Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Rekrutacja

Zaczęty przez Mchl, 19 Grudzień 2006, 15:42

Mchl

BOINC@Poland - czołowy portal o tematyce związanej z przetwarzaniem rozproszonym, mając na uwadze poprawienie jakości serwisu oraz zwiększenie komfortu użytkowników, ogłasza nabór na stanowiska:

  • Moderator forum (1)
  • Newsman (1-2)
Moderator
Zakres obowiązków:
- pilnowanie, żeby kogoś nie poniosło na forum (w tym pilnowanie siebie samego)
- utrzymwywanie porządku w tematach i kategoriach
- nękanie administratora o nowe kategorie, jeśli okażą się potrzebne

Wymagania:
- zdrowy rozsądek
- ranga conajmniej młodszego liczydłowego

Tryb rekrutacji
- zgłoszone kandydatury zostaną poddan pod głosowanie na forum
- stanoiwsko otrzyma kandydat, który w tygodniowej ankiecie zbierze najwięcej głosów
- w przypadku gdy będzie tylko jedna kandydatura, głosowanie będzie miało postać Tak/Nie. Kandydat zostanie moderatorem, jeśli zbierze ponad 50% głosów pozytywnych
- w przypadku braku kandydatów, moderator zostanie wyłoniony drogą sądu kapturowego  :twisted:


Kandydaci

  • bartsob5
  • Juras23



Newsman
Zakres obowiązków
- zamieszczanie wiadomości ze świata BOINC na stronie głównej B@P
- moderacja i umieszczanie wiadomości przesłanych przez innych użytkowników

Wymagania
- zdrowy rozsądek
- znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie newsów zamieszczanych przez projekty
- znajomość jęz. polskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie zrozumiałych wypowiedzi pisemnych
- znajomość  BOINC w stopniu wystarczającym do zrozumienia tego co się czyta i pisze

Mile widziane
- znajomość podstaw HTML, ew. brak lęku przed nauką tychże podstaw

Tryb rekrutacji
- kandydaci proszeni są o zgłoszenie swoich kandydatur na forum
- kandydaci powinni w ciągu najbliższych tygodni nadesłać swoje propozycje wiadomości na stronę główną (kandydat powinien wiedzieć jak to zrobić :) )
- jeżeli kandydat nadsyłał już wiadomości, zostaną one także wzięte pod uwagę
- spośród zgłoszonych kandydatur wybrancyh zostanie 0,1 lub 2 newsmanów, których wiadomości najbardziej spodobają się kolegium redakcyjnemu  :twisted:


Kandydaci

  • kempler
  • pmgpmg
  • Bober


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

hmmm... mialbym chrapke na moda, ale nie napisales dokladnie, gdzie trzeba sie zglosic (tak jak w przypadku kandydatow na newsmanów..)

Mchl

Tutaj sie trzeba zgłosić  :arrow:

PS. Kandydat na moderatora forum, nie wie gdzie się zgłaszać? Minus  :twisted:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Muszę stanąć w obronie kandydata - fakt, że miał wątpliwości pokazuje, że rozumie to, co czyta i ma wobec tego krytyczne stanowisko :P

Plus :)

kempler

Z powodu zbliżajacego się pisania pracy magisterskiej ja odpadam, a miałbym chrapke na Newsmana :/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

bartsob5

Cytat: "kempler"Z powodu zbliżajacego się pisania pracy magisterskiej ja odpadam, a miałbym chrapke na Newsmana :/


Cytat
- znajomość jęz. polskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie zrozumiałych wypowiedzi pisemnych

ja niestety nie spelniam wymogow:D

Mchl

Cytat: "kempler"Z powodu zbliżajacego się pisania pracy magisterskiej ja odpadam, a miałbym chrapke na Newsmana :/

Ale to nie jest pełen etat :)
Mamy już jednego newsmana (co prawda aktualnie na urlopie), mam zamiar znaleźc jeszcze dwóch właśnie po to, żeby były większe  szanse, że któryś znajdze czas, żeby coś napisać.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Zgłaszam swą kandydaturę na moderatora. Jak przejdę to miło, jak wybierzecie kogoś innego to przecież się nie obrażę :) Agrrr

kempler

W sumie racja, mogę spróbować :) I tak spędzam kilka/kilkanaście godzin przed kompem. Za skutki nie odpowiadam :P:P:P

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Juras23

Mchl - chyba przeoczyłeś 2 kandydatury :)

Borsook

Zglaszam swoją kandydature do pracy na stanowisku moderatora forum 8)
CV wraz ze zdjęciem w zalączniku

Bober

Ooops

Cytat: "Mchl"
Wymagania:
- ranga conajmniej młodszego liczydłowego

PMG

Ten młodszy liczydłowy to duże ograniczenie. Wiec z tego powodu nie zgłaszam sie na moderatora - ale na newsmena tak.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Tomislaw

Cytat: "pmgpmg"Ten młodszy liczydłowy to duże ograniczenie

Jest pewien wątek gdzie szybko można sobie nabić posty  :wink:
(dobra... już nie będę więcej pisać głupot) :wink:



Mchl

Zgadza się. Duże ograniczenie. Ale ma swój cel. To są ludzie, których zdążyłem na tyle dobrze poznać, że mam do nich zaufanie. Nie oznacza to, że do nikogo więcej nie mam tutaj zaufania, ale gdzieś trzeba było postawić przysłowiową kreskę...

W ramach uzupełnienia, kandydatury na moderatorów będę orzyjmował powiedzmy do następnego poniedziałku.
Zastanawiam się tylko, czy nie dodać zaocznie kandydatury ALa, który nie bardzo zdaje się ma okazję się zgłosić, a mógłby chcieć...

Natomiast kandydaci na newsmanów mają więcej czasu, bo do momentu obsadzenia stanowisk ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Wydaje mi się, żę w kwesti Moderatorów Mchl ma rację. Wg. osoby o większej ilości postów są bardziej zaangażowane i obeznane w sytuacji (nie umniejszając nikomu)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Dobra, a co tam...co kilku newsmanów to nie jeden :P

Zgłaszam swoją kandydaturę (i wysyłam newsa :) )

gaciu

A dokądż to wywiało Al-a??

Ograniczenie jest jak najbardziej słuszne. Troszkę zbyt dużo może zdziałać moderator, żeby została nim przypadkowa osoba! No offence. Osobiście popieram Jurasa. No i Al-a jeżeli ma ochotę.

Mchl

Do Niderlandów

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Chyba powoli zbliża się wybór...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....