Crunch3r boinc 5.7.0 x86_64

Zaczęty przez Nietoperek, 21 Październik 2006, 20:07

Nietoperek

5.7.0 x86_64 -- wersja bez zadnych optymalizacji (przynajmniej taka wstepnie miala byc czy faktycznie jest czysta sie okaze jesli ktos przetestuje) dla systemow Windows x64 - wymaga wczesniejszej instalacji boinc'a 5.4.11

bartsob5

juz wstawiam do artykulow...
zeby nie bylo znowu zadnych numerow, uploaduje to na serwer... zaraz podam adres...

link

krzyszp

Z przyczyn obiektywnych mam na kompie 64 bitowym system 32 bitowy...
Będzie toto działać?


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Szerpa

Nie nie bedzie działac na 32 bitach bo menager boinc jest w tej wersji 64 bitowy
A co do wersji zeczywiscie jest czysta bez podniesionych benchmarkow sa co prawda nieco wyzsze niz w 32 bitach no ale jak sie wydaje to tylko z racji tego ze 64bity powinny byc wydajniejsze
wersja dziala bez problemow
pozostaje nam juz tylko czekac na wersje aplikacji liczących 64bitowych dla windows w poszczegolnych projektach
pozdrowionka

Nietoperek

kolejne paczki w wersji 5.7.5 -- od Crunch3r'a - jak poprzednio brak zmian w systemie testow procesora - dodane opcje znane z klienta Trux'a "cpu affinity & return results immediately" - wersje 32 i 64 bit

AL

Cytat: "Nietoperek"kolejne paczki w wersji 5.7.5 -- od Crunch3r'a - jak poprzednio brak zmian w systemie testow procesora - dodane opcje znane z klienta Trux'a "cpu affinity & return results immediately" - wersje 32 i 64 bit
Czyli teraz na win xp 32bit też pójdzie? A czy mógłby mi ktoś powiedzieć - które projekty przyspieszą dzięki tej optymalizacji :?:

Nietoperek

zaden projekt nie przyspieszy (teoretycznie) bo to sa tylko klineci boinc bez zadnych dodatkowych optymalizacji z dodanymi dwiema opcjami, ktorych nie ma oryginalny klient ( z czego jeden jest skompilowany pod systemy x86-64 czego poki co tez nie ma oficialnie)