OpenCL Applications dla HD 7xxx

Zaczęty przez Krzysiak, 26 Czerwiec 2012, 22:00

tito

#40
1) Ciekawostka: miałem przydzielone 1 jajko dla solo - przy karcie 7770 czasy przeliczeń to ~ 2180sek + CPU ~ 2000sek
                      teraz przydzieliłem 0,5 jajka CPU i czasy GPU pozostały bez zmian natomiast czasy CPU to ~ 100 sek.
Czyli wychodzi na to, że zwolniłem całe jajko dla innych projektów przy zachowaniu stałego dorobku GPU :)
2) plik ...config edytujesz tak:
verbose=1
items_per_kernel=20
kernels_per_reduction=9
threads=8
sleep=1
build_options=-Werror

to wszystko.
Dla uściślenia sprawy w tej chwili jadę na sterownikach 13.6beta.

Na xeonie i 7950 zrobiłem to samo. Kolejne jajko do liczenia SAT/LHC zwolnione.

No niestety, w powyższym przypadku czasy przeliczenia na GPU wzrosły ~ 10% wracam do przydzielenia jajka dla GPU.

Krzysiak

Potwierdzam trzeba zwolnić całe jedno jajka żeby w tym projekcie GPU osiągnęło 100%


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Loszmi

#42
Modyfikacja configa przy mojej 7870 Tahiti nic nie zmienia.

Może nie ten plik modyfikuję?

Dodam także, że optymałka ze strony Collatz'a spowodowała jedynie, że przestało liczyć HD 4600 z i7.

Loszmi


4ys

u mnie 7870 xt w collantz liczy normalnie mam ustawione 3 wu na raz

krzyszp

Cytat: 4ys w 10 Grudzień 2013, 18:43
u mnie 7870 xt w collantz liczy normalnie mam ustawione 3 wu na raz
A ma to sens? U mnie pojedynczo każde WU "utylizuje" 75-80% GPU (7770). Więc nie bardzo widzę sens w dodaniu drugiego WU na kartę...


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

4ys

#46
na 1 wu mam 93-94% gpu i liczy 22-23min. Na 3 wu mam około 1godziny +-1min to troche lepiej wychodzi , a i w Wuprop@home szybciej idzie  :p_arr: