Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

[sprzedam] Gigabyte Radeon 5670

Zaczęty przez Morys0856, 12 Październik 2012, 20:54

Morys0856

Witam serdecznie,

Mam do sprzedania kartę Gigabyte Radeon 5670. Ma ona jedną wadę, czasem nie chce zaskoczyć przy uruchamianiu komputera. Jak już się uruchomi to bez problemu działa, nie zawiesza się, nie wywala artefaktów, przechodzi benchmark etc.
Możliwe, że jako druga karta będzie sprawować się bardzo dobrze.
Chciałbym za nią 100zł
Dobrze by było gdyby wzięła ją osoba, która co nieco się zna, żeby w razie wyżej wymienionych problemów umiała sobie z tym poradzić.
Oczywiście mam nadzieję, że karta zostanie użyta do liczenia :)
Dodaje zdjęcie karty

Szopler

#1
Może potrzebujesz czegoś do kompa np. 2x2GB DDR3, albo coś innego na wymiankę ;)?

Morys0856

Niestety, nie jest moja, tylko znajomego i on już zamówił nową kartę, która mu nie będzie sprawiać problemów a liczy, że coś z tej odzyska :)

sknd

a czy ten znajomy ją podkrecał lub bardzo zajeżdżał (boinc24h ;) )?

Morys0856

Niet, karta się nudziła i kurzyła w kompie :)
Nawet nie grał w zbyt wymagające gry.

Ania

To może weź ją do czasu zanim ktoś nie kupi. Sprawdź pobór prądu i ilość punktów które pozwoli uzyskać. Z taką informacją będzie łatwiej sprzedać i pomoże innym w wyborze.

Morys0856

Ok, jak będę miał chwilę to tak zrobię. Dzięki za info :)

Morys0856

Na tę chwilę nie mam czasu jej uruchomić i sprawdzić ile wyciąga w poszczególnych projektach.

Zapytam czy byłby ktoś zainteresowany kartą za mniejszą cenę. Jeśli tak to proszę o propozycje.

krzysztofo

moge zaszaleć i dać 20 pln + opłate za paczkę

Troll81

za 20 to ja bym starej 8600gt nie sprzedał.....

Martin Fox


Morys0856


Szopler


krzysztofo

Ktoś musiał zacząć licytacje, tu macie link do wydajności karty:

http://www.techpowerup.com/gpudb/494/ATI_Radeon_HD_5670.html

Ta karta jest trochę szybsza od mojej laptopowej na jakiej robie 50 tys./24 w Poem

Martwi mnie tylko to losowe zaskakiwanie i dlatego dałem taką cenę  XD.

sknd

40

a czesto tak losowo zaskakuje?

Morys0856

Z losowym zaskakiwaniem właśnie jest różnie i nie umiem tego konkretnie określić, dlatego chciałem, żeby dostał ktoś tą kartę, kto umiałby sobie z nią poradzić. Jeśli się już ją włączy to nie ma z nią problemu działa, więc jeśli ktoś będzie liczył 24h na dobę albo jako druga karta to nie powinien mieć z nią problemów.

Martin Fox


Morys0856

Czyżby cena doszła do maksimum? :)

Morys0856

Ok, pytałem znajomego i zgodził się na cenę 45 zł.

Temat można zamknąć :)

Troll81

Temat nie ruszany od dwóch miesięcy. Zamykam.