[Pożyczę] 8GB pamięć do laptopa

Zaczęty przez Cyfron, 14 Październik 2012, 14:09

Cyfron

Ma może ktoś do pożyczenia (dosłownie na moment) kości pamięci 8GB DDR3 do laptopa?
Mój Asus X53SV ma niby limit do 8GB i chciałem sobie sprawdzić, co się stanie, jak wsadzę więcej (teraz mam 2 x 4 GB). Do tego potrzebuję kości pamięci.
Najfajniej by było, jakby ta kość była z Krakowa, Jaworzna, Częstochowy, lub gdzieś pomiędzy miastami, bo bym sobie podjechał i sprawdził na miejscu i nie trzeba by było tego przesyłać.

Ania

Ja ostatnio wyczytałam że mój laptop obsługuje 4GB max.  (ze strony compaq).   Ale co tam.... poszłam do Ares(z)tu i zapytałam ile tu ramu wchodzi.
Miałam laptopa przy sobie :).
Gościu popatrzył , rozkręcił, dołożył 4GB + 1 GB (stara) i wszystko chodzi OK. 2GB stare co tam jeszcze było poszło do innego laptopa.

Na miejscu bios pokazał 5GB, Windows też to zapłaciłam 75 zł i ... jest OK.

Cyfron

no właśnie ja zastanawiam się, czy i u mnie to nie przejdzie :)
Sam bym sobie stestował te pamięci, tylko jeszcze napisałem do serwisu x-kom'a (bo tam kupiłem lapsa) czy nie stracę gwarancji, jak naruszę nalepkę, jaką oni przykleili, wkładając właśnie drugie 4GB.
Nie pomyślałem, żeby podejść do sklepu i u nich się zapytać - by mi wsadzili, sprawdziłbym na miejscu, a jakby działało, to bym kupił (bo i tak zamierzam :) )

Ania

Dokładnie u mnie tak było. Wsadził działało to paragonik i jest ekstra !  Zero kłopotów, stresów itp.
U mnie naklejki nie ma albo się odkleiła sama. W obu nie miałam/mam.

Troll81

Cyfron odejdź do sklepu i tam przetestuj. Jak ruszy to od razu kupisz :D


Troll81

Temat nie ruszany od dwóch miesięcy. Zamykam.