8th Birthday Challenge: November 16 - 22

Zaczęty przez kaimoon, 15 Listopad 2012, 10:35

kaimoon

http://www.seti-germany.de/wcg/1_en_Welcome.html

Statystyki: http://www.worldcommunitygrid.org/team/challenge/viewTeamChallenge.do?challengeId=5312


Widzę, że nasz team zgłoszony, dla celów tego wyścigu załączę najmocniejsze kompy do jakich swoim kanałem mam dostęp - pewnie będą to coś z i7 3.4Ghz, może jakiś Mac Pro doleci.


A Wy? Spinacie się już?  ;)

Bezprym

O, ciekawa propozycja, wezmę udział, tym bardziej, że w tym miesiącu zdecydowałem się na WCG zamiast projektu miesiąca  :p_arr:

stiven

Walczę teraz w Einstein@Home - Pulsar Rampage ale być może ten wyścig zmotywuje mnie do podkolorowania odznak. 

Troll81

a może by tak wyścig z okazji urodzin B@P lub urodzin Mchl?? :D

kaimoon

Aktualnie 22 miejsce.


http://www.seti-germany.de/wcg/statistiken/challenge.php


Myślę, że całkiem niezłym pomysłem byłoby zrobienie wyścigu z okazji powstania Fundacji, może w jakimś polskim projekcie?

Szopler

Enigma ma dużo WU i jest stabilna ;)

Troll81


kaimoon

Temat wyścigu innego rodzaju proponuję podnieść w innym temacie - nie każdy zagląda tutaj.
W temacie trwającego wyścigu - dopiąłem 3 maszynki, niestety HCC GPU nie ma aplikacji na Mac OS X to niestety pozostało liczenie na CPU - maszynki na i5 i i7 to trochę punktów wpadnie.
Aktualnie jesteśmy na 19 miejscu z niezbyt dobrymi widokami na przesunięcie się w tabeli.



mimeq

4 rdzenie odemnie na HFCC, jak przelicza sie sciagniete WU Enigmy kolejne 8 :p_arr:


kaimoon

Przesunęliśmy się na 18 miejsce  :fright:
Liczyć  :whip:

sknd

liczymy, liczymy, kalkulatory rozgrzane do czerwoności ;)

wyścig kończy się o północy?

Teech

A koraliki na liczydłach strzelają non stop  XD

mimeq



kaimoon

#13
 :respect: :respect: 
Liczymy Panie i Panowie, jesteśmy na 17 miejscu, mamy szansę dzisiaj przesunąć się na 15 miejsce!  :whip:
Planuję dodanie jeszcze dziś najmocniejszej maszynki - 12 rdzeniowego Mac Pro  :boing: EDIT: Już liczy, 24 zadania na raz!  :boing:

sknd

Cytat: kaimoon
Planuję dodanie jeszcze dziś najmocniejszej maszynki - 12 rdzeniowego Mac Pro  :boing: EDIT: Już liczy, 24 zadania na raz!  :boing:

naaaajssss ;D

kaimoon

15 miejsce! I to chyba już max jaki możemy osiągnąć w tym wyścigu - przed nami team BoincStats z około 3k przewagą punktów co przy naszym dziennym przyroście punktów w zakresie 2,4k - 2,6k punktów oznacza, że ich nie dogonimy.
Świetna walka SG o pierwsze miejsce, wielki pościg i ponownie zdobyte pierwsze miejsce. Na 5 miejscu Czesi, na 11 Ukraińczycy - świetna mobilizacja.
Dzięki za liczenie, przed nami jeszcze kilkanaście godzin.

stiven

Ktoś podpowie, który podprojekt się najszybciej waliduje? To co przeliczyłem z HFCC czeka w pendingu nadal.

Bezprym

Cytat: stiven w 22 Listopad 2012, 10:33
Ktoś podpowie, który podprojekt się najszybciej waliduje? To co przeliczyłem z HFCC czeka w pendingu nadal.

Część próbek Clean Energy  (na cztery, które mam w historii, dwie takie były) działa w ten sposób, że próbka jest wysyłana tylko do jednego komputera, i gdy się ją odsyła, od razu otrzymuje się punkty.
Drugi typ probek Clean Energy działa już jak w innych projektach (oprócz Proteome), że próbka wysyłana jest do dwóch komputerów i punkty są przyznawane, gdy obydwa odeślą rezultaty - więc chyba czas oczekiwania w nich bardziej zależy od szczęścia niż od projektu...
Swoją drogą, można by wykonać eksperyment, żeby to sprawdzić :)

stiven


kaimoon

Rechenkraft zbliża się niebezpiecznie blisko, oby nas nie wyprzedzili.
Dość ładny przyrost RAC osiągnąłem na czas wyścigu, ciekawe jakby doszło GPU czy dużo bardziej stromy by był...


sknd