Tabelki porównawcze Czujnika Rad@H i "Terry"

Zaczęty przez Svistak, 01 Sierpień 2012, 17:13

Svistak

Witajcie Kamraci,
Po lekkich zamieszaniach chorobowych wśród moich najbliższych w domu rodzinnym, wreszcie na urlopie na Podkarpaciu, zamierzam się "odstresować od pracy" tworząc ze zdjęć i pomiarów tabelki porównawcze całodobowe Naszej Czujki Rad@H z radiometrem/dozymetrem "Terra" w typowym środowisku i w środowisku o podwyższonej radioaktywności.
Poniżej zdjęcia z pracy w obu środowiskach:

[smg id=9666 type=full align=center caption="Porównanie Rad@H z Terrą - normalne środowisko"][smg id=9667 type=full align=center caption="Porównanie Rad@H z Terrą - ''radioaktywne'' środowisko"]

A poniżej zamieszczam początek pracy i czekam na konstruktywną krytykę - lepiej ustalić od razu co ma zawierać tabela, niż potem poprawiać bez sensu...

[smg id=9668 type=av align=center caption="Projekt tabeli porównawczej Rad@H i Terry"]


Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

krzyszp

Dodałbym informację na temat błędu pomiaru w Terze


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Svistak

Nie ma sprawy - zamierzałem bowiem dodać zdjęcia Terry oraz jej parametry i certyfikat dla "powagi" porównań  :whistle:  ...
Zdjęcia dodam następujące:

[smg id=9669 type=preview align=center caption="Terra - wygląd ogólny"][smg id=9670 type=preview align=center caption="Terra - od strony tuby"][smg id=9671 type=preview align=center caption="Terra - zakres pomiarowy"][smg id=9672 type=preview align=center caption="Terra - pomiary do certyfikatu - pierwsza strona"][smg id=9673 type=preview align=center caption="Terra - pomiary do certyfikatu - druga strona"][smg id=9674 type=preview align=center caption="Terra - certyfikat"]

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Svistak

Cytat: krzyszp w 01 Sierpień 2012, 17:37
Dodałbym informację na temat błędu pomiaru w Terze

Dodałem... czy o taką formę chodziło?...

[smg id=9675 type=av align=center caption="Projekt tabeli porównawczej Rad@H i Terry - wersja 2"]

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

krzyszp



Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Svistak


Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Troll81


Cyfron

a jakby tak zrobić jeszcze kolumnę, która uwzględniając błąd pomiaru terry stwierdzi, czy nasza czujka pokazuje zgodnie to co i terra?

stiven

Jeszcze histogram i test chi kwadrat ;););)