Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Twój ulubiony projekt

Zaczęty przez Bober, 14 Styczeń 2007, 20:53

Bober

W tym temacie piszcie w jakich projektach najbardziej lubicie liczyć. Nie musi być tylko jeden. Uzasadnienie mile widziane :)

Wypada mi zacząć, choć długo się nie mogłem zdecydować, co napisać. Nie umiem wskazać jednego. Ale chyba najlepiej liczyło mi się w QMC, ponieważ tematyka pożyteczna, wszystko dobrze działa (naprawdę mało awarii), ładna strona, ładnie punkty daje...
Z podobnych względów wyróżnię jeszcze Rosettę, Spinhenge oraz Proteins.

Specjalne wyróżnienie dla RCN, w którym lubię liczyć za dreszczyk emocji :P

EDIT: Dodaję ABC@home za dobrą administrację, stronę "Reken mee met ABC", dobre punktowanie i ogólnie - sprawnie działa.

I oczywiście LHC, o którym wcześniej zapomniałem, za cel i piękny wygaszacz (z którego i tak nie korzystam :P )

bartsob5

ja rowniez lubie QMC, bardzo fajne punktowanie a i dlugosc jednostek pociagajaca ;)
z pozostalych wyroznilbym einsteina -> jeden z najlepszych wygaszaczy i najlepsze punktowanie/h
a za dreszczyk emocji wyroznilbym BURPa ;)

kempler

Hmm ja to jestem taki, że co chwila liczyłbym co innego :) Ale najbardziej lubie Einsteina bo lubię tą tematyke, co zresztą widać po moich punktach. Do wczoraj lubiłem Chess960, ale gdy Mchl oraz własne obserwacje uswiadomiły mi dziwne zachowanie w pamięci (procesy engine_rxxx.exe) to się na niego wkurzyłem :) No a teraz ABC jakoś mi przypadł do gustu :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Juras23

1. Einstein - za wygaszacz
2. CPDN - za długie jednostki dla beznetowców

Tomislaw

Rosetta + inne proteinowe projekty za to, że dają nadzieję na całkowite poznanie i wyleczenie wielu nieuleczalnych chorób



ansuz

QMC - za punkty
Einstein za jakość, nigdy nie miałem żadnych problemów z tym projektem, a i wygaszacz ok
SETI mi się już znudziło, a i blado wypada przy projektach które mogą pomóc w leczeniu chorób
Ostatnio zaczęłem liczyć rosette, ma chyba 2 najfajniejszy wygaszacz zaraz po cpdn
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Sebastian M. Bobrecki

Po przemyśleniu zdecydowanie QMC:
-Stabilny serwer projektu.
-Nieźle punktuje.
-Fajny wygaszacz.
-Checkpointy.
-Interesująca tematyka.
-Co do dreszczyku emocji to na wolniejszych komputerach można się nie wyrobić w czasie.

Oprócz tego lubię też:
RCN - krótkie pakiety, niezłe punkty
Rosetta, Predictor - tematyka, wygaszacz w Rosecie
Einstein, LHC - głównie za tematykę, no i wygaszacz LHC ma coś w sobie :)
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

AL

Neuron - ot tak,
QMC - za punktacje,
CPDN - za długość jednostek - które stanowią nielada wyzwanie
natomiast po tym co mi się dzisiaj przytrafiło niecierpię Sztaki :evil:

KrzychuP

zdecydowanie ulubiony: LHC - wygaszcz i temat
a także:
Climate - wygaszacz, długość jednostek (mój beznetowiec w domu się nie nudzi :) )

AL

No właśnie - jak mogłem zapomnieć o LHC - zdecydowane pierwsze miejsce!