[Pomysł] Licznik ... na Allegro.

Zaczęty przez Ania, 08 Sierpień 2012, 22:00

Ania

Czasami dziwne rzeczy na Allegro robią furorę. Głownie za sprawą poczty pantoflowej.
Może warto wystawić parę aukcji ?

ryszard.korczyk

Były takie przymiarki, ale chyba nie było zainteresowania. Inna sprawa, że nie mamy na tą chwilę czujek luzem, a wszystkie wyprodukowane schodzą na pniu, więc co chcemy sprzedawać allegro :).

krzyszp

Natomiast pierwsze prototypy mają już chyba wartość kolekcjonerską :)


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Svistak

i bardzo się przywiązały do swych właścicieli  :whistle:

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

krzyszp

Cytat: Svistak w 09 Sierpień 2012, 08:51
i bardzo się przywiązały do swych właścicieli  :whistle:
Prawda :)

Natomiast miałem też pomysł, aby czujkę serii 2 puścić na Ebay'a właśnie w celu popularyzowania projektu, jednak na tę chwilę zainteresowanie jest znacznie większe niż nasze "moce produkcyjne".


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

PoznanskaPyra

Cytat: krzyszp w 09 Sierpień 2012, 08:52
Cytat: Svistak w 09 Sierpień 2012, 08:51
i bardzo się przywiązały do swych właścicieli  :whistle:
Prawda :)

Natomiast miałem też pomysł, aby czujkę serii 2 puścić na Ebay'a właśnie w celu popularyzowania projektu, jednak na tę chwilę zainteresowanie jest znacznie większe niż nasze "moce produkcyjne".
To może zatrudnić armie małych chińczyków ;)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

ja moge przyjąć na siebie robote nie wymagajaca lutowania. składanie?

Szopler

Składanie to włożenie płytki do rurki i założenie 2 kapturków - trwa 5 sekund. Nie opłaca się tego wysyłać  w te i wewte dla jednej prostej czynności.
Chyba, że chcesz wziąć na siebie też pakowanie i wysyłki :D

Troll81

mój urząd pocztowyjest tak mały ze powiesiliby mnie za takie numery jakbym przyszedł z 100 paczek :D niemniej jednak skory do pomocy jestem.

Ania

Cytat: Troll81 w 09 Sierpień 2012, 13:02
mój urząd pocztowyjest tak mały ze powiesiliby mnie za takie numery jakbym przyszedł z 100 paczek :D niemniej jednak skory do pomocy jestem.

Ale przecież oni z tego kasę mają że się u nich nadaje ...  ???

Troll81

pracowałem dla poczty.... uwierz mi PRL. Pani w okienku ma głeboko w D czy klientów jest duzo czy mało. Dostaje stałą pensje niezalezna od wyników placówki. W jej interesie jest pracowac jak najmniej.

Krzysiak

Przy wysyłce proponował bym skorzystać z opcji "SENDIT"


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

metalic

Przyznam, ze możliwość zakupu czujki z poziomu Allegro byłaby bardzo wygodna... + za pobraniem... marzenie... ::)

Szopler

Allegro znów grzebie w cennikach. Obecność tam jest coraz mniej opłacalna...
Prędzej jakiś Świstak, Ebay albo wręcz Gumtree ;)