Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Wewnętrzny błąd serwera :(

Zaczęty przez Bober, 17 Grudzień 2006, 01:33

Bober

Dziś ten komunikat widziałem z 10 razy :cry:

Czy to coś poważnego? Jaka jest diagnoza i ile potrwa leczenie :?:
A może się do jutra samo naprawi :wink:

Mchl

To efekty moich zabaw. W dzień nie będę się bawił. ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

---------- 01:43 17.12.2006 ----------

A to w porządku. Owocnej zabawy życzę :)

---------- 14:33 21.12.2006 ----------

Wciąż mi się to przytrafia :(

Czy tylko mnie to nęka :?:

KrzychuP

Dziś mi się to też kilka razy przytrafiło.

Mchl

:?
Nie bardzo wiem, co z tym zrobić...
Błędy są powodowane najprawdopodobniej przez skrypt uaktualniający dane serwerów projektów. Wyłączyłem aktualizacje tych najbardziej problematycznych, ale pozostałe od czasu do czasu też robią bałagan (najczęściej chyba SETI).

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

dzis mi sie cos czesto to trafia - swoja droga teraz jakims cudem nic nie moge zmienic w profilu nawet sygnaturki :| czyzby jakas blokada ? :|

Mchl

Niczego nie blokowałem... świadomie...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Właśnie, błędu 500 spodziewam się teraz już przy każdym wejściu na stronę. Zaczynam się z nim nawet zżywać. :wink:
Ale...czy nie dałoby się czegoś z tym zrobić?
Aż tak bardzo go jeszcze nie polubiłem :P

kempler

A mi błąd 500 ułatwia wiele rzeczy. Mam wtedy czas coś zrobić, nie denerwuje się że net powoli chodzi...
A tak na poważnie to znając życie Mchl nie ma na to wpływu. Ja już się przyzwyczaiłem  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Juras23

Czy może mi ktoś wyjasnić dlaczego nasza stronka wyświetla mi się ładnie i działa slicznie pod IE6.0, a pod Operą 9.0 wywala się błąd serwera z pięknym naszym logo?

abedul

Cytat: "Juras23"Czy może mi ktoś wyjasnić dlaczego nasza stronka wyświetla mi się ładnie i działa slicznie pod IE6.0, a pod Operą 9.0 wywala się błąd serwera z pięknym naszym logo?
to zalezy raczej tylko i wylacznie od serwera a nie od przegladarki
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=e229e2c9a03dd581c691f2da59450780][/url]

Mchl

No chyba że Opera potrafi wywalić serwer :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

też myślałem że zaley to tylko i wyłącznie od serwera - stąd się dziwie 8O bo nadal jest po restarcie ten sam objaw

D_T_G

A u mnie pod Operą alles gut.


Mchl

Widocznie siedzi w cache przeglądarki.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

dokładnie wpadłem na ten sam pomysł, że może wywalę cache - no i potwierdza się moja reguła że jak się pomyśli we dwóch, trzech - to i samemu się szybciej na coś wpadnie :) haha dzięki w każdym bądź razie za pomoc. Nie chciało by mi się instalować kolejnej przeglądarki jeśli by Opera nie działała, a do "MISIA" nie jestem przekonany.

Mchl

Ok. Zmieniłem coś. Informować o błędzie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

przy kolejnym wejściu zrobiłem ZTRL+F5 i znany wszystkim błąd ( znowu był) serwera zastapił się naszą Główną.

krzyku

Mi też się na moment wysypało, przed północą
  

Mchl

Kto widział ostatnio wewnętrzny błąd serwera?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

8O
Tak czułem, że czegoś mi brakuje...ale nie wiedziałem czego :lol:
=D>

Juras23

Widziałem wczoraj. Stał na przystanku, potem wsiadł do 10-tki i pojechał na Wildę.

Mchl

Zazwyczaj jeździł 500-tką  :roll:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

KrzychuP

Melduję kapitanie, że gdzieś przez ostatni tydzień nie zaobserwowano kręcącego się tutaj osobnika podobnego do WBS.

ansuz

Również nie widziałem od ok. tygodnia :) Dobra robota
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Juras23

No i nie zgadniecie kto dziś rano wrócił....normalnie się już stęskniłem  :?


Duster

Ja tez dziś rano się z nim minąłem....

Mchl

To widocznie inna przyczyna niż ta co poprzednio... Jakby częściej tu zaglądał, to dajcie znać.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org