił sie nowy groźny konkurent -    Poland Null-Zero Team)

Rzeczywiście bardzo prężna konkurencja. I chyba przyspieszają (brawo dla nich). Jak tak dalej pójdzie za jakieś 200 dni pozbawią nas pierwszego miejsca :(

Ale pewnie nie pójdzie im tak łatwo :twisted:

MadMan

Nikt nie pisał, więc ja napiszę.

Nasza drużyna znalazła się w pierwszej setce na świecie wg serwisu boincstats.com. Komentarz chyba niepotrzebny.
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

Starszyna

Fajnie, akurat na 100 miejscu. No, to teraz atakujemy 50-te :wink:

lefler

Naprawdę świetny wynik, gratulacje! Top50 to chyba jeszcze zbyt daleko, ale jak się sprężymy to wszystko się może zdarzyć. Uwzględniając inne wskaźniki jesteśmy dużo wyżej niż 100!

m2marek

No i stalo się. Stałem się pięćdziesięciotysięcznikiem (chodzi o punkty). W ciądu paru dni powinienem osiągnąć również takie miejsce na świecie. Wszystko dzięki A64  3000+ i 6,5mies liczenia.

Juras23

No i jestem w pierwszej 25-tce :) boincowanie bez netu jednak się sprawdza :) polecam wdrażanie beznetowych kompków !!!

Powiem nawet, że boincowanie bez netu potwierdza regułę dla BOINC'a, że klastry słabszych  beznetowców są szybsze od pojedyńczych maszyn. W ilości siła :)

Starszyna

Po pół roku liczenia udało mi się uzyskać 10k punktów. Teraz atakuję 100k :D[/url]

jack78

#291
---------- 11:32 06.08.2006 ----------

Powolij zbliżam się do 1-szej 50-tki w kraju.

I od dłuższego czasu na 7 miejscu w drużynie. :lol:

---------- 17:24 09.08.2006 ----------

Cos się porobiło z RALPH. :cry:
Zmieniono system naliczania punktów. Teraz punkty za jedno zadanie spadły 2 a nawet 3 krotnie, przynajmniej w moim wypadku.
Jestem ciekaw czy to czasowe, czy może planują pozostawić na stałe.

Jeśli ktoś jest dobry z angielskiego to mógłby poczytać na furum RALPH-a i dać znać co się dzieje.

Ja na razie opuszczam ten projekt i zabieram sie za liczenie czegoś innego.  :wink:

m2marek

Późno, jednak udało się. Prawie miesiąc jak zostałem światowym piędziesięciotysięcznikiem zdobywając taka ilość punktów. Przedwczoraj zostałem ponownie piędziesięciotysięcznikiem, tym razem przekraczając to miejsce na świecie. Niestety wykres mojej pozycji na świecie wypłaszczył się, Viśta daje trochę niższe benczmarki (-300kamyków), dopero przesiatka na 2X coś pomoże

krzygaj

a ja wczoraj przekoczyłem 100K  :twisted:

krzyszp

Gratulacje!

Robi się nas dużo 8)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

kalium

---------- 19:05 12.08.2006 ----------

To ja się już też mogę zameldować :) Taki mały prezent na 25 urodziny komputera (akurat trafiło).

PS Za jakieś 10-11 dni będziemy na 3 miejscu w kraju.
Niestety koledzy gonią nas mocno w Rosecie i niedługo możemy stracić prymat...

---------- 20:24 15.08.2006 ----------

No i się doczekaliśmy... końcowe odliczanie do 10 milionów, a za tydzień 3 miejsce w kraju :)
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=9518714f264091061dde3f72dc99074b][/url]

Mchl

No i brawo!

Mamy dziś 10 000 000 punktów!
Co więcej, 5% kredytek w Polsce, "leży" na koncie naszego zespołu!
Sukces! Sukces! Sukces!
Zastanawiam się, kiedy będziemy mieli dziewięciocyfrowy wynik... ale coś mi mówi, że będzie to prędzej niż obstawię...  8)

Gratulacje Liczydłowi!

