Czy projekt będzie dodany do klienta BOINC

Zaczęty przez Foka0111, 08 Czerwiec 2012, 11:45

Foka0111

Witam.
Mieszkam w Otwocku a więc ok. 5 km od reaktora Maria  :)
Chętnie bym pomógł.
Zwijam dla Folding@home więc nie będę się rozdrabniał na inne projekty chyba że no CPU.
Komp włączony 24 h, tylko że używam linuxa a chciałbym podpiąć projekt pod wspomnianego klienta.

krzyszp

Projekt jak najbardziej działa z managerem BOINC - na tę platformę jest stworzony :)
Działa także pod linuksem.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Foka0111

Pod jaką nazwa występuje,bo nie widzę nic co ma w nazwie radioactive ,czy trzeba wpierw zarejestrować się na stronie i założyć konto ?

Troll81

Projekt nie jest dodany w liscie która posiada manager. Jeszcze :D

musisz podac recznie adres projektu a zakładanie konta zrobis tak jak we wszystkich innych projektach. Z rzeczy dodatkowych musisz podac swoja lokalizacje na mapie czujników. Robisz to na stronie swojego konta w projekcie. Witamy na pokładzie BTW

krzyszp

Przede wszystkim, nasz projekt do działania wymaga specjalnego urządzenia - naszego czujnika. Obecnie trwają przygotowania do produkcji nowej serii czujników (będą dostępne w przedpłatach).
Podłączenie do projektu w managerze realizuje się poprzez link http://radioactiveathome.org/boinc/ wykorzystując opcję założenia nowego konta lub zakładając je uprzednio na stronie projektu (ten sam link).


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Foka0111

#5
To wszystko wiem.Chodzi mi o to żeby upewnić się zanim kupię czujnik :)
Docelowo można by wykrywać wiele innych rzeczy i dzielić się tym w sieci  :)
np. promieniowanie UV.
Poniekąd jestem trochę związany z tematem promieniowania gamma.Matka 20 lat pracowała w Świerku.
Sam chciałem szkolić się na fizyka jądrowego.Niestety,zacofanie Polaków położyło kres technologii nuklearnej w tym kraju.
Teraz będziemy kupować umiejętności od zagranicznych specjalistów.

PS.
Sprawdziłem i śmiga,brakuje tylko czujnika.
Pytanie w sprawie tuby.
- dużo to prądu ciągnie z USB ?
-czy pod linuchem wystarczy,że podepnę do portu,czy dodatkowo będę musiał zainstalować oprogramowanie przy okazji odtańczyć taniec deszczu,żeby zadziałało w tym systemie.

andy101fah

Pozdrawiam kolegę z folding@home. W teamie Poland 276 tworzę zespół z kolegą Waldkiem o nazwie Waldeusz_Rzeszow.

Jeżeli chodzi o projekt Radioactive, możesz zapoznać się z działaniem projektu Quake-Catcher Network.

Zasada jest identyczna. Podpinasz dedykowany czujnik i działa. Jeżeli posiadasz laptopa z akcelerometrem np. Lenovo to możesz zobaczyć jakie to proste w przypadku projektu Quake-Catcher Network.

Pozdrawiam.

Foka0111

#7
Dolaczajac do zesolu stracilbym wszystkie dotychczasowe punkty.Swoja droga ich serwery pamietaja,ze zwijalem na GPU bo pierwsza probke liczylem 4 dni.

A,propo.
Który projekt najlepiej pasuje do przetwarzania na GPU NVidia 9600 ok. 6 godzin w nocy.
Chodzi mi o niezbyt krótkie terminy.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2