Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Sukces!

Zaczęty przez matti_tm, 15 Październik 2005, 18:28

Can-D

Cytat: Gargul w 19 Marzec 2010, 14:51
Ścisła czołówka najbardziej śmieciowych projektów.  :ph34r: Gdyby nie mało uczciwe punktowanie, nic by nie znaczyły.

Gwoli ścisłości - Collatz był kalibrowany według teoretycznego PC dającego 100 pkt/doba - najbliżej do tego było PIII - 800 MHz/o ile dobrze kojaże w tej chwili - do sprawdzenia dla zainteresowanych na forum Collo,nic nie kosztuje,ale prościej wypisywać głupoty/ .Jedno liczone wu zajmuje mu 6,5 dnia,Quadowi pokroju 6600 - ok.12 h,najszybszym grafom - mniej niż 6 min.Więc nie wiem gdzie jest to nieuczciwe punktowanie - skoro wykonam tą samą prace tylko szybciej.

pszyklejony

W Szlachetnym SETI ten stosunek wynosi u mnie 4:1 a nie 120 :1 :).

Troll81

Szlachetne SETI ma mało wydajną aplikację. Po prostu niektóre appsy da się uruchomić w pełni na GPU a niektóre wymagają pomocy od CPU...

Gargul

#1123
Cytat: Chew-Z w 19 Marzec 2010, 15:07
Collatz był kalibrowany według teoretycznego PC dającego 100 pkt/doba - najbliżej do tego było PIII - 800 MHz/o ile dobrze kojaże w tej chwili

Jeden WU Einsten@Home, wartości ok. 120pkt, liczyłem ~10 dni normalnej pracy. Więc pewnie ze 4 dni non stop liczenia. Było to ze 3 lata temu (i dalej), na Athlonie 1,2 Ghz, który na głowę bił wydajnością PIII 800 MHz (bił się w rankingach z Duronem 850 MHz).

Cytat: Chew-Z w 19 Marzec 2010, 15:07
do sprawdzenia dla zainteresowanych na forum Collo,nic nie kosztuje,ale prościej wypisywać głupoty/ (...) Więc nie wiem gdzie jest to nieuczciwe punktowanie

Przykład:
http://pl.boincstats.com/stats/project_cpcs.php
Punktem odniesienia jest SETI.

Cytat: Chew-Z w 19 Marzec 2010, 15:07
Więc nie wiem gdzie jest to nieuczciwe punktowanie

Ja też nie. Przepraszam.

Inna sprawa, to wartosć naukowa projektu. To jednak nie wątek, aby to poruszać (może warto ten offtop przenieść). Każdy liczy co chce i w to nie wnikam. Mam jednak swoją opinię, którą opieram o krytyczne źródła.

Skret

Jeszcze kiedyś będziesz chciał przelecieć się swoim nowiutkim statkiem międzygwiezdnym to wspomnisz starą dobrą milke dzięki której będziesz miał gwiezdnego dżipiesa :)

Troll81

Wy tu o pierdołach a czesi nam umykają......



koniec offtopu i do wioseł  :attack: bo pod killem przeciągnę



widać jak awaria milki wpływa na RAC  %)

[B@P] MSW

Czesi przyspieszyli, ale to tylko dzięki zespołowi Czech National Team. Walą prawie dwa razy więcej punktów niż nasz zespół. Może być cięzko ich przegonić.

Troll81

Czas ich przegonić.....

Niekumaty Burak

W tym tygodniu mamy szansę na wyprzedzenie dwóch zespołów, Ars Technica i BOINC Synergy, wtedy wskakujemy na 10 miejsce.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Tomasz R. Gwiazda

dokladnie :) obserwuje malejacy dystans od jakiegos czasu :)

Pozniej moze byc ciezej, chociaz Einstein at work ma slaby RAC i z czasem ich tez lykniemy. Co do innych, to zalezy jakie dziala u nas odpalimy  :attack:

Troll81

a polska nieubłaganie zbliża się do czechów


[B@P] MSW

#1131
Panowie Boincstats pokazuje że BOINC@Poland na miejscu 11, a za 4 dni łykniemy BOINC Synergy !


-------------parę godzin póżniej
Oj znowu spadliśmy, ale to tylko kwestia czasu

KrzychuP

Łykniemy BOINC Synegry?  :fright:

Nieeee, to nie możliwe.
Jakby mi ktoś to 5 lat temu powiedział to bym go wyśmiał  :)
A więc walczmy  :attack:

kempler

Jak się czyta pierwszy post to się miło robi... :)

Cytat: matti_tm w 15 Październik 2005, 18:28
Pisał już o tym Ojciec Założyciel na newsach, a ja wspomnę tutaj...

