Święta, święta i po świętach...nowy rok.

Zaczęty przez AL, 15 Grudzień 2006, 18:45

AL

Z powodu mojego wyjazdu do pracy za granicą (w końcu trzeba zapracować na te rachunki za prąd :wink:  ), chciałbym w tym miejscu nieco przedwcześnie (obawiam się, że na wyjeździe dostęp do neta będę miał mocno ograniczony) złożyć wszystkim seredczne życzenia zdrowia szczęścia i wszelakiej pomyślności z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku!
PS. Z tego samego też powodu jestem zmuszony na kilka tygodni zawiesić swoją działalność "Okrrrutnego Newsman'a".

Mchl

Avast!!!! I co ja teraz zrrrobię??? Będę musiał samemu newsy zamieszczać!!!

Najlepsze życzenia i szukaj za granicą znudzonych komputerów ;D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Ja dołączam się do życzeń Noworoczno-Bożonarodzeniowych :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

ka_ga

kurcze, wy to wiecie jak ludziom humor zepsuć, jeszcze święta się nie zaczęły a wy już piszecie "po świętach" :wink: przy najmniej udawajmy że w tym roku święta będą dłuuuuugie i  będzie więcej czasu na odpoczynek od szkoły/pracy :D

przy okazji przyłączam się do życzeń i oby każdy znalazł pod choinką nowy sprzęt do przeliczania, a sylwestra i Nowego Roku nie pamiętał :P

ansuz

a tak z czystej ciekawości gdzie wyjeżdzasz?
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Mchl

Z tego co słyszałem, AL ma zamiar łupić Niderrrlandy P-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Zanim będzie po świętach, również chciałbym wszystkim życzyć radosnych, rodzinnych i spokojnych Świąt oraz jak najlepszego  Nowego Roku, w którym spełniać się będą marzenia!!!

Drużynie B@P zaś życzę wielu nowych liczydłowych, całego morza Flopów i dalszych sukcesów :D

PavolR

We wish you Merry Christmas and a Happy New Year 2007.

Mchl

Cytat: "PavolR"We wish you Merry Christmas and a Happy New Year 2007.
PavolR: Życz nam po Słowacku :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PavolR

Tak teda po slovensky:

Anjel im povedal: "Nebojte sa! Zvestujem vám veľkú radosť, ktorá bude patriť všetkým ľuďom: Dnes sa vám v Dávidovom meste narodil Spasiteľ, Kristus Pán    Lukáš 2,10-11

Želám týmu Boinc@Poland radostné a pokojom naplnené vianočné sviatky a štastný Nový rok 2007.  :)

KrzychuP

Piękne życzenia, aż łezka się w oku kręci ;)

Borsook

[align=center]Wszystkiego Świątecznego[/align][/size]

Simek

[align=center]Wesołych Świąt Everyone![/align]

Nietoperek

Wesolych Swiat wszystkim i kazdemu z osobna :)

gaciu

Dokładam się do życzeń i dodaję skromny prezent od siebie. Mały edit do loga naszego zespołu:



Jeżeli się podoba to można zmienić na czas świąt. Wesołych!

Simek

Fajne jest :D

Proponuję więc wrzucenie go na serwer z taka sama nazwą jak normalne logo, wtedy się nam pozmienia wszystkim w sygnaturkach, na stronach itp :D

marcin20_21

Wszystkiego naj naj naj wszystkim z okazji swiąt  :!:
url=http://www.puzzlepirates.com/register/welcome.wm?from=r490404][/url]

Tomislaw

Ja też się dokładam do życzeń przeżycia Świąt  Bożego Narodzenia. Byśmy stawali się lepszymi ludźmi i żeby wysiłek naszych komputerów mógł sprawić komuś prawdziwą radość.



Mchl

Cytat: "gaciu"Dokładam się do życzeń i dodaję skromny prezent od siebie. Mały edit do loga naszego zespołu:

Heh... a ja akurat od soboty z dala od internetu byłem i nie miałem jak wrzucić... no ale teraz już jest. A w przyszłym roku będzie na pewno na czas ;)

Dziękuję w iminiu zespołu

P.S. Gaciu, o Wielkiej Nocy już myślisz? ;D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

No dobra chłopcy i dziewczęta, wróciłem już z wiatrakowa. Czas się wziąć ostro do roboty :D

bartsob5