BOINC@Poland

Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: znikające projekty i jednostki  (Przeczytany 1239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

miszol

• Bywalec forum
    • http://www.civ.org.pl
znikające projekty i jednostki
« dnia: 06 Grudzień 2006, 18:15 »

witam

mam pewien problem, otóż: gdy zostawiam kompa włączonego i wracam do niego po dłuższym czasie (~12h) to w menadżerze nie mam żadnych projektów i jednostek do przeliczania (w menadżerze zamiast "Połączony z localhost" mam "Rozłączony").
Problem znika (znaczy: pojawiają się projekty i jednostki) po restarcie menadżera, ale obawiam się że wiekszość czasu jak mnie nie ma przy kompie to nic nie jest liczone :(

BOINC 5.3.6 i jakaś optymalizacja (nie pamiętam jaka :oops: - problem pojawił się niedawno, a optymalizacja zainstalowana jest już dłuższy czas)

co zrobić?
reinstal manadżera? jeżeli tak, to jak do tego się zabrać bo nigdy nie musiałem tego robić?

bartsob5

• Global Moderator
  • Starszy Liczydłowy
  • *
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Grudzień 2006, 18:29 »

u mnie tez czasami ten problem wystepuje, a nie ma innego sposobu sprawdzic czy cos liczy, jak obserwacja procesow w menadzerze zadan... jak na moj gust, to powinno sie cos liczyc;) (no chyba ze w tym czasie nie ma wlaczonego boinc.exe)

jak zrobic reinstal? odpal instalke boinca, i tam w zaleznosci od opcji repair albo remove (i wtedy jeszcze raz install)

miszol

• Bywalec forum
    • http://www.civ.org.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Grudzień 2006, 18:45 »

Cytat: "bartsob5"
u mnie tez czasami ten problem wystepuje, a nie ma innego sposobu sprawdzic czy cos liczy, jak obserwacja procesow w menadzerze zadan... jak na moj gust, to powinno sie cos liczyc;) (no chyba ze w tym czasie nie ma wlaczonego boinc.exe)

hmm, tego nie sprawdzałem - następnym razem popatrze na procesy
Cytat: "bartsob5"

jak zrobic reinstal? odpal instalke boinca, i tam w zaleznosci od opcji repair albo remove (i wtedy jeszcze raz install)

okej, zobacze co będzie możliwe

dzięki za pomoc!
Strony: [1]   Do góry

SMF spam blocked by CleanTalk