Zmiana na PHP5

Zaczęty przez Mchl, 13 Grudzień 2006, 23:03

Mchl

Przełączyłem przed chwilą serwer na obsługę PHP5 (przyda się do paru rzeczy, ale na razie ciii...)
Chciałbym, żebyście popatrzyli, czy przypadkiem w związku ztym coś nie zaczęło dziwnie działać (albo może zaczęlo działać lepiej ;) )

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

hmmmm moze to z tym ma zwiazek ostatnie zmianny w dzialaniu powiadomien o odpowiedziach?

Nietoperek

ja poki co jedyne co dziwne zauwazylem ze ustawienia szczegolow w profilu nie chca sie zapisywac - wprowadzam sobie ladnie zmiany wciskam guziczek zapisu i.... myk!! wracam do punktu wyjscia - ku scislosci to tak od 2 dni

Mchl

To trochę za daleko, bo wersję PHP zmieniłem na chwilę przed napisaniem posta.

Czy ktoś jeszcze ma problemy z profilem?

I co to za zmiany w powiadomieniach? Ja nic nie wiem!

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

Cytat: "Nietoperek"ja poki co jedyne co dziwne zauwazylem ze ustawienia szczegolow w profilu nie chca sie zapisywac - wprowadzam sobie ladnie zmiany wciskam guziczek zapisu i.... myk!! wracam do punktu wyjscia - ku scislosci to tak od 2 dni

Cytat: "mchl"
To trochę za daleko, bo wersję PHP zmieniłem na chwilę przed napisaniem posta.

Czy ktoś jeszcze ma problemy z profilem?

I co to za zmiany w powiadomieniach? Ja nic nie wiem!

no mi wlasnie przez tydzien te podswietlania najnowszych postow nie dzialaly, ale wczoraj jak reka odjal, wszytsko jest ok!

kempler

A mi z kolei teraz nie podświetla nowych postów :/

Pytanko. Skąd skrypt forum pobiera date bo jest czwartek a data w postach piątkowa. W niczym mi to nie przeszkadza, tak tylko pytam :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

U mnie jest czwartkowa. Sprawdź w profilu, czy masz dobrą strefę czasową. Wiem, że czas jest przesunięty o godzinę, ale nie mogę tego rozgryźć.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Rzeczywiście to mój profil :/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

remix85

Nie jestem pewien, czy to błąd PHP, czy zamierzone działanie, ale...
Osobiście wolałbym oglądać najnowsze posty na początku strony,
ale po każdym wejściu na forum/dowolny temat, niezależnie od ustawień widzę najstarsze posty.
To co działa, to chwilowo mogę przełączyć pojedynczy temat jako "najpierw najnowszy"...

Mchl

To nie błąd, tylko sposób w jaki PHPbb wyświetla posty.
W spisie tematów, przy dacie i autorze ostatniego posta masz ikonkę przenoszącą Cię na koniec wątku.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

remix85

Ok, dzięki.
Zastanawiałem się tylko, czy nie dałoby się tego jakoś w profilu ustawić.

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

A właśnie zauważyłem podkreślanie błędów w czasie pisania posta. Fajne :)

Mchl

Pewnie że fajne, ale to chyba akurat Twoja przeglądarka a nie nasze forum ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Simek

Dokładnie to przeglądarka ;) FF 2.0

Bober

No cóż dobrze wiedzieć :P

MadMan

Opera też ma sprawdzanie pisowni jeśli masz aspella. Prawoklik na polu z tekstem i "Sprawdź pisownię".
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

AL

Cytat: "MadMan"Opera też ma sprawdzanie pisowni jeśli masz aspella. Prawoklik na polu z tekstem i "Sprawdź pisownię".
Dzięki za ten tips - naprawdę fajna sprawa - wcześniej o tej opcji w Operce nie wiedziałem.