[przyjmę / kupię] płytę główną ATX socket 775

Zaczęty przez sknd, 19 Czerwiec 2012, 12:24

sknd

jak w temacie, przyjmę lub niedrogo kupie taką płytę, najlepiej na ddry 1 albo sdramy, bo takimi dysponuję... chętnie razem z chłodzeniem do procka...

PoznanskaPyra

Mam z prockiem ddr1/2, mogę wydać za darmo, jak coś na tym policzysz, a jak nie do liczenia to jakąś tam sumę.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

sknd

chodzi o złożenie kompa do miejsca gdzie pracuję - swietlica terapeutyczna, komp byłby dla dzieci do pracy i zabawy i oczywiście cały czas gdy będzie włączony, boinc będzie mielił, ale zdecydowanie nie bedzie to 24h, w porywach może 5h dziennie...

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

krzyszp

Cytat: sknd w 19 Czerwiec 2012, 16:58
chodzi o złożenie kompa do miejsca gdzie pracuję - swietlica terapeutyczna, komp byłby dla dzieci do pracy i zabawy...
Nooo, takie cele to trzeba wspierać :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

no i super. co ma się sprzęt marnować. Co to za świetlica?

sknd

#6
Świetlica Terapeutyczna Stowarzyszenia "Szansa" w Oświęcimiu

http://stowarzyszenieszansa.pl/

PoznanskaPyra

Dodatek w postaci 1GB pamięci ram dokładam  :)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

ryszard.korczyk

Oświęcim to blisko mnie, gdyby trzeba było, to jakieś sprzęty mogę przekazać w dobrym celu.

sknd

chętnie coś przyjmiemy, mam spore deficyty w sprzęcie ostatnio :whistle:

ryszard.korczyk

Przygotuję listę, napewno będzie prawie nowa drukarka atramentowa. A kompletne  komputery też się pewnie się znajdą. Kompletne komputery postaram się zorganizować z legalnym windowsem, aby było prościej.

PoznanskaPyra

Aha ta płyta będzie miała procka jakiegoś intela p4 z chłodzeniem. Przyjedzie gotowa do użytku.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

sknd