Zmiana lokalizacji czujnika na mapie!

Zaczęty przez Hubik, 16 Marzec 2012, 09:57

Hubik

Przeniosłem czujkę na inny komputer i nie ma możliwości dodania go do mapy mimo, że odesłało się już kilka próbek.

A może trzeba usunąć z mapy poprzedni komputer? Tylko jak to zrobić?

TJM

Nie trzeba nic usuwać. Praktycznie po pierwszym kontakcie z schedulerem (20-30 minut) powinna pojawić się opcja dodania lokalizacji.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Hubik

Z nowego kompa odesłały się już 2 próbki ale tej opcji nadal nie ma, mam tylko to:


TJM


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Szopler


Hubik

Cytat: TJM w 16 Marzec 2012, 11:35
A który to host (ten nowy) ?

Tak, nowy - opcja już się uaktywniła i już go widać.

Preszus

A co się dzieje z lokalizacją czujki z poprzedniego komputera? Ja też przeniosłem czujkę na inny komputer i aby była do niego przypisana musiałem dodać ją jako nowa, umieściłem ją na mapie ale co zrobić ze stara lokalizacją i starym ID czujki. Można to jakoś usunąć czy samo zaniknie po jakimś czasie?

http://stats.free-dc.org/pgridtag.php?id=108303&theme=1


krzyszp

Zostanie zapamiętane, dzięki temu nie będziesz musiał znowu ustawiać lokalizacji jak znów podłączysz czujkę do tego komputera.
Oczywiście znacznik na mapie sam zniknie po ok. 24h od ostatniego odczytu.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka