Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Nowy moderator - głosowanie

Zaczęty przez Mchl, 01 Styczeń 2007, 20:39

Nowym moderatorem forum BOINC@Poland powinien zostać:

AL
5 (23.8%)
bartsob5
10 (47.6%)
Juras23
6 (28.6%)

Głosów w sumie: 21

Głosowanie skończone: 01 Styczeń 2007, 20:39

Mchl

Zgodnie z informacją zamieszczoną w [link nie aktualny]tym wątku ogłaszam głosowanie nad wyborem nowego moderatora forum BOINC@Poland.



Swój kandydatury zgłosili:



bartsob5

Juras23



Dziką kartę otrzymuje ode mnie AL, który z przyczyn obiektywnych zgłosić się nie mógł, a mógłby chcieć.



Stanowisko moderatora otrzyma kandydat, który w trwającym 10 dni głosowaniu otrzyma najwięcej głosów.

Jeżeli po tym czasie dwóch, lub więcej kandydatów będzie miało taki sam wynik, zostanie przeprowadzona dogrywka między tymi kandydatami.



Jeżeli zwycięzca zrezygnuje z podjęcia się obowiązków moderatora, wybory zostaną rozpisane ponownie.



Drodzy liczydłowi: Do urn :!:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

No tak... ankieta miała się sama wyłączyć po 10 dniach, ale jak zwykle coś tu nie zadziałało jak trzeba...
Tak czy inaczej mniej więcej od teraz bartsob5 dostał kilka nowych uprawnień i całe morze nowych obowiązków.

Gratuluję :)



Wyniki:
AL    
 21%  [ 4 ]
bartsob5    
 47%  [ 9 ]
Juras23    
 31%  [ 6 ]

Razem oddano 19 głosów

Następny nabór odbędzie się w miarę potrzeb :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomislaw

Teraz zadrżą nasze fora
bo Bartsob5 zyskał status moderatora :wink:




Bober

A ja też gratuluję wyłonionemu w demokratycznych wyborach moderatorowi =D>
Życzę miłej i spokojnej pracy :D

kempler

A jak wygląda sprawa Newsmanów ?[/url]

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Juras23

Gratuluję konkurentowi.  =D> Sam wstrzymałem się od głosu co by było uczciwie. P-)

Powodzenia !!!

kempler

Coś mi nie wyszło z poprzednim postem :( Również chciałem pogratulować nowej funkcji i przy okazji życzyc miliarda postów, sukcesów w pracy/szkole, smacznego jajka, miłych wakacji i jeszcze szczęśliwego Nowego Roku. No to życzenia na cały rok z głowy :P:P:P

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

bartsob5

w pierwszej kolejnosci chcialem podziekowac za gratulacje :)

natomiast w drugiej kolejnosci:

Cytat: "Juras23"Gratuluję konkurentowi.  =D> Sam wstrzymałem się od głosu co by było uczciwie. P-)

Powodzenia !!!

ja uwazam, ze w demokracji trzeba korzystac ze swoich praw i ja slow glos oddalem, ale oczywiscie nie na siebie (zeby nie bylo przegiecia :P )

kempler

A mnie troszke martwi frekwencja :/ Szkoda, że więcej użytkowników nie włącza się w dyskusje.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Tomislaw

Ja też składam gratulacje. W końcu przecież obdarzono Cię wielkim zaufaniem.

A teraz padam już na kolana
by jako pierwszy nie dostać bana  :wink:  :D



Szerpa

Nieczesto ostatnio odwiedzam forum
ale
Wielkie gratulacje - milo ze sie tak wszystko rozrasta ze potrzeba az moderatorow i nasz kapitan Mchl nie wystarcza
jeszcze raz gratki

AL

Cytat: "bartsob5"
Cytat: "Juras23"Gratuluję konkurentowi.  =D> Sam wstrzymałem się od głosu co by było uczciwie. P-)

Powodzenia !!!

ja uwazam, ze w demokracji trzeba korzystac ze swoich praw i ja slow glos oddalem, ale oczywiscie nie na siebie (zeby nie bylo przegiecia :P )

Ja również tak uważam i nawet udało mi się oddać głos na zwycięzcę :D .
bartsob5 - najserdeczniejsze gratulacje z okazji zwycięstwa i powodzenia w moderowaniu!