Zmiana teamu - problem ze statami

Zaczęty przez Tomislaw, 01 Listopad 2006, 16:22

Tomislaw

Przyłączyłem się do Was. Punkty lecą na konto BOINC@Poland. W Boinc managerze w zakładce zespół wyświetla mi, że należę do Waszego teamu, jednak klikając na sygnaturkę pod postem wyświetla się że należę ciągle do teamu Poland. Przeznam się, że jestem trochę tym skołowany i nie uśmiecha mi się zakładanie nowego konta i liczenie od zera. W czym jest problem  :?:



Juras23

Proponuję odrobinę cierpliwości, czasem BOINCStats odświeża dane po kilku dniach. powinno wszystko się samo poukładać. :)

Tomislaw

Wygląda na to, że już wsio OK - Dzięki  :D



KrzychuP

A ja się może czepiam, ale piszesz:
CytatW Boinc managerze w zakładce zespół wyświetla mi, że należę do Waszego teamu

Moim zdaniem, jak zacząłeś liczyć z nami, to nie jest już Wasz team, tylko NASZ wspólny. Mchl'a, Jurasa, Twój i mój, oraz tych wszystkich innych 800 osób, których wymieniać nie będę, a które liczą w zespole BOINC@Poland, bo byłby to chyba najdłuższy post na forum. Oczywiście jakby nie patrzeć, to Mchl jako Ojciec Założyciel ma tu więcej do powiedzenia niż szeregowy liczydłowy, taki jak ja ;)

Mchl

Cytat: "KrzychuP"Oczywiście jakby nie patrzeć, to Mchl jako Ojciec Założyciel ma tu więcej do powiedzenia niż szeregowy liczydłowy, taki jak ja ;)

I tak wy więcej gadacie :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org