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Otwiramy beczkę z rumem kapitanie !!?? =D>

Mchl

O ile będzie bezalkoholowy ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Nikt nie zauważył czy jak? Własnie w Einstein przekroczyliśmy 3 mln punktów :!!!

Mchl

Czyżby rutyna? ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

no coz... 3 mln to nie to samo co milion, 10 mln, czy chociazby 100 000:P innymi slowy, az tak fajnie nie wyglada;)

AL

Cytat: "AL"Dzięki SIMEK. Chociaż wolałbym być na pierwszym miejscu w ogólnej punktacji(bo moje 0.446pkt kredytowego wygląda śmiesznie :wink: ) niż średnim kredycie. Niestety cierpię na brak jednostek do przeliczania w tym projekcie :cry:
Ostatnio trochę mi się poszczęściło i dziś już jestem na 1 miejscu (no przynajmniej wśród Polskich użytkowników).
http://pl.boincstats.com/stats/user_stats.php?pr=pirates&st=0&to=100&or=&co=Poland

PMG

W Xtermie mamy pół miliona. I RAC całkiem dobry. I czwarci na świecie jako drużyna. Ładnie Ładnie

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

bartsob5

no i 12Mega punktow:)

Juras23

Doszedłem na 18 pozycję  w naszej drużynie - dzięki beznetowcom, no i teraz do najbliższego mi usera mam bagatela 36 kilocredytów (KC) ( 36 kacy ) to sobie z moim RAC 800 policzę jakieś 1,5 miesiąca. Przede mną "dziura punktowa", a jak widzę wyżej są jeszcze większe.....ehhh

Szerpa

Gratuluje i życze wytrwałości.

krzygaj

Dziś udało mi się przekroczyć 200 000 punktów  \:D/  i to jeszcze nie jest moje ostatnie słowo  :lol:

PMG

3,5 mln punktów w Einsteinie - i do tego non stop RAC powyżej 50 k.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Cytat: "AL"Oto zaktualizowane pozycje naszej drużyny w różnych projektach  na  arenie Polskiej  wśród innych Polskich drużyn:
1.BBC Climate Change - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
2.Climate Prediction - w stosunku do poprzedniego notowania awans na 2 miejsce (i tu czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce)
3.Einstein@Home - 2 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(i tu równierz czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce)
4.LHC Alpha - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
5.LHC@Home - 2 miejsce - czyli bez zmian(w tej chwili mamy sporą stratę do pierwszego miejsca zajmowanego przez drużynę LHC Poland - ale już w tej chwili mamy od nich znacznie wyższy RAC-także są średnioterminowe nadzieje na pierwsze miejsce)
6.Pirates@Home - nieznaczny awans na 5 miejsce w porównaniu do poprzedniego notowania - tu awans jest tylko uzależniony od tego czy projekt roześle nowe jednostki do przeliczenia - bo stratę do poprzedzających drużyn mamy niewielką
7.Predictor@Home - 3 niezagrożone miejsce z długoterminową opcją na pierwsze miejsce - czyli bez zmian (jednakże strata do 1 miejsca znacznie zmalała, no i w tej chwili mamy najwyższy RAC wśród Polskich drużyn w tym projekcie)
8.PrimeGrid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
9.RALPH@home - 1 niezagrożone miejsce  - czyli bez zmian(przybyło za to innych polskich drużyn w tym projekcie)
10.Rosetta@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian (ale pojawił sie nowy groźny konkurent -    Poland Null-Zero Team)
11.SETI@Home - awans na 8 miejsce w porównaniu z poprzednim notowaniem (lecz przy obecnym RACu w tym projekcie ciężko będzie o jakąś lepszą pozycję niestety)
12.SETI@Home Beta - spadek na 2 miejsce (ale pierwsze nie daleko)
13.SIMAP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
14.SZTAKI Desktop Grid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
15.uFluids - 1 miejsce - czyli bez zmian (ale drużyna KOŁOBRZEG wciąż blisko!)
16.World Community Grid - spadek o trzy oczka na 161 miejsce na świecie (brak możliwości porównania tylko wśród Polskich drużyn)
17.XtremLab - awans na 1 miejsce w porównaniu do poprzedniego notowania  (projekt ożył, a z nim i nasz dorobek punktowy w tym projekcie :wink: )
18.BURP - awans na 1 miejsce w porównaniu do poprzedniego notowania (ze względu na przerwę wakacyjną w tym projekcie mamy zagwarantowane pierwsze miejsce przynajmniej do września)
19.The Lattice Project - 3 miejsce - czyli bez zmian (projekt nie aktywny)
20. Leiden Classical - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
21.QMC@HOME - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian

