Jaki wideorejestrator do samochodu?

Zaczęty przez Cyfron, 20 Kwiecień 2012, 17:59

Szopler

#40
http://www.ebay.com.au/itm/310752336819?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
[smg id=10354 type=av align=center caption="watch?v=S7Wj3BsBLxs"] [smg id=10355 type=av align=center caption="watch?v=z0VeVaOykAM"]

Tobas

Dzięki Szopler - o coś takiego właśnie mi chodziło - na Allegro są po 200zł ;)

Martin Fox

Skoro nie mogę odczytać nazwy miejscowości na tablicy to znaczy że i taki za 49zł z marketu będzie ok :)

Tobas

Cytat: Martin Fox w 12 Wrzesień 2014, 09:07
Skoro nie mogę odczytać nazwy miejscowości na tablicy to znaczy że i taki za 49zł z marketu będzie ok :)

To przełącz sobie YT na full HD :D

Troll81


Martin Fox

Cytat: Tobas w 12 Wrzesień 2014, 09:09
Cytat: Martin Fox w 12 Wrzesień 2014, 09:07
Skoro nie mogę odczytać nazwy miejscowości na tablicy to znaczy że i taki za 49zł z marketu będzie ok :)

To przełącz sobie YT na full HD :D
Miałem i powiem szczerze - dużej różnicy między tym a rejestratorem za 49zł z LeClerc nie widzę.

citro-gen88

#46
Ja ze swej strony mogę polecić świetną kamerę samochodową Ferguson - model Eye Drive SHD 100. Moim zdaniem jej największe atuty to: atrakcyjna cena w stosunku do super jakości, nagrywanie w super hd, funkcja WDR (szeroki zakres dynamiki) - do tego też ma duży wyświetlacz 2,7 cala i polskie menu. Ma jeszcze bajer w postaci tego, że włącza się sama gdyż ma czujnik ruchu :)
Ja zapłaciłem za tą kamerkę kilka miesięcy temu 320 zł i jestem z niej bardzo zadowolony!

Edit:
Proszę nie spamować...

AiDec

Czy ta kamerka jest wideorejestratorem w swietle polskiego prawa?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Krzysiak

Trochę wody upłynęło w Wiśle więc czas na nowy wideorejestrator

Kto co ma i kto co może polecić :)


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Szopler

Yi (Xiaomi / Xiaoyi) Dash Cam obecnie. Do miasta (na niewielkie prędkości jazdy) dobra bo ma bardzo szeroki kąt i pieszego czy rowerzystę "z nienacka" widać dobrze, ale na trasie rejestracji nie odczytasz.

Krzysiak

Bateria wmontowana na stałe ? (w moim obecnym padłą do zera i nie da się jej wymienić)
Ile zajmują pliki wideo - czas i wielkość


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

migawron

też się przymierzam do zasugerowania prezentu dla siebie w postaci jakiejś kamerki, raczej do miasta, ale powiedzmy z 20% czasu z prędkościami autostradowymi (obwodnice itp). Polecicie coś budżetowego, co spełni podstawowe funkcje?