Nowa odsłona BAM - problemy

Zaczęty przez goofyx, 24 Maj 2012, 09:11

goofyx

Nie wiem dlaczego ale od wprowadzenia przez BAM nowego wyglądu to w moich statystykach szczególnie WCG wszystko leży.
Wcześniej na jednym z liczydeł miałem 600tyś pkt, a teraz wykazuje mi 0 lub 97tyś pkt <- przy czym w ciągu ostatnich 3 dni BAM pokazuje mi -97tyś pkt w WCG.
Ktoś wie o co chodzi i kiedy się to ustabilizuje?

krzyszp

Statystyki poszczególnych hostów od dawna pokazują bzdury, stanowczo ta część nie jest dograna.
U mnie bardzo często host podczepiony rok (!) temu znika i pojawia się na nowo od zera, podobnie inne...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

goofyx

Cytat: krzyszp w 24 Maj 2012, 10:48
Statystyki poszczególnych hostów od dawna pokazują bzdury, stanowczo ta część nie jest dograna.
U mnie bardzo często host podczepiony rok (!) temu znika i pojawia się na nowo od zera, podobnie inne...
u mnie wcześniej staty były dobre:(
problemy BAM miał u mnie z hostami które liczyły GPU.

Radegast

#3
To ja się dołączę z marudzeniem.  >:(
U mnie bałagan w hostach, nie pokazuje wszystkich projektów w zakładce Project Lists i w sygnaturze, już nie mówię o preferencjach projektów - priorytety nie działają , trzeba ustawiać ręcznie... Jakoś marnie to wszystko wygląda :bad: Mam nadzieję, że to przejściowe problemy.

EDIT:
Napisałem i sygnaturkę zauktualizowało hehe siła mediów  8)

PanStaszek

Sraka jest taka, że gdy host się zdublował to zarządzasz projektami z nowo utworzonego (zdublowanego) a punkty dolicza staremu hostowi, który jak pokazuje BAM od wielu dni jest nieaktywny  >:(


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Radegast

Lelum! I co począć?  :wacko:

PanStaszek

A czy ktoś już może zgłaszał ten problem Willy-emu ?


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"