Powstało też kilka nowych projektów w których nasza drużyna aktywnie uczestniczy. Oto nowości nie obecne w poprzednim zestawieniu:
1.Chess960@Home - 1 niezagrożone miejsce
2.HashClash - 1 niezagrożone miejsce
3.Malaria Control - 1 niezagrożone miejsce
4.Rectilinear Crossing No. - 1 niezagrożone miejsce (bo też w tej chwili jesteśmy jedyną polską drużyną w tym projekcie)
5.Seasonal Attribution -  1 niezagrożone miejsce
6.Tanpaku -  1 niezagrożone miejsce
7.VTU@Home -  1 niezagrożone miejsce

Z tego zestawienia wynika, że w 18 projektach ( z 28 ) jesteśmy najlepsi wśród polskich drużyn :!:  :!: . W porównaniu do porzedniego notowania zanotowaliśmy 5 awansów :D , 2 małe spadki :cry: , 7 nowych projektów (w których jesteśmy pierwsi i oby tak bez zmian :wink: ) oraz 14 projektów w których nasza pozycja (zregóły pierwsza pozycja :lol: ) nie uległa zmianie.

Oto zaktualizowane pozycje naszej drużyny w różnych projektach  na  arenie Polskiej  wśród innych Polskich drużyn:
1.BBC Climate Change - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
2.BURP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
3.Chess960@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
4.Climate Prediction - 2 miejsce (i tu dalej czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce)
5.Einstein@Home - 2 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(i tu równierz czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce)
6.HashClash - 1 niezagrożone miejsce
7. Leiden Classical - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
8.LHC Alpha - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
9.LHC@Home - 2 miejsce - czyli bez zmian(w tej chwili mamy sporą stratę do pierwszego miejsca zajmowanego przez drużynę LHC Poland - ale już w tej chwili mamy od nich znacznie wyższy RAC-także są średnioterminowe nadzieje na pierwsze miejsce)
10.Malaria Control - 1 niezagrożone miejsce
11.Pirates@Home - awans na 1 miejsce w porównaniu do poprzedniego notowania
12.Predictor@Home - 3 niezagrożone miejsce z długoterminową opcją na pierwsze miejsce - czyli bez zmian (jednakże strata do 1 miejsca znacznie zmalała, no i w tej chwili mamy najwyższy RAC wśród Polskich drużyn w tym projekcie-tyle, że nastąpiła na nie wiadomo jak długo przerwa w dostawie próbek do przeliczania)
13.PrimeGrid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
14.QMC@HOME - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
15.RALPH@home - 1 niezagrożone miejsce  - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 2 miejsce na świecie!
16.Rectilinear Crossing No. - 1 niezagrożone miejsce
17.Rosetta@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian (ale pojawił sie nowy groźny konkurent -    Poland Null-Zero Team - który jakby ostatnio nieco spuścił z tonu)
18.Seasonal Attribution -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
19.SETI@Home - spadek o 1 pozycję na 9 miejsce w porównaniu z poprzednim notowaniem (lecz przy obecnym RACu w tym projekcie ciężko będzie o jakąś lepszą pozycję niestety)
20.SETI@Home Beta - awans na 1 miejsce (czyli odzyskaliśmy straconą wcześniej pozycję)
21.SIMAP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
22.SZTAKI Desktop Grid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
23.Tanpaku -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
24.The Lattice Project - 3 miejsce - czyli bez zmian (projekt nie aktywny)
25.uFluids - 1 miejsce - czyli bez zmian (ale drużyna KOŁOBRZEG wciąż blisko!)
26.VTU@Home -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
27.World Community Grid - spadek na 181 miejsce na świecie (brak możliwości porównania tylko wśród Polskich drużyn)
28.XtremLab - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 3 miejsce na świecie!