Niniejszym, według serwisu BoincStats, przekroczyliśmy magiczną liczbę miliona punktów kredytowych! Znane powiedzenie twierdzi, że najtrudniej jest zarobić pierwszy milion, dobrze więc, że mamy to już za sobą. :)

Ten niewątpliwy sukces zbiegł się w czasie z kolejnym: rzutem na taśmę awansowaliśmy na siódme miejsce w Polsce. Niestety na najbliższy czas sukcesy w tej dziedzinie musimy odłożyć (do nadrobienia jest niemal pół miliona).

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim członkom grupy i zachęcamy do dalszej wytężonej pracy! :)

Zespół Boinc@Poland

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

#1134
http://pl.boincstats.com/charts/chart_pl_bo_object_month_teams_9063.gif

to dosyć dobrze obrazuje temat :D

poniżej widać że nie wszystkie teamy mają taką dynamikę :D

http://pl.boincstats.com/charts/chart_pl_bo_object_month_teams_10682.gif

sesef

pamiętaj ze einstein to głównie cpu jak nie w 100% cpu i do czasu, aż ATI nie weszło do gry to o ich wyprzedzeniu wiele teamow mogło pomarzyć.

Machloj

ja tam przeliczyłem kilka próbek einsteina na gf260 - punktowały jakbym liczył na P4 :D

Troll81

No i zasłużony awans na 10 :D

KrzychuP

Wirtualna kolejka dla każdego  :parrrty:

[B@P] MSW

Więcej, więcej, szybciej, szybciej i wszystkich przegonimy  XD.
A tak na poważnie to zauważyłem że takie awanse zdarzają się nam coraz częściej, albo ja wcześniej na to
niezwracałem uwagi. Jak rok temu wstępowałem w zacne szeregi teamu byliśmy na 18 miejscu w świecie,
a teraz 10 miejsce! Jak to szybko leci.

G

Chciałbym sprytnie zauważyć , że po osiagnięciu 1. miejsca - nie możemy już iść dalej , bo osiagniemy pozycję minus jeden XD . Całe szczęście , że to nam nie grozi.  XD

tmphaha

Cytat: G w 28 Marzec 2010, 15:25
Chciałbym sprytnie zauważyć , że po osiagnięciu 1. miejsca - nie możemy już iść dalej , bo osiagniemy pozycję minus jeden XD . Całe szczęście , że to nam nie grozi.  XD
a gdzie 0 (zero)?

apohawk

Jak masz 0 punktów w projekcie, to masz pozycję zero wg boincstats.com. Jak dostaniesz jakieś punkty to z zerowej pozycji spadasz na prawie sam koniec i liczysz, żeby kiedyś zdobędziesz wyższą pozycję...
No good deed goes unpunished.

[B@P] MSW

tmphaha---> jak i  gdzie można dostać taką miniaturkę z prime grida jaką Ty masz?

emik

[quote author=[B@P] MSW link=topic=69.msg99025#msg99025 date=1269794879]
tmphaha---> jak i  gdzie można dostać taką miniaturkę z prime grida jaką Ty masz?
[/quote]

http://stats.free-dc.org/pgridtag.php?id=36222&theme=10



możesz zmieniać motyw tła zmieniając numer theme


[B@P] MSW

Dzięki emik. :respect: Mam to teraz i ja ! :)

G

" a gdzie 0 (zero)?"
tmphaha masz całkowita rację - zero to je ono.  :attack: Walczymy więc o poz. nr 0 . XD

Tomasz R. Gwiazda

Polska juz na 9 miejscu :)
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_country_stats.php?pr=bo&st=0#9

lyknelismy Czechow.
Za 243dni w zasiegu Australia

apohawk

yippie kay ey  :attack:
No good deed goes unpunished.

emik

no to po :parrrty:


[B@P] MSW

No to za 2 tygodnie kolejny awans naszego zespołu !  :D
Same sukcesy, od  :parrrty: głowa boli a kolejne przed nami   ;D

Szopler


Voice1980


G

 :parrrty: Tak trzymać ! :parrrty:

Tomasz R. Gwiazda

siakis error , Czesi nas lykneli.
Dzis mieli wynik o 13mln wiekszy niz zwykle.

Bobo_PL

Kurde na chwilę kompa wyłączyłem i znowu PL na 10 miejscu. Spoko już odpalam swoje Pentium 3   %)

apohawk

Daleko nie uciekną  :attack:
No good deed goes unpunished.

[B@P] MSW

Jak tak grzać będą to nam  uciekną

tmphaha

Patrząc na zachowanie się statystyk niektórych czechów, np:
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=262167
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=1827473
nic chyba nie powinno dziwić ....

Dzisiaj zgarnęli 18kk w Collatz Conjecture, jakoś nie udało mi się tych punktów odnaleźć w statystykach projektu ...

Najlepsze jest to, że znów możemy ich wyprzedzić  XD


[B@P] MSW

Jak to możliwe że tym Czechom o których wspominasz w jednym dniu przyznano 5kk punktów
a następnego dnia im te punkty odbierają ? Co jest grane?
Czy to tylko po to aby nas wkurzyć ?