Konkurs, zaprojektuj naklejkę

Zaczęty przez ryszard.korczyk, 16 Lipiec 2012, 22:20

ryszard.korczyk

Chciałbym ogłosić konkurs na zaprojektowanie naklejki na czujkę 3.0.
Poniżej rysunek poglądowy, jak to teraz wygląda.
[smg id=9642][smg id=9636]
Warto pamiętać, że spora część naklejki z góry i z dołu ląduje z tyłu czujki, co nie znaczy, że ma być puste. Cała naklejka ma wymiary 183x95mm, ważne jest jeszcze miejsce na zapinki stojaki, one zasłaniają około 10-14mm z każdej strony.
Jak nagrodę funduję czujkę 3.0 z serii którą za niedługo zaczniemy produkować, niestety bety mi się skończyły.


Troll81

Dałbym w zółtym kolorze a litery na czarno :D

predatoraf

A mi się podoba tak jak jest, w obecnej naklejce jest swego rodzaju urok.

Troll81


Cyfron

trzeba by było pokazywać pilotażową etykietę na rurce już, bo taka sama grafika nie wiele (np dla mnie) mówi - nie potrafię sobie tego wyobrazić.

legis

Cytat: predatoraf w 16 Lipiec 2012, 23:34
A mi się podoba tak jak jest, w obecnej naklejce jest swego rodzaju urok.
zgadzam się

ryszard.korczyk

Grafikę do tej co aktualnie jest zaprojektował GRID, ja tylko to dopasowałem i dodałem tło.
[smg id=139]

Troll81

[smg id=9866]

lekko zmodyfikowana wersja by nie obcinało R na początku :D

AL

To chyba w kolejnej serii dopiero będzie można ją wypróbować - bo na tą chwilę okleiłem starymi chyba wszystkie dostępne rurki.

bialy100k

Tak jak z jednej strony ta żółta wygląda ciekawie, to jednak optował bym za pozostawieniem wersji "spokojnej".
Dlaczego? Ano, bo montuje się te czujki na zewnątrz (chyba się powinno, prawda? - jeżeli mam y mierzyć poziom promieniowania na zewnątrz a nie u nas "w piwnicy" czy "nad komputerem") - a jaskrawy kolor może przyciągnąć osoby które tez by to kolorowe "coś" chciały mieć - nawet jak nie wiedzą co to i do czego. Część z was montuje to pewnie w domu albo na oknie - ale ci, którzy zamontują to na zewnątrz mają szansę stracić czujkę - a my WSZYSCY punkt pomiarowy...

Troll81

ja nie optuje za zmianą :D tylko za opcją wyboru :D

Szopler

Cytat: bialy100k w 26 Luty 2013, 02:44
Tak jak z jednej strony ta żółta wygląda ciekawie, to jednak optował bym za pozostawieniem wersji "spokojnej".
Dlaczego? Ano, bo montuje się te czujki na zewnątrz (chyba się powinno, prawda? - jeżeli mam y mierzyć poziom promieniowania na zewnątrz a nie u nas "w piwnicy" czy "nad komputerem") - a jaskrawy kolor może przyciągnąć osoby które tez by to kolorowe "coś" chciały mieć - nawet jak nie wiedzą co to i do czego. Część z was montuje to pewnie w domu albo na oknie - ale ci, którzy zamontują to na zewnątrz mają szansę stracić czujkę - a my WSZYSCY punkt pomiarowy...

Czujkę na zewnątrz to polecam zamontować ale w zmodyfikowanej - nowej obudowie bez okienka na wyświetlacz (i innych zbędnych otworów).