Powstało też kilka nowych projektów w których nasza drużyna aktywnie uczestniczy. Oto nowości nie obecne w poprzednim zestawieniu:
1.Docking@Home - 1 niezagrożone miejsce (bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
2.Nano-Hive@Home - 1 miejsce
3.Project Neuron - 1 niezagrożone miejsce (bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie) - warto zauważyć, że zajmujemy również 3 miejsce na świecie!
4.Proteins@Home - 1 miejsce (warto zauważyć, że zajmujemy również 10 miejsce na świecie!)
5.RenderFarm@Home - 1 miejsce
6.RieselSieve - 1 miejsce
7.Spinhenge@home - 2 miejsce - strata do 1 miejsca niewielka, ale niestety rośnie!
8.Nagrzewanie Stali @ Home  -  1 niezagrożone miejsce  (projekt nie aktywny) - warto również zauważyć, że zajeliśmy również (póki co) 1 miejsce na świecie!

Z tego zestawienia wynika, że w 28 projektach ( TYM RAZEM JUŻ Z 36 ) jesteśmy najlepsi wśród polskich drużyn :!:  :!: . W porównaniu do porzedniego notowania zanotowaliśmy 2 awanse :D , 2 małe spadki :cry: , 7 nowych projektów (w których jesteśmy pierwsi lub w ścisłej czołówce i oby tak bez zmian :wink: ) oraz 14 projektów w których nasza pozycja (zregóły pierwsza pozycja :lol: ) nie uległa zmianie.

miszol

w Nagrzewanie Stali @ Home nasza pozycja na świecie już się nie zmieni bo projekt nie bedzie wznowiony...

co do uFluids to może podlączycie jakieś kompy bo mało kto liczy w tym projekcie  :(

bartsob5

spinhenge? no coz... strata 2000 pkt jest mozliwa do odrobienia, bardzo szybko, moze przestawimy na ten projekt czesc mocy obliczeniowej?

AL

Cytat: "bartsob5"spinhenge? no coz... strata 2000 pkt jest mozliwa do odrobienia, bardzo szybko, moze przestawimy na ten projekt czesc mocy obliczeniowej?
Ja mam takie plany. Na początku przyszłego tygodnia planuje tam poprawić swoją zdobycz punktową do poziomu 10k - a że narazie mam nieco ponad 6k - to wpadnie tam jakieś niecałe 4k.

KrzychuP

Ja w tej chwili staram się dociągnąć wszystkie projekty do poziomu 1k, m.in. Spinhenge (to da jeszcze jakieś 750pkt). A potem wszystkie pójdą już równo, na ile nowe jednostki będą się pojawiać.

bartsob5

Cytat: "KrzychuP"Ja w tej chwili staram się dociągnąć wszystkie projekty do poziomu 1k, m.in. Spinhenge (to da jeszcze jakieś 750pkt). A potem wszystkie pójdą już równo, na ile nowe jednostki będą się pojawiać.

ja robilem podobnie jakis czas temu, ale do poziomu 2k... teraz mi sie projekty nieco rozmnozyly i bedzie to dla mnie nadzwyczaj trudne, wiec nastawiam sie ostatnio glownie na qmc i rosette, ale widze, ze spinhenga tez nie mozna zaniedbywac:P

AL

---------- 21:30 09.11.2006 ----------

Chyba nikt nie zauważył, ale mamy w MC2 4melony i zbliżamy się wielkimi krokami do 15melonów ogólnie! Poza tym brakuje nam tylko jakieś 220K do 2 miejsca w kraju, a do pierwszego tylko 1130K :!:  Do roboty chłopcy i dziewczęta, już tak niewiele dzieli nas od 1 miejsca (ja sam ostatnio dołączyłem kilka maszynek i atakuje 12 miejsce w naszym teamie :D )

---------- 01:35 12.11.2006 ----------

Oto zaktualizowane pozycje naszej drużyny w różnych projektach  na  arenie Polskiej  wśród innych Polskich drużyn:
1.BBC Climate Change - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
2.BURP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
3.Chess960@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
4.Climate Prediction - 2 miejsce (i tu dalej czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce)
5.Docking@Home - 1 niezagrożone miejsce (bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
6.Einstein@Home - 2 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(i tu równierz czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce)
7.HashClash - 1 niezagrożone miejsce
8. Leiden Classical - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
9.LHC Alpha - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
10.LHC@Home - 2 miejsce - czyli bez zmian(w tej chwili mamy sporą stratę do pierwszego miejsca zajmowanego przez drużynę LHC Poland - ale już w tej chwili mamy od nich znacznie wyższy RAC-także są średnioterminowe nadzieje na pierwsze miejsce)
11.Malaria Control - 1 niezagrożone miejsce
12.Nagrzewanie Stali @ Home  -  1 niezagrożone miejsce  (projekt nie aktywny) - warto również zauważyć, że zajeliśmy również (póki co) 1 miejsce na świecie!
13.Nano-Hive@Home - 1 miejsce
14.Pirates@Home - 1 miejsce
15.Predictor@Home - 3 niezagrożone miejsce z długoterminową opcją na pierwsze miejsce - czyli bez zmian (jednakże strata do 1 miejsca znacznie zmalała, no i w tej chwili mamy najwyższy RAC wśród Polskich drużyn w tym projekcie-tyle, że nastąpiła na nie wiadomo jak długo przerwa w dostawie próbek do przeliczania)
16.PrimeGrid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
17.Project Neuron - 1 niezagrożone miejsce (bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie) - warto zauważyć, że zajmujemy również 3 miejsce na świecie!
18.Proteins@Home - 1 miejsce (warto zauważyć, że zajmujemy również 11 miejsce na świecie!)
19.QMC@HOME - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
20.RALPH@home - 1 niezagrożone miejsce  - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 3 miejsce na świecie!
21.Rectilinear Crossing No. - 1 niezagrożone miejsce
22.RenderFarm@Home - 1 miejsce
23.RieselSieve - 1 miejsce
24.Rosetta@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
25.Seasonal Attribution -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
26.SETI@Home - 9 miejsce - czyli niestety bez zmian
27.SETI@Home Beta - 1 miejsce
28.SIMAP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
29.Spinhenge@home - 2 miejsce - strata do 1 miejsca niewielka, ale niestety rośnie! W dodatku POLAND - SetiTeam 2000 mocno nas naciska :!:
30.SZTAKI Desktop Grid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
31.Tanpaku -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
32.The Lattice Project - 3 miejsce - czyli bez zmian (projekt nie aktywny)
33.uFluids - 1 miejsce - czyli bez zmian
34.VTU@Home -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
35.World Community Grid - mały awans o 3 pozycje na 178 miejsce na świecie (brak możliwości porównania tylko wśród Polskich drużyn)
36.XtremLab - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 3 miejsce na świecie!

W ostatnim czasie powstał tylko 1 nowy projekt (przynajmniej taki, który wspiera BOINCstats) to:
1.DepSpid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)


Z tego zestawienia wynika, że w 29 projektach ( TYM RAZEM JUŻ Z 37 ) jesteśmy najlepsi wśród polskich drużyn :!:  :!: .

Bober

No i stało się.

BOINC@Poland jest pierwszą drużyną w Polsce w ogólnej ilości punktów, wg BoincStats :!:

