Praca

Zaczęty przez Tomislaw, 03 Styczeń 2007, 00:59

AL

Cytat: "bartsob5"i tym samym dobilem do 1K w ralphie..

Ja chcę dobić narazie do 50k (brakuje mi 13,3k w tym momencie) - a potem to się zobaczy.

emik

czy też macie problemy z nową wersją aplikacji RALPHA? mi wywaliło jednostkę po 23:55 h, zresztą na ich forum widzę, że nie tylko mi :) i wszystkim wyskakuje błąd 161


RAD-Poland

tak były problemy
wszystkie jednostki wysyłane 17.09 o 3 rano  typu v002_ wysypywały się, dopiero te po godzinie 17 były ok
widzę, że masz jeszcze jedną taką jednostkę radziłbym ją przerwać, jeśli liczysz ją możesz spróbować skrócić jej czas np do 1h wtedy zostanie natychmiast przerwana i odesłana maże będziesz miał farta i jakieś punkty dostaniesz
EDIT - tak mała rada jak puszczają nowe wu sprawdzasz czy są dobre przeliczając 1-2 wu z ustawieniem 1h
- jeśli są ok pozostałym zwiększasz czas przeliczania,
- po drugie przez pierwsze godziny nowa seria dobrze punktuje (tyle ile żądasz)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

emik

ta druga jednostka liczy się już przeszło 19h - ustawiłem jej czas na 20 i liczę na szczęście


Czerwek

Cytat: "emik"czy też macie problemy z nową wersją aplikacji RALPHA? mi wywaliło jednostkę po 23:55 h, zresztą na ich forum widzę, że nie tylko mi :) i wszystkim wyskakuje błąd 161

oj tak, u mnie wszystkie sie wysypywaly... O ile pamietam to dziwnym trafem zawsze w nocy :D

RAD-Poland

rozsyłają jednostki
EDIT: narazie 100 wu może coś jeszcze wypuszczą - są kolejne  :D

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

emik

złapałem się w nocy na 10wu  :D


kret

---------- 13:18 09.11.2007 ----------

ja dziś w nocy złapałem dwie, więc widocznie coś rzucili :) byłem w ciężkim szoku, ale bardzo mile zaskoczony :]

---------- 22:30 12.11.2007 ----------

iii..znowu coś rzucili :)

AL

Też kilka złapałem!

kret

hohoho..Ralph ładnie sypnął pracą, ściagać póki jest :)

Pigu

od północy liczy nonstop tylko ralpha i nie wyrabiam :P co coś odeśle, to nowe chapnie

emik

załapałem się na 22wu


Pigu

już dzisiaj 38 przetrąciłem

kret

---------- 09:51 20.11.2007 ----------

za Twoją radą Pigu, przerzuciłem siechwilowo na Ralpha i ładnie mi nazasysał próbek :]

---------- 00:17 25.11.2007 ----------

tym razem nie w takiej ilości jak ostatnio, ale pojawiło się kilka próbek :)

emik

ja przechwyciłem 10


kret

rzucili trochę próbek, całą jedną złapałem ;)

buri

Ciezko jakos z tymi probkami ... rzadko co rzuca  :-[

stasieks

Jest praca !!  :D

apohawk

Odkopuję ten temat dla tych, co to chcą odzyskać nasze 1. miejsce w RALPHie.

Właśnie sypnęło trochę jednostek.  :attack:
No good deed goes unpunished.

tmphaha

Pobrane ile wlezie 40 sztuk ... pewnie wszystkich nie dam rady przeliczyć ale chytrze amerykanom też nie dam  XD

Troll81

heh. Trza by serwerownię ruszyć :D i odświeżyc kilka tematów.

tmphaha

#261
Jakieś jednostki się pojawiły, pobierać kto żyw  ;)

EDIT:

1. Interesuje mnie jakiś sposób, aby nie trzeba było ręcznie wymuszać aktualizacji projektu, natknąłem się tu na forum na "poganiacza" - może ktoś to jakoś przystępnie wyjaśnić? Cel rzecz jasna wykorzystanie w tym projekcie  ;)


Mori

2010-05-10 23:12:58 ralph@home Requesting new tasks for CPU and GPU
2010-05-10 23:13:03 ralph@home Scheduler request completed: got 0 new tasks

:(

Troll81

poganiacz

:a
cd E:\BOINC <-tu wstaw ścieżkę do katalogu BOINC
boinccmd.exe --project http://freehal.net/freehal_at_home/ update <-podmienić adres url na adres projektu
ping 127.0.0.1 -n 600
goto a


Odpalić bata i tak co 600 sekund update z automata leci :D

tmphaha

@Troll81
Dzięki, wypróbujemy  ;)

@Mori

Faktycznie smutne  :( Dałem znać jak tylko zauważyłem, że coś jest. Mi udało się załapać na prawie 30 sztuk i nawet więcej nie próbowałem, bo niestety od środy chwilowo będzie bez neta i nie wiem czy uda mi się wyrobić z tym co jest.

apohawk

Sypnęło. Łapać, póki jest.  :attack:
No good deed goes unpunished.

tmphaha

Rzucili małe co nieco!

apohawk

Pobierają się. Niestety po ostatnich download error na 25 próbkach mam daily quota per CPU = 1  :-[
No good deed goes unpunished.

tmphaha

Są wu  :ph34r:

Troll81

w środku nocy....

apohawk

Teraz też są, więc się nie wymiguj  :attack:
No good deed goes unpunished.

Mori

Dobra, dorwałem 5 WU, to je schrupię w przerwach między dockingiem.

apohawk

W Ralphie wciąż trwa wysyp próbek. Dawno tylu próbek nie widziałem. To doskonała okazja do odbicia 1. miejsca w projekcie.  :attack:
No good deed goes unpunished.

tmphaha

Tylko amerykańce też nie śpią - choć fakt na chwilę obecną dzisiejszy dzień +3k dla nas  :ph34r:

Puma

jak sie do tego Ralpha podlączyc bo nie wiem jak ? : /

emik

przyłącz się do nowego projektu o adresie: http://ralph.bakerlab.org/


Puma

Dzięki :) byłem tam wcześniej ale wlasnie nie zauwazylem linku :)

tmphaha

Wow wygląda na to, że wzięli się ostro za produkcję wu ... dostępne niemal bez przerwy od 2 dni.  :attack:

tmphaha

Raczej koniec naszego odrabiania strat, ta duża ilość próbek nam nie sprzyja  >:( SETI.USA wzięli się do roboty, dziś prawdopodobnie będziemy mieli dzień na minusie do nich  :(

apohawk

Po długiej przerwie powraca RALPH  :attack:
No good deed goes unpunished.