Problem z pobieraniem próbek

Zaczęty przez eemill, 03 Kwiecień 2012, 17:50

eemill

Witam, to mój pierwszy post więc witam wszystkich,

napotkałem na następujący problem.
Liczę PM (Docking) na dwóch komputerach na jednym nie ma żadnych problemów z próbkami,
na drugim natomiast nie pobierają się próbki.
Początkowo próbki pobierały się ale otrzymywałem komunikat "Pobieranie nie powiodło się",
a w tej chwili nie otrzymuję nic. Z siecią wydaje się wszystko OK.
Kilka razy zaktualizowałem i zrestartowałem projekt i nic.

Czy ktoś z liczących ma podobne problemy? Czy to po prostu brak próbek?


Teraz otrzymałem komunikat w logach

2012-04-03 17:07:13 | Docking | (reached daily quota of 38 results)

Cyfron

a jak masz zakładkę "zadania" to kliknij w "pokaż wszystkie zadania" - nie pokazuje Tobie tam czegoś?
Chyba, że komputer ma jakieś duże problemy ze sobą i uwalał probki po kilku sekundach liczenia...

eemill

W zakładce zadanie nie mam totalnie nic.

Na stronie projektu mam przy próbkach "client error". Ale to do pewnego momentu gdy próbowało ściagąć.
Teraz nawet tego nie ma bo nie pobiera.
W logach jest cały czas tak:

2012-04-03 17:07:08 | Docking | Requesting new tasks for CPU
2012-04-03 17:07:13 | Docking | Scheduler request completed: got 0 new tasks
2012-04-03 17:07:13 | Docking | No work sent
2012-04-03 17:07:13 | Docking | (reached daily quota of 38 results)


Generalnie nie zaczyna liczyć bo nic nie może pobrać wiec nie uwala po kilku sekundach.

Do wczoraj było spoko. Liczyło sie jeszcze ABC i teraz tez z tym nie ma problemu

Cyfron

może być tak, że coś się stało i Twój komp uwalił 38 próbek, które są dziennym limitem (chyba) z tego projektu - sprawdź po północy (ale nie wiem jakiego czasu ;) )

eemill

Policzyłem. Mam error przy 79 próbkach.

Może mnie jakoś odcięło. Poczekam do jutra nie mam chyba zbytniego wyboru.

Tyle że wcześniej akurat jak sie próbki pobierały to patrzałem na to i od razu po pobraniu w zakładce "pobieranie" w menagerze, w zakładce "zadania" pojawiała sie próbka z statusem "Pobieranie nie powiodło sie"

Nic, poczekam.

Tak mi jeszcze przyszło do głowy. Problem zaczął się wraz z aktualizacją BOINCMenagera
(zrobiłem to na tym komputerze akurat przed włączeniem projektu Docking) na drugim kompie mam jakąś starszą wersję,
ale domyślam się że inne osoby też aktualizowały i nikt problemu nie zgłaszał.

Czy idzie ew. wrócić do starszej wersji ( w sensie zwykłe odinstalowanie aktualnej i zainstalowanie starszej)?

Tomasz R. Gwiazda

prawdopodobnie przeszedles z wersji 6.xx na 7.xx i stad problemy

rozwiazanie to odinstalowanie starej, reczne czyszczenie katalogow + jakis ccleaner
restart
instalacja wersji 6.xx

eemill

Mam aktualnie 6.12.34 wiec to nie ta opcja.

Wygląda na to że jednak coś moje łącze mi szwankowało i nie mogło dociągać choć inne projekty ciągnie normalnie.
Okaże się jutro.