Panowie czas otwierać szampana, rum... czy co tam kto lubi... i świętować :D

Gratuluję wszystkim z zespołu, a szczególnie Ojcu Założycielowi =D>

Teraz  bierzmy się za pierwsze miejsce na świecie :twisted:

m2marek

"gratki" wszystkim liczącym =D>  i piwo dla wszystkich \:D/

AL

Oto zaktualizowane pozycje naszej drużyny w różnych projektach  na  arenie Polskiej  wśród innych Polskich drużyn:
1.BBC Climate Change - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
2.BURP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
3.Chess960@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
4.Climate Prediction - 2 miejsce (i tu dalej czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce - choć powoli zaczynamy zdobywać tu tyle punktów co nasi rywale, teraz wystarczy ich zdobywać od nich troszkę więcej :wink: )
5.DepSpid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
6.Docking@Home - 1 niezagrożone miejsce
7.Einstein@Home - 2 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(i tu równierz czeka nas twarda i zacięta walka z drużyną POLAND o pierwsze miejsce)
8.HashClash - 1 niezagrożone miejsce
9. Leiden Classical - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
10.LHC Alpha - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)
11.LHC@Home - 2 miejsce - czyli bez zmian(w tej chwili mamy sporą stratę do pierwszego miejsca zajmowanego przez drużynę LHC Poland - o ile BOINCstats nieeksportuje chwilowo statystyk - to wg.danych bezpośrednio ze strony LHC mamy ponad 10krotnie wyższy RAC od LHC Poland - i szybko się zbliżamy :!: )
12.Malaria Control - 1 niezagrożone miejsce
13.Nagrzewanie Stali @ Home  -  1 niezagrożone miejsce  (projekt nie aktywny) - warto również zauważyć, że zajeliśmy również (póki co) 1 miejsce na świecie!
14.Nano-Hive@Home - 1 miejsce
15.Pirates@Home - 1 miejsce
16.Predictor@Home - 3 niezagrożone miejsce z długoterminową opcją na pierwsze miejsce - czyli bez zmian (jednakże strata do 1 miejsca znacznie zmalała, no i w tej chwili mamy najwyższy RAC wśród Polskich drużyn w tym projekcie-tyle, że nastąpiła na nie wiadomo jak długo przerwa w dostawie próbek do przeliczania)
17.PrimeGrid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
18.Project Neuron - 1 niezagrożone miejsce (bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie) - warto zauważyć, że zajmujemy również 4 miejsce na świecie!
19.Proteins@Home - 1 miejsce (warto zauważyć, że zajmujemy również 12 miejsce na świecie!)
20.QMC@HOME - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
21.RALPH@home - 1 niezagrożone miejsce  - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 3 miejsce na świecie!
22.Rectilinear Crossing No. - 1 niezagrożone miejsce
23.RenderFarm@Home - 1 miejsce (warto zauważyć, że zajmujemy również 11 miejsce na świecie!)
24.RieselSieve - 1 miejsce
25.Rosetta@Home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
26.Seasonal Attribution -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
27.SETI@Home - 8 miejsce - czyli mały awans o 1 pozycję
28.SETI@Home Beta - 1 miejsce
29.SIMAP - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
30.Spinhenge@home - 1 miejsce - czyli mały (ale jakże miły) awans o 1 pozycję, przyczym wciąż trzeba uważać na    InfoPC.pl i POLAND - SetiTeam 2000 - które mocno nas naciskają :!:
31.SZTAKI Desktop Grid - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
32.Tanpaku -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
33.The Lattice Project - 3 miejsce - czyli bez zmian (projekt nie aktywny)
34.uFluids - 1 miejsce - czyli bez zmian
35.VTU@Home -  1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian
36.World Community Grid - mały spadek o 1 pozycje na 179 miejsce na świecie (brak możliwości porównania tylko wśród Polskich drużyn)
37.XtremLab - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian - warto zauważyć, że zajmujemy również 3 miejsce na świecie!

W ostatnim czasie powstał tylko 1 nowy projekt (przynajmniej taki, który wspiera BOINCstats) to:
1.ABC@home - 1 niezagrożone miejsce - czyli bez zmian(bo też jesteśmy jedyną Polską zarejestrowaną drużyną w tym projekcie)

Z tego zestawienia wynika, że w 31 projektach ( TYM RAZEM JUŻ Z 38 ) jesteśmy najlepsi wśród polskich drużyn :!:  :!: .
No i najważniejsze - od dziś jesteśmy na pierwszym miejscu w klasyfikacji OVERALL :!:  :!:  :!: