odzyskiwanie kont w Cosmology@home

Zaczęty przez Troll81, 14 Listopad 2012, 22:34

Troll81

Dwa lata temu miała miejsce awaria projektu. Część kont zniknęło (np moje) wraz z dorobkiem. Przez długi czas projekt nie miał też admina, co uniemożliwiało dochodzenie swoich praw odnośnie punktów. Niniejszym informuje że pojawiła się iskierka nadziei. Jeśli tak jak ja zrobiliście backup wszystkich plików projektu to jest spora szansa na odzyskanie konta. Należy się kontaktować z tym panem:

http://www.cosmologyathome.org/show_user.php?userid=78183

i męczyć do skutku. Moje konto z dorobkiem ponad 25k punktów wróciło do mnie. Może dziś ta liczba nie powala jak są ludzie co trzepią 40k punktów na byle GPU ale kiedyś to był wyczyn. Zresztą i dziś to kilka tygodni liczenia. Niemniej jednak zachęcam do prób odzyskania punktów.

Dario666

PLEASE HELP!!!

Od samego początku nie mogę zalogować się na swoje konto, bo wyskakuje komunikat:
Cytat
Notice: Undefined variable: PROJECT in /root/project/html/languages/compiled/pl.po.inc on line 956

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /root/project/html/languages/compiled/pl.po.inc:956) in /root/project/html/inc/util.inc on line 146

Nie mogę też napisać niczego na forum, bo nie mogę się zalogować - i tak w koło Macieju. Może ktoś zna rozwiązanie tego problemu.

PROSZĘ O POMOC

krzyszp

Zmień język przeglądarki na angielski.


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Dario666

Dzięki.   :respect:

Można by powiedzieć: "elementarne Watsonie"  XD