Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Tłumaczenia NativeBOINC.

Zaczęty przez matszpk, 07 Maj 2012, 18:47

matszpk

cześć. mam dla was ciekawą propozycję współpracy. jeśli ktoś jest poliglotą i zna nie tylko angielski (lepiej ode mnie) i polski może przetłumaczyć teksty mojej aplikacji. Tym którzy to zrobią zapiszę do listy twórców :). Wszystkie teksty są w plikach: strings.xml i arrays.xml.
Jeśli będziecie mieli gotowe tłumaczenia wyslijcie pod adres: matszpk@interia.pl.
Tak sobie pomyslałem, że można tą aplikację przetłumaczyć nie tylko na język polski. Niestety znam nieco język angielski :dunno:. Zachęcam was do tłumaczenia, możecie zrobić coś więcej niż testowanie.

Troll81

no tojak znajdę cza to będziesz miał

matszpk

dzięki trollu :p_arr:. ja robię wersję po polsku.

goofyx

Ja bym taką informację/prośbę o pomoc dał na FaceBooka <- myślę, że ktoś się zgłosi.

ps.: szczególnie jeśli puści się info po polsku i angielsku
Po za tym można dać info na forum BAM o akcji tłumaczenia na różne języki + linki do filmików

matszpk

ok. dobry pomysł  8) jutro spróbuję troche to rozgłośnić.

goofyx

Cytat: matszpk w 07 Maj 2012, 21:48
ok. dobry pomysł  8) jutro spróbuję troche to rozgłośnić.
Osobiście uważam, że skoro ludzie kręcą filmiki o twoim programie to lepiej żebyś Ty (lub my czyli B@P) odważniej wyszli do świata w kwestiach promocyjnych.

Troll81

mat własciwie z angielskim tam jest wszystko cacy. jakis rażących błędów nie widze. Mam ci to doszlifowac czy jak?

matszpk

sprawdź czy są jakieś niedociągnięcia. i tyle wystarczy ;).

migawron

mogę hurtem ogarnąć tłumaczenie na kilka(naście?) języków - mam znajomą która jest tłumaczką w Parlamencie Europejskim, spytam czy nie poświęci się dla nauki :-)



Troll81

eee to może od razu poprosić o tłumaczenia innych naszych projektów??  %)

matszpk

świetnie  ;D migawron. bardzo się cieszymy, że masz takich znajomych. mogli by pomóc przy tłumaczeniach nie tylko mojego projektu.
Teraz opublikowałem nowego NativeBOINC z polskimi napisami. możecie sprawdzić go.

matszpk

ok. dzięki braci z Czech National Team :ahoy:, mam już prawie tłumaczenie czeskie. dzisiaj publikuje nową (jeszcze na GooglePlay), z poprawkami dla reinstalacji i itp. Wielkie dzięki dla Czech National Team  :parrrty:.

Troll81

Podziękuj im po czesku

Děkujeme Českého Národního Týmu

matszpk

Děkujeme Českého Národního Týmu  :p_arr:!
Nowa wersja z czeskim tłumaczeniem dostępna. poprawiłem kilka błędów (szczegolnie reinstalację klienta).

matszpk

Dzięki Danielowi Winzen :respect:, mamy już tłumaczenie niemieckie (od wersji 0.3.9.2.1). Danke, Daniel Winzen  :p_arr:.