Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Tajna akcja

Zaczęty przez PoznanskaPyra, 22 Kwiecień 2012, 03:23

PoznanskaPyra

Wpadłem na pomysł Tajnej Akcji, czyli kupowania uszkodzonych kart graficznych i płyt głównych na allegro. Jak wiadomo można na allegro a w szczególności na ebay-u trafić świetne okazje. Takie części lecą do mnie do naprawienia, a potem w zależności od decyzji ekipy SKB@P trafiają, albo do jakiegoś SKB@P, albo idą na sprzedaż. Pieniądze ze sprzedaży (-pieniądze wydane na części) trafiają na konto SKB@P-u.

Wkład w tajną akcję
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtZK4q6fC6jadE1kVzZ2MGo2NlRuUkItT3J5LTlLZGc
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

a jaki procent tych kart odratujesz?

Tomasz R. Gwiazda

a w jakim sensie ta akcja jest tajna? :)

PoznanskaPyra

Jej zalążek był, a nazwa została. Sens to ma można trafić dobry sprzęt. % nie jestem wstanie na razie podać, ale myślę, że przy rozsądnym wybieraniu sprzętu ten procent może być duży.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

kotfryc

#4
PoznanskaPyra pomysłów na tym forum to nie brak, ino z realizacją gorzej...  :whistle: ale rozumiem, że chciałbyś się tym (słusznym) tematem zająć. Może sprecyzuj jaka pomoc ze strony kolegów byłaby Ci potrzebna, ile czasu, umiejętności i chęci jesteś w stanie w to zaangażować - czyli jakieś konkrety co by to wyglądało na przemyślane, a nie na urwane z choinki.

Ja mam trochę uszkodzonego sprzętu do przejrzenia/oddania (2xlaptop dualcore), ale ze względu na odległość nie będę w stanie tego dostarczyć w najbliższym czasie -  nie zając nie ucieknie...  :whistle: może trafić pod twoje skrzydła  :)

PoznanskaPyra



Kofryc
CytatMoże sprecyzuj jaka pomoc ze strony kolegów byłaby Ci potrzebna
Części, ostatnio już sam zainwestowałem bardzo dużo i na razie pauzuje, bo nie mam.
Do tego koszty kupna elementów(np.kondensatory) oraz cyny itp. pokrywam ja.

Cytatile czasu, umiejętności i chęci jesteś w stanie w to zaangażować
Tyle ile będzie trzeba.  :)

CytatJa mam trochę uszkodzonego sprzętu do przejrzenia/oddania (2xlaptop dualcore), ale ze względu na odległość nie będę w stanie tego dostarczyć w najbliższym czasie -  nie zając nie ucieknie...  :whistle: może trafić pod twoje skrzydła  :)
Było by super  :boing:

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

xelexin

Idea fajna ;)

Tylko fakt jaki procent dasz rade odratować to jest pytanie :)

żeby nam to nie poszło w plecy....
 


PoznanskaPyra

Raczej nie bo ceny taki elementów są o 50-80% niższe.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

ale jak 50% nie uda cisie odratowac to będziesz w plecy...

PoznanskaPyra

Te 50% tracą te najnowsze karty.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

PoznanskaPyra

Wkład w tajną akcje, pierwszy